טיולים לדרום אמריקה


טיולים לדרום אמריקה

תכנון והפקת טיולים בהתאמה אישית

רבים מאיתנו חולמים לצאת שוב לטיול הגדול, לחוות פעם נוספת את פסגות ההרים המושלגות, את הנופים המרהיבים, את חופי הים ואת התרבות החמה של המקומיים. חלקנו יחזרו לבקר ביבשת במסגרת טיול מאורגן או עצמאי, קצר או ארוך, בטרמפים או בקרוואן עם כל המשפחה. דרום אמריקה מקבלת בברכה כל מי שרוצה להתאהב בה. 

אנחנו, הדר (הדי) ובני, מתגוררים בברילוצ'ה, ארגנטינה ובריו דה ז'נרו, ברזיל (בהתאמה), עוסקים שנים בתיירות מקומית ועוזרים למטיילים לתכנן ולהפיק את טיול החלומות שלהם, ולהיות לכם בית רחוק מהבית, במדינה זרה ובשפה שלכם.

טיול פרטי בברזיל

טיול פרטי בברזיל

ברזיל היא המדינה הגדולה בדרום אמריקה, עשירה ביעדים מגוונים. רבים מתחילים את הטיול בריו דה ז'ניירו התוססת – מלכת הקרנבל של ברזיל, או בסלבדור דה באהיה, עם קרנבל גדול משל עצמה ושורשי תרבות אפריקניים. חובבי הטבע ייסעו אל יערות האמזונס בצפון או אל ביצות הפנטנאל שבמערב, ואל החופים היפים והאינסופיים. ראשון לכול הוא המפגש עם בני העם הברזילאי התוסס, שמגיע לשיאו בימי הקרנבל הכל כך מפורסם של ברזיל.
 
מתי לטייל: ברזיל היא מדינה טרופית שניתן לטייל בה כל השנה.
ניתן לשלב: מפלי איגוואסו – עם ארגנטינה ופרגוואי; האמזונס – עם גיאנה, ונצואלה וקולומביה; מרכז וצפון – עם פרו ובוליביה.
טיול פרטי בארגנטינה

טיול פרטי בארגנטינה

ארגנטינה, המדינה השמינית בגודלה בעולם והשנייה בגודלה בדרום אמריקה, היא מדינה מרתקת, עם טבע מגוון ונופים עוצרי נשימה, הנודעת במוזיקת טנגו, תרבות עשירה ואוכל מעולה. היא נוחה מאוד לטיולים לכל אורך השנה, זולה באופן יחסי וידידותית לתיירים.
 
יעדי תיירות פופולריים: בואנוס איירס הנפלאה, מפלי איגואסו האדירים, ברילוצ'ה – השער לחבל פטגוניה, אל-קלאפטה ושמורת הקרחונים לוס גלסיארס, ואושואיה – העיר הדרומית ביבשת.
ניתן לשלב עם: צ'ילה השכנה, עימה היא חולקת את חבל פטגוניה, וברזיל עימה היא חולקת את מפלי איגואסו.
טיול פרטי בצ'ילה

טיול פרטי בצ'ילה

צ'ילה, הממוקמת בקצה הדרום-מערבי של דרום אמריקה, היא מדינה של ניגודים: מהנופים הצחיחים של מדבר אטקמה, דרך הרי האנדים המושלגים, ועד לקרחונים הבתוליים של חבל פטגוניה. צ'ילה מציעה מגוון רחב של ערים מתוחכמות ותוססות, עם השפעה ספרדית ואירופאית, כרמים ויקבים, הרי געש פעילים ואת אי הפסחא המסקרן. 
 
יעדי תיירות פופולריים: חבל פטגוניה, כולל התמונה הכי מפורסמת שלו – מצוקי שמורת טורס דל פיינה.
ניתן לשלב עם: ארגנטינה השכנה, החולקת עימה את חבל פטגוניה שכל כך אהוב על המטיילים.
טיול פרטי בפרו

טיול פרטי בפרו

פרו היא אחת המדינות המרתקות והאותנטיות בדרום אמריקה, בה עדיין ניתן לראות את הילידים המקומיים בלבוש ובמנהגים המסורתיים. היא משלבת את נופי הרי האנדים עם יערות הגשם באגן הניקוז של האמזונס ועם קו חוף ארוך ומקסים.

יעדי תיירות פופולריים: עיר האינקה הקדומה מאצ'ו פיצ'ו היא התמונה המוכרת ביותר של פרו ואחד משבעת פלאי תבל החדשים. יעדים אהובים נוספים הם עיר הבירה היפהפייה לימה, העיר קוסקו, אגם טיטיקקה, יערות האמזונס, רכס קורדיירה בלאנקה בהרי האנדים על נופיו המרהיבים, והחידה של קווי נאסקה.
ניתן לשלב עם: ברזיל, בוליביה, צ'ילה, קולומביה ואקוודור.
הצעות נוספות
סטטיסטיקות

0
מגזינים שנשלחו

0
שאלות ותשובות

0
כותבים באתר

0
כתבות באתר