צלילה בקוסטה ריקה: כל ההמלצות

צלילה בקוסטה ריקה: כל ההמלצות
צילום: אמיר גורבעמוד זה מרוכזות כתבות העוסקות בצלילה בקוסטה ריקה ובספארי צלילות באי קוקוס.קוסטה ריקה ונמל פונטארנס - ממנו מפליגים לספארי צלילות באי קוקוס.
במפה מופיעים האי קוקוס ואיי גלאפגוס הסמוכים
(להגדלה לחצו על הפינה השמאלית העליונה)

צלילה

האי קוקוס - "האי היפה ביותר בעולם" 

אי שם במזרח האוקיינוס השקט, כ- 550 קילומטרים מחופי קוסטה ריקה, נמצא האי קוקוס (Isla del Coco). זהו אי קסום ונידח, המשתייך לקוסטה ריקה ומוכר כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו. האי מהווה אטרקציה מרכזית עבור חובבי ים, צוללים ומשנרקלים.

כמו פארקים לאומיים נוספים בקוסטה ריקה, האי זוכה לשימור, הגנה וטיפול מסור באוצרות הטבע החבויים בו. בזכות מאמצים אלו, מי שמגיע אליו זוכה לטעימה רטובה של טבע פראי, להקות ענקיות של דגים, צבי ים, מחבטנים וכמובן - כרישים מכל הסוגים. לצוללים שבינינו מדובר בגן עדן של ממש. לא בכדי ז'אק קוסטו, אבי הצלילה המודרנית, כינה אותו: "האי היפה ביותר בעולם".

הלינה באי קוקוס היא על גבי ספינת צוללים. את המסע מתחילים בקוסטה ריקה עצמה ולכן מאוד מומלץ להגיע וללון בלודג' טרם היציאה לספארי צלילה בקוקוס. הצלילה באי קוקוס מתאימה לצוללים ותיקים, שמחפשים ריגושים ומפגשים עם חיות גדולות, אך גם לצוללים מתחילים, שמחפשים ספארי צלילה מסעיר ומרובה חוויות חדשות.
לינה בעיר נמל פונטארנס


מצוקים דרמטיים סבוכי צמחייה, הנושקים למי האוקיינוס הכחולים. האי קוקוס, קוסטה ריקה  (צילום: אמיר גור)


מפגשים עם כרישים ולהקות ענקיות של דגים באי קוקוס, קוסטה ריקה  (צילום: אמיר גור)
סטטיסטיקות

0
מגזינים שנשלחו

0
שאלות ותשובות

0
כותבים באתר

0
כתבות באתר