טיולים לאוסטרליה וניו זילנד


טיולים לאוסטרליה וניו זילנד

תכנון והפקת טיולים בהתאמה אישית

אוסטרליה וניו זילנד הן המדינות המערביות הרחוקות ביותר למטייל הישראלי. על מנת להגיע אליהן יש לעבור מסע חוצה יבשות, אך כשמגיעים, הנופים עולים על כל דמיון. יבשת אוסטרליה מאפשרת מגוון רחב של חוויות ומתאימה למטיילים מכל הסוגים, אך בעיקר יעד נהדר למחפשים מנוחה מקצב החיים המערבי, בשילוב של הרפתקאות ובעלי חיים ייחודיים. ניו זילנד, מדינת האיים המופלאה, היא היעד האידיאלי למטיילים שמרגישים שנולדו מחדש בטבע.

נשמח לתכנן ולארגן טיול מותאם אישית להעדפותיכם באוסטרליה ובניו זילנד, ותוכלו להיות בטוחים שהטיול שלכם בקצה השני של העולם יתגשם בדיוק כפי שדמיינתם!

טיול עצמאי באוסטרליה

טיול עצמאי באוסטרליה

אוסטרליה היא גם ארץ וגם יבשת, מה שהופך אותה ליעד טיולים בלתי מוגבל מבחינת עונות השנה. בטיולים קצרים מומלץ להתמקד במספר יעדים מצומצם, בעוד שבטיול ארוך תוכלו גם לחוש את השטח וגם לצאת ל- Road Trip ולעבור במספר רב של יעדים, כדי לטעום ממגוון חוויות ייחודיות לאורכה ולרוחבה של היבשת. ההכנה הקפדנית לטיול באוסטרליה קריטית, בעיקר בגלל גודלה ובגלל אזורי האקלים השונים הקיימים בה בעת ובעונה אחת.
 
אסור לפספס באוסטרליה: 
יערות גשם עתיקים, כולל דיינטרי – העתיק בעולם; סידני – מהערים היפות בעולם (אם לא ה...), תרבות החופים והגלישה; וכמובן בעלי חיים שלא תמצאו בשום מקום אחר על פני כדור הארץ.
טיול עצמאי בניו זילנד

טיול עצמאי בניו זילנד

ניו זילנד היא היעד האולטימטיבי לטיול טבע שונה ממה שהכרתם עד היום. השקט והשלווה, בזכות כמות התושבים ובזכות כמות המטיילים שנחשבות קטנות למול גודלה של ניו זילנד, הופכים אותה למדינה עם אוצרות טבע חיים ומרגשים. קשת הנופים של ניו זילנד מגוונת במיוחד ומשתנה ללא הרף בין אזורי הטיול. בין היתר תפגשו בניו זילנד: תופעות גיאותרמיות, אגמים מכל הסוגים והגוונים, יערות גשם, חופי פרא, פיורדים, הרים, פסגות ועיירות קסומות.

מתי להגיע לניו זילנד? 
עונת הטיולים הרשמית חלה בדצמבר-מרץ. עם זאת, חודשים נוספים בשנה נחשבים כחודשים טובים לטיול. ספטמבר ואוקטובר מהווים מעבר בין החורף לאביב, עם פסגות הרים מושלגות ונהרות שוצפים. רבים מתארים את החודשים הללו כעונה עם הנופים היפים ביותר במדינה. נובמבר הוא שיאו של האביב, כשהנופים מזכירים את ספטמבר ואוקטובר, אך עם מזג אוויר משופר, שמתחיל להתחמם משמעותית, ולכן כדאי לשקול לבקר במדינה גם בתקופה זו.
טיול משולב באוסטרליה וניו זילנד

טיול משולב באוסטרליה וניו זילנד

לא קל לשלב טיול בשתי מדינות כה גדולות ועשירות באתרי טבע מרהיבים ואטרקציות תיירותיות, אך אם כבר החלטתם להרחיק עד הצד השני של העולם – מובן שתרצו לראות ולחוות כמה שיותר. מומלץ להקדיש לטיול כזה מספר שבועות לפחות, ולקחת בחשבון שלא תוכלו להספיק הכול. ניסיון של שנים בתכנון והפקת טיולים יעזור לנו לסייע לכם בהחלטה הלא פשוטה באילו יעדים לבחור, ובהחלטות הקשות עוד יותר – על אילו יעדים לוותר.
הצעות נוספות
סטטיסטיקות

0
מגזינים שנשלחו

0
שאלות ותשובות

0
כותבים באתר

0
כתבות באתר