ספארי צלילה: ריכוז כתבות

ספארי צלילה: ריכוז כתבות
צילום: אמיר גורבמדור זה רוכזו כתבות איכות העוסקות בטיולי צלילה ביעדים שונים בעולם, על ספינות צוללים ובמקומות בהם צוללים מהחוף. הכתבות מספקות מידע רב, טיפים, רשמים וחוויות, והמלצות מפי אנשי מקצוע ומדריכים. צלילה

טיולים בעולם שמתרכזים בפעילות הצלילה נקראים "ספארי צלילה". הסיבה לכך היא שממש כמו בספארי על מימי, כמות בעלי החיים שרואים מתחת למים היא עצומה, ולרוב הם מוקד המשיכה העקרי והסיבה ליציאה לטיול. רוב הצוללים בוחרים את יעד הצלילה שלהם לפי המגוון המאפיין את האזור. ספארי צלילה במלדיביים, למשל, מאפשר מפגשים קרובים עם בעלי חיים גדולים - מנטות וכרישי לווייתן והתרשמות משונית צבעונית ובריאה, בעוד שספארי צלילה במלטה מזמין מפגשים עם דגה ים תיכונית עשירה, תצורות תת מימיות מרתקות, ספינות טבועות, מערות ונקיקים.  

צוללים בסיני
ספארי צלילה בסיני - לא חייבים להרחיק, יעדי צלילה מהיפים בעולם נמצאים ממש כאן  (צילום: אמיר גור)
 

ספארי צלילה - לאן ואיך?

לפני בחירת יעד הצלילה, מומלץ להכיר ולקרוא על יעדים שונים, שנחשבים לאטרקטיביים, ולוודא שהעונה שבה אתם מתכננים לצאת לטיול מתאימה לצלילה באזור.
כתבה על יעדי הצלילה הטובים בעולם

מומלץ לברר האם ספארי הצלילה מתרחש על ספינה, כסירות היוצאות על סירה מהחוף, או שילוב בריא בין השניים, וכמו כן לבדוק את תנאי האקלים העל מימי ואת אפשרויות הטיול והאתרים שנמצאים במדינה בה אתם מבקרים. ביום האחרון לא תוכלו לטוס ארצה מיד (שכן גופכם צריך להתנקות מחנקן כ-24 שעות טרם הטיסה) ותוכלו ליהנות מהאטרקציות הנוספות שנמצאות מעל המים.

מידע נוסף 

רוצים לצאת לספארי צלילה בעולם? לחצו לקבלת הצעות >>
 

כתבות נוספות על טיולי צלילה בעולם

 
סטטיסטיקות

0
מגזינים שנשלחו

0
שאלות ותשובות

0
כותבים באתר

0
כתבות באתר