הזמנות לחופשה שלך
טיסה ישירה למאלגה שבאנדלוסיה

ביקור באנדלוסיה - טיסה ישירה למאלגה בעקבות השורשים


אנדלוסיה מעולם לא היתה קרובה יותר. חבל הארץ הספרדי, שבדרום המדינה זכה לאחרונה לתשומת לב מיוחדת מצד משרד התיירות הספרדי, ולטיפוח האתרים ומוקדי העליה לרגל היהודיים באזור עתיר ההקשרים המסורתיים. כחלק בלתי נפרד מהמהלך - מצטרפת טיסה ישירה נוספת ללוח הטיסות, מתל אביב למאלגה, היישר אל אנדלוסיה.


1 / 5
2 / 5
3 / 5
4 / 5
5 / 5

הריקוד הלאומי - פלמנקו (צילום: פלאביו)
גרנדה כפי שנשקפת מהאלהמברה (צילום: אמיר גור)
באנדלוסיה יינות משובחים בנוסף (צילום: שירה לבל)
שר התיירות חוגג את פתיחתו של הקו הישיר החדש (צילום: שגרירות ספרד)
מגדל הפעמונים של קתדרלת סביליה (צילום: שגרירות ספרד)מפת דרום ספרד ועליה הערים מאלגה, גרנדה וסביליה

(להגדלה לחצו על הפינה השמאלית העליונה)


טיולי אופניים

אנדלוסיה, שנמצאת בדרום ספרד, מהווה את אחד האזורים המרתקים ביותר בחצי האי האיברי. יש לה היסטוריה עשירה במיוחד וקיימים בה מוקדי עניין מרתקים, הקשורים לשלושת הדתות המונותאיסטיות - יהדות, איסלם ונצרות. יש בה ערים ועיירות יפהפיות, מזג אוויר נפלא וחופים אטרקטיביים, שמורות-טבע וצמחייה עשירה, וממש עוד מעט גם תהיה אליה טיסה ישירה, מה עוד אפשר לבקש?
כתבה על הכפרים הלבנים של מאלגה  |  כתבה על סביליה - בירת אנדלוסיה
בתי מלון בסביליה

חודריה, סביליה, אנדלוסיה
חודריה - הרובע היהודי של סביליה  (צילום: כרמית וייס)
 
ארץ השפע
אנדלוסיה היא גם מולדת הפלמנקו, הגיטרה ומלחמות השוורים, והיא יצרנית מובילה של שמן זית. חבל הארץ האנדלוסי נחשב למרתק ולאקזוטי ביותר בספרד. על פני אזור לא גדול מרוכזים כמה מפלאי תבל המרהיבים ביותר: ארמון אלהמברה בגרנדה, שמהווה את גולת הכותרת של האדריכלות המוסלמית בספרד, המסגד הגדול (המסקיטה) של קורדובה, החצרות המטופחות והעבר היהודי;  מבצר אלקאזאר המדהים ביופיו בסביליה (עיר הבירה של החבל), ההרים והכפרים הלבנים,ובראשם רונדה, היפה ועוד. לא רחוק מאלה תמצאו אתרי טבע מרשימים, כחופי קוסטה דל סול, מהמפורסמים שבאתרי הנופש באירופה, ובה העיירה מרבלה שטופת השמש, ומצר גיברלטר הבריטי, המפריד בין הים התיכון והאוקיאנוס האטלנטי. 
כתבה על קורדובה וגרנדה  |  כתבה על כרמים ויין באנדלוסיה

קורדובה
רוקדים למרגלות המסקיטה של קורדובה   (צילום: שגרירות ספרד)

טיסה ישירה לאנדלוסיה

אנדלוסיה היא אזור מגוון להפליא. היא חובקת ניגודים גיאוגרפיים ואקלימיים. בזכות זאת נוצר שילוב נהדר בין חבל ארץ גשום בדרום-מערב למדבריות במזרח, בין ערים שטופות שמש להרים גבוהים ומושלגים, ובין חופים בתוליים לגבעות נישאות. לאחרונה החל קמפיין לעידוד התיירות מישראל תחת הסלוגן – Andalucía Your Roots , "אנדלוסיה – השורשים שלך". מדובר במסע תרבותי והיסטורי בחזרה לשורשים של חבל אנדלוסיה, שנועד לחבר בין מדינות ותרבויות ובין הקהילות היהודיות באנדלוסיה.

כדי להגשים את הקשר בין תושבי ישראל לבין האתרים באנדלוסיה הוחלט על הקמת קו ישיר נוסף, שייפתח ב- 25 לחודש מאי 2017 ויפעל עד ה-26 לאוקטובר, בין תל אביב למאלגה.
שר התיירות של אנדלוסיה, חביאר הרננדז, שבישר את החדשות החמות, גם הוסיף כי החברה שתפעיל את הטיסה הישירה היא חברת סן דור, והיא תעשה זאת פעמיים בשבוע - בימי ראשון וחמישי, כך תוכל להתאים לקהל גדול יותר של נוסעים.
כתבה על מאלגה וקוסטה דל סול  |  בתי מלון במאלגה

שר התיירות של ספרד
שר התיירות של ספרד והקונסול הספרדי לקראת ההכרזה על קו הטיסות הישירות בין ת"א למאלגה 

כתבות נוספות על אנדלוסיה 

הכפרים הלבנים של מאלגה
כרמים ויין באנדלוסיה
נפלאות קורדובה וגרנדה
אנדלוסיה: ערי הגבול והכפרים הלבנים
קוסטה דל סול: חופי השמש של אנדלוסיה
מדריך למבקר באלהמברה - פנינת הדרום
פארקי מים בספרד - חוויה משפחתית רטובהמספר צפיות: 4356
31400
מגזינים שנשלחו

0
שאלות ותשובות

0
כותבים באתר

0
כתבות באתר
טיולים וחופשות באפריקה
חוויה אפריקאית בעיצוב אישי
כן, זה מעניין אותי!