הזמנות לחופשה שלך

מרכז שוויץ והאלפים הברניים - כל ההמלצות
צילום: כרמית וייסכאן תמצאו כתבות על מרכז שוויץ ורכס האלפים הברניים. ערש לידתה של הקונפדרציה של שוויץ הוא אזור תיירותי פופולרי, עם אגמים רבים, ערים עתיקות, כפרים ציוריים ושפע של אפשרויות נופש וטיול בהרים.


מפת בשוויץ בחלוקה לפי אזורים
מפת שוויץ בחלוקה לשישה אזורי תיירות, לפיהם חולקו הכתבות באתר:
מרכז שוויץ  מזרח שוויץ  דרום מזרח שוויץ (קנטון טיצ'ינו) 
דרום-מערב שוויץ (קנטון ואלה)  אזור אגם ז'נבה  מערב שוויץ

לחצו על המפה להגדלה   |  לחצו על האזור לכתבות עליו
 

היכן לטייל במרכז שוויץ

במרכז שוויץ מספר ערים האהובות על המטיילים: לוצרן (Lucerne), פפפיקון (Pfäffikon), אנדרמט (Andermatt), שוויץ (Schwyz), ברונן (Brunnen), אנגלברג (Engelberg),  אינטרלקן (Interlaken) ועוד. 
במרכז שוויץ מספר רב של פסגות מהגבוהות ביותר בשוויץ, המציעות נופים נפלאים: טיטליס (Titlis), פילטוס (Pilatus) וריגי (Rigi), הפסגות של אזור יונגפראו ועוד.
 
רכס האלפים הברניים, המשתרע בדרום קנטון ברן, הוא אחד משני הרכסים הגבוהים ביותר בשוויץ. הוא מציע אינספור אפשרויות לחובבי הטבע, הנופש והספורט האתגרי. הוא כולל את שלוש הפסגות הגבוהות של אזור יונגפראו: יונגפראו (Jungfrau), מונך (Mönch) ואייגר (Eiger), ואת האגמים בריינץ (Brienz) ותון (Thun). במרכזו הערים: אינטרלקן (Interlaken), תון (Thun) ושפיץ (Spiez), והכפרים: גרינדלוולד (Grindelwald), גסטאד (Gstaad), קנדרשטאג (Kandersteg), וכן אתרי סקי רבים, בהם גם אתר הסקי אנגלברג-טיטליס.


שוויץ מלון מומלץ בעיר העתיקה של לוצרן

מלון דה באלאנס (Hotel des Balances) הוא מלון 4 כוכבים על גדות נהר רוס, בלב העיר העתיקה של לוצרן, בקרבת גשר הקפלה, הפנינה של העיר, ותחנת הרכבת. במלון חדרים וסוויטות, לזוגות ומשפחות, שרובם משקיפים לעבר גשר הקפלה ובכולם יש מיני בר ומקרר. מסעדת המלון מגישה אוכל צרפתי ושווייצרי, ובימים יפים ניתן לשבת על הטרסה לגדות הנהר. במלון גם ביסטרו ובר, והוא זוכה להמלצות אורחים חמות.
מלון דה באלאנס – השוואת מחירים (שימו לב לתנאי הביטול)
 
מלון דה באלאנס - חדרים וסוויטות לזוגות ומשפחות על גדות נהר רוס
 

מלון מומלץ באינטרלקן

מלון אינטרלאקן (Hotel Interlaken) הוא מלון 4 כוכבים, השוכן במבנה עתיק שזכה לשיפוץ מוקפד, ממש במרכז אינטרלקן. המיקום נוח במיוחד למתניידים ברכבת, רק 500 מ' מתחנת הרכבת אינטרלקן מזרח (Interlaken Ost), אליה מגיעות רכבות מיעדים רבים בשוויץ (כולל ציריך, לוצרן וברן) וממנה יוצאת הרכבת ליעדים רבים באזור יונגפראו, כולל גרינדלוואלד ופסגת יונגפראו. המיקום וחנייה חינם אידאליים למטיילים ברכב, כבסיס לטיול כוכב עם גישה נוחה לכל הכיוונים. כל החדרים - זוגיים ומשפחתיים – ממוזגים, דבר נידרש בעיירה, ארוחת הבוקר עשירה, ובמלון גם מסעדה ובר.
מלון אינטרלאקן – השוואת מחירים (שימו לב לתנאי הביטול)

מלון מומלץ באינטרלקן   מלון מומלץ באינטרלקן   מלון מומלץ באינטרלקן
מלון אינטרלאקן
 במרכז העיירה אינטרלקן ובמיקום מצוין לטיולי כוכב


 

מידע נוסף

השוואת מחירים והזמנת לינה בשוויץ

ריכוזי כתבות נוספים על שוויץ

מזרח שוויץ
דרום מזרח שוויץ (טיצ'ינו)
דרום-מערב שוויץ (קנטון ואלה)
אזור אגם ז'נבה
מערב שוויץ
סקי בשוויץ
מידע למטייל בשוויץ


מספר צפיות: 52271
136800
מגזינים שנשלחו

0
שאלות ותשובות

0
כותבים באתר

0
כתבות באתר
בעקבות המילים והצלילים
שמעון פרנס, נועם גילאור וחברים
כן, רוצה פרטים נוספים!