הזמנות לחופשה שלך

מזרח סין - כל ההמלצות
צילום: Eugene Limהעיר שאנגחאי והערים הקרובות סוג'ואו והאנגזאו, יחד עם "עיירות המים", הן מוקד תיירותי חשוב במזרח סין. למבקרים רבים זוכה גם ההר הצהוב (Huang Shan). לאזורים הכפריים, העשירים בנופים חקלאיים וארכיטקטורה עתיקה, יש יופי רב - יופי המצדיק לפנות זמן לטיולים מחוץ למסלול התיירות השחוק של טיול בסין.


מפת מזרח סין
מחוזות מזרח סין: שַאנְגחַאי, גֶ'גְ'יאנְג, אַנחְווֵי, גְ'יָאנְגְסוּ, שַאנְדונְג 
(מקור www.d-maps.com) להגדלה לחץ על המפה


 ברירת מחדל

מזרח סין
(Huádōng) כולל את המחוזות: אנחוי (Anhui), פוג'יאן (Fujian), גיאנגש'י (Jiangxi), ג'יאנגסו (Jiangsu), דזהג'יאנג (Zhejiang), שאנדונג (Shandong), ואת המחוז העירוני שנגחאי (Shanghai). סין העממית מצהירה גם על טאייוואן כחלק ממזרח סין, אם כי טייוואן נחשבת אצלנו ובעולם כולו למדינה נפרדת.
לינה ואירוח במחוז שנגחאי - השוואת מחירים והזמנות

התנועה בערי המים של מזרח סין  (צילום: יובל נעמן)
 
אזור זה חשיבותו בראש ובראשונה מהיותו בחלקו התחתון של נהר הענק יאנגצה (Cháng Jiāng) - הנהר הארוך ביותר באסיה, ששימש במהלך ההיסטוריה נתיב של חמרי גלם וסחורות לתוך היבשת. בשל כך קנה האזור את חשיבותו, כששושלת סונג-הדרומית נסוגה דרומה והקימה את בירתה בהנגזאו, שושלת מינג בירתה הראשונה היתה בנאנג'ינג, ושם היתה הבירה גם בתחילת מלחמת סין-יפן השנייה, בשנות השלושים של המאה העשרים.
 
בשל חשיבותה האסטרטגית התפתחה העיר שאנגחאי, המהווה את הלב התעשייתי הכלכלי הפועם של סין, עם כ-25 מיליון איש (פחות מ-2%) המייצרים כחמישית מהתוצרת הסינית.
שאנגחאי - העיר מעל הים

כתבות נוספות על מזרח סין

כתבות על סין - מחולקות לפי אזורים

דרום סין
מערב סין
צפון סין

טיבט
מידע כללי על סין


מספר צפיות: 9715
41430
מגזינים שנשלחו

0
שאלות ותשובות

0
כותבים באתר

0
כתבות באתר
טיולים וחופשות באפריקה
חוויה אפריקאית בעיצוב אישי
כן, זה מעניין אותי!