טיולים למזרח הרחוק


טיולים למזרח הרחוק

תכנון והפקת טיולים בהתאמה אישית

מדינות מזרח אסיה מצטיינות בתרבות עשירה, נופים נפלאים, אנשים מסקרנים ומנטליות כל כך שונה משלנו. העושר האדיר של יעדי התיירות הופך את תכנון הטיול קשה ומורכב בבואנו להחליט במה לבחור ועל מה לוותר, וההתנהלות היום-יומית מציבה אתגרים שונים, כמו התמודדות עם פערי השפה והמנטליות.


בדיוק לשם כך אנחנו רוצים להכיר לכם את מיטל, איתי ויובל – שלושה ישראלים שהפכו את טאיוואן, יפן וסין לביתם – ואת ברק החי בישראל אבל ליבו במזרח, אשר עוסקים מזה שנים רבות בתכנון וארגון טיולים עבור אנשי המערב, ומתווכים עבורנו את המנהגים, השפה ומנטליות המזרח.

טיול פרטי ביפן

טיול פרטי ביפן

לנחות ביפן זה כמעט כמו לנחות בעולם אחר – המרחק הגיאוגרפי והמרחק התרבותי הם עצומים ולא פשוט לגשר עליהם. מדינת האיים הגדולה מציבה אתגר לא פשוט למתכננים טיול בה, ועוד יותר מורכב לארגון. צוות מדריכים דוברי עברית ויפנית הופך את חוויית הנחיתה ביפן, בעיקר למטייל העצמאי, לקצת יותר רכה וידידותית. הוא יעזור לכם להבין את העושר של תרבות יפן, עם התנסות בחוויות אותנטיות שתיירים רבים אינם נחשפים אליהן, היכרות עם העם היפני במפגשי פנים אל פנים, השתתפות במופעי תרבות מסורתיים, כאלו שלא נועדו לתיירים בלבד.
 
הצוות שלנו, המורכב מישראלים שנשבו בקסמה של ארץ השמש העולה, שם לו למטרה להעביר את הקסם אל מטיילים הנחשפים אליו לזמן קצוב. הדרך האולטימטיבית לחוות את יפן בקבוצה קטנה ועצמאית – משפחה, חברים או חברים לעבודה – מבלי לוותר על הסברים מפורטים, מענה אישי, נוחות מרבית, גמישות והתאמה מלאה לאופי ולהעדפות שלכם. 
צרו קשר וספרו לנו איזו יפן אתם מחפשים.

טיול פרטי בווייטנאם

טיול פרטי בווייטנאם

המדינה המגוונת בדרום-מזרח אסיה היא גן עדן לחובבי הטיולים. מהרי הצפון הגבוהים וטרסות האורז, דרך הנופים הקרסטיים של מפרץ האלונג, ועד למניפת הדלתה של נהר המקונג בדרום – וייטנאם מציעה עושר של נופים, מפגשים עם קבוצות אוכלוסייה שונות, טבע מרהיב ואוכל טעים.

שטחה הגדול של וייטנאם מאפשר ביקור באזורים מתוירים לצד אפשרויות רבות של יציאה למרחבי הספר. השונות בין האזורים מחייבת תכנון מראש של הטיול, בהתאם למזג האוויר, המרחקים בין היעדים, מועד ומשך הנסיעה, וכמובן – הרצונות והצרכים שלכם. טיול בווייטנאם מתאים גם למפונקים וגם לאלו המחפשים לצאת אל כפרים מרוחקים, אל ערים מעניינות ואל טבע מופלא.
צרו קשר וספרו לנו איזו וייטנאם אתם מחפשים.
טיול פרטי בקמבודיה

טיול פרטי בקמבודיה

במאה שעברה גילה המערב את שרידי העיר העתיקה, אנגקור במעבה הג'ונגל וקמבודיה הפכה יעד מבוקש. הממצאים הארכיאולוגים המרתקים של ממלכת הק'מר המפוארת, ששלטה במרחב האסייתי, הציתו את דמיונם של חוקרים ומטיילים רבים, שהגיעו לכאן וגילו את אסיה הנחבאת אל הכלים. 
 
לצד היסטוריה עשירה וביקור בבירה הגדולה פנום פן, מאפשרת קמבודיה יציאה למרחבים כפריים פחות מתוירים, ומפגש עם אסיה של ימים עברו, בה הקצב איטי והאווירה פשוטה, נאיבית ומרחיבה את הלב. אזורים חקלאיים, של נהר המקונג, עורק המים הראשי של המדינה, ודרום קמבודיה על האיים הטרופיים, ערי החוף וגידולי התבלין. למי שזמנו קצוב ומעוניין לתכנן טיול במקומות בהם עצר הזמן מלכת, מומלץ להיעזר במי שמכיר את קמבודיה היטב.
צרו קשר וספרו לנו איזו קמבודיה אתם מחפשים.
טיול פרטי בטאיוואן

טיול פרטי בטאיוואן

טאיוואן היא במידה רבה מפגש בין שתי תרבויות ענק, שבינהן היא ממוקמת – סין ויפן, מדינה לא מאוד גדולה, שניתן להעמיק בה גם בטיול של שבוע-שבועיים. המדינה הקסומה והמסתורית בצד השני של העולם פותחת בפני המבקרים בה דלת לתרבות מסקרנת, פילוסופיות מרתקות, נופים עוצרי נשימה, ומעל הכול – מארג מרתק של נוף אנושי, המשלב בין מסורתי למודרני, בין רוח לחומר, בין מזרח למערב. 
 
מומלץ בחום להכיר וללמוד את טאיוואן דרך האנשים החיים בה ומכירים את העולמות העדינים והבלתי נראים שמרכיבים את המושג הגדול שנקרא "תרבות": פילוסופיה, דת, אנתרופולוגיה, תרבות עסקית, אוכל ובריאות טבעית, תרבות פופולרית וחיי היום-יום.
צרו קשר וספרו לנו איזו טאיוואן אתם מחפשים.
טיול פרטי בסין

טיול פרטי בסין

סין, המדינה הרביעית בגודלה בעולם, מציבה אתגרים לא פשוטים לרוצים לטייל בה באופן עצמאי. היא מציבה התלבטויות רבות, מאחר שהעושר והמרחקים גדולים הרבה יותר מכל מה שאנחנו מכירים תחת הכותרת "מדינה". עירוני וכפרי, בני האן מול בני המיעוטים, קונפוציוס מול בודהה, אזורים טרופיים ואזורים בעלי אקלים תת-ארקטי – אין סוף למגוון האפשרויות שהארץ האדירה הזו מציעה, עם נופים שכמו נלקחו מתוך צילומי הנשיונל ג'אוגרפיק.
 
כמי שחי בסין וחרש אותה לאורכה ולרוחבה, אוכל לעזור לכם לבחור מתוך המבחר העצום הזה את סין שלכם – בהתאם לזמן העומד לרשותכם וליעדים והנושאים המעניינים אתכם. מטיילים שזמנם מוגבל בדרך כלל מבקשים תכנון טיול מהודק, אך תמיד ניתן להשאיר זמן גם לשיטוט עצמאי והיכרות בלתי אמצעית עם התרבות, המנהגים והנופים.
צרו קשר וספרו לנו איזו סין אתם מחפשים.
טיול פרטי בטיבט

טיול פרטי בטיבט

טיבט אמנם שייכת לסין אך במשך שנים רבות הייתה ישות עצמאית. גם כיום, כמחוז אוטונומי המרוחק מאוד מהשלטון המרכזי (שבסין הוא אף פעם לא רחוק מדי...), היא עולם בפני עצמו. רבים חולמים להגיע אל גג העולם, אל הרמה הגבוהה שבהרי ההימלאיה, שהממשלה הטיבטית הגולה וטיבטים רבים ברחבי העולם עדיין רואים בה את ביתם. טיבט מרכזת בה נופי הרים עוצרי נשימה, עם הרים המתנשאים לגובה של מעל 8,000 מ', ותרבות הבודהיזם הטיבטי, שהדלאי לאמה הוא נציגה הבולט ביותר וניתן לפגוש בה באינספור מקדשים ומנזרים.
 
טיול בטיבט מציב אתגרים לא פשוטים של מרחק וגובה. רבים מבקשים לשלב בו גם ביקור במחוזות הטיבטיים של סין, כמו יונאן וסצ'ואן, שגם בהם תרבות דומה ונופי הרים מסעירים. שנים רבות של תכנון והדרכת טיולים לחבל ארץ מיוחד זה של העולם, הם אוצר שמומלץ לכל מטייל להיעזר בו.
צרו קשר וספרו לנו איזו טיבט אתם מחפשים.
טיול פרטי בלאוס

טיול פרטי בלאוס

לאוס, מהארצות הפחות מתוירות במזרח אסיה, היא מדינה יוצאת דופן. אין בה מוצא לים או אתרי מורשת ידועי שם, אבל קיימים בה היופי האנושי הפשוט והנאיבי, לצד נופים ירוקים של הרי גיר, כפרים קטנים לגדותיו של נהר המקונג, מפלים ואגמים, מקדשים בודהיסטיים וארמונות מפוארים. לאוס אומנם מושכת אליה בעיקר תרמילאים שבאים לתקופות ממושכות, אך בשנים האחרונות החלו להתפתח במדינה תשתיות למבקשים לטייל בה בתנאים נוחים, ולהספיק לחוות אותה בזמן הקצר יחסית שעומד לרשותם.

דרך החיים בלאוס נשארה כפי שהייתה בעבר – מדינה יפהפייה, של בני מיעוטים, עם שדות אורז ציוריים, שווקים ססגוניים, ומעל הכול אוכלוסייה מקומית חמה ומסבירת פנים. טיול בלאוס מתאים למי שמחפש אסיה אחרת, שונה, בראשיתית. על מנת להגיע למקומות המעניינים בזמן העומד לרשותכם ובתנאים המתאימים לכם, מומלץ לתכנן היטב את המסלול ואת המעברים בין נקודות העניין.
צרו קשר וספרו לנו איזו לאוס אתם מחפשים.
טיול פרטי בתת-היבשת ההודית

טיול פרטי בתת-היבשת ההודית

תת-היבשת ההודית היא שטח עצום ומגוון, עם עושר אדיר של טבע, נופים, דתות ומסורות, עשרות שפות וקבוצות אתניות, שביחד מרכיבים פסיפס צבעוני ומרתק. מרכס ההימלאיה שבצפון ועד האוקיינוס ההודי שבדרום, לכל מדינה קסם וייחודיות משלה.

הודו – אפשר לחזור אליה אינספור פעמים ותמיד לטייל במקום אחר. טיולי טבע והליכות בהרים, ערים שוקקות, קבוצות אתניות שונות, דת ופולקלור, מורשת ותרבות. לכל אחד יש את הודו שלו.
סרי לנקה – גן עדן טרופי אשר טומן בשטחו הקטן מגוון רחב של תחומי עניין. מדינת האי מאפשרת טיול בתנאים מצוינים ומפגש עם ערים עתיקות, אנשים מסבירי פנים, טבע שובה לב, חופי ים ואזור הררי ירוק ומרהיב, משובץ בשדות תה וגידולי תבלינים.
נפאל – מהיעדים המבוקשים ביותר למסעות הליכה וטרקים, מציעה למטיילים בה נופים עוצרי נשימה של ההרים הגבוהים בעולם, וכר פורה לפעילויות אתגריות כמו רפטינג, מצנחי רחיפה, בנג'י טיולי ג'יפים, אופניים, טיסות מסוק מעל ההימלאיה ועוד.
בהוטן – הממלכה הבודהיסטית האחרונה בהימלאיה, מדינה מסוגרת השומרת על אורח חיים ומסורת בודהיסטית טיבטית ארוכת שנים, שחרטה על דגלה את אושרם של תושביה ואת שימור המסורת כיעד עליון, ומאפשרת להכניס לתחומה מכסת תיירים מוגבלת.
צרו קשר וספרו לנו מה אתם מחפשים בתת היבשת ההודית.
הצעות נוספות
סטטיסטיקות

0
מגזינים שנשלחו

0
שאלות ותשובות

0
כותבים באתר

0
כתבות באתר