הזמנות לחופשה שלך

מידע וטיפים לטיולי משפחות: ריכוז כתבות
צילום:במדור זה רוכזו כתבות המכילות מידע כללי למתכננים טיול עם ילדים בחו"ל - כיצד לתכנן נכון טיול משפחתי בחו"ל, הסדרי לינה עדיפים, ציוד נחוץ ועוד שלל טיפים שיהפכו את הטיול המשפחתי למוצלח.


אנשים רבים טועים לחשוב שטיול משפחתי עם ילדים הוא מבצע מורכב. למעשה, אם מקפידים על הכנה טובה מראש, מכירים את האפשרויות השונות ומגיעים אל מחוז חפציכם עם תוכנית ברורה (ועוד אחת במגירה), אין שום סיבה שהטיול המשפחתי שלכם לא יהיה הצלחה מסחררת, שתשאיר לכולם טעם של עוד. לצורך העניין מומלץ לדאוג לסידור הלינה עוד בארץ, לאחר שבחנתם את כל החלופות ובחרתם בזו המתאימה לכם. 
כתבה על פתרונות לינה בטיול משפחתי בחו"ל

השכרת כסאות בטיחות לרכב בחול
השכרת רכב לטיול עם ילדים - האם להביא את כסאות הבטיחות מהבית?  (צילום: אביב וייס)


משפחות - מדרפט, סנטר, אופנייםלינה בטיול עם ילדים

כדאי מאוד להכיר את האפשרות הנפלאה של לינה בכפרי הנופש של רשת סנטר פארקס, המספקים שלל אטרקציות לילדים ופעוטות, פארק מים, מיקום נוח המתאים לטיולי כוכב, והרבה שקט נפשי. 

יש כמובן הבדל מהותי בין טיולים עם ילדים גדולים לבין טיולים עם פעוטות, שעשויים להיות מאתגרים ולדרוש מוכנות נפשית רבה יותר. הורים צעירים צריכים לשנות את תפיסת עולמם הזוגית ולהיכנס לעולם חדש שבו לספונטניות משבצת מצומצמת יותר...
כתבה על טיול לחו"ל עם פעוטות

אנו ממליצים בחום על "לינת כוכב", בה שוהים מספר לילות במקום אחד, שכבר הופך לנו לבית, וממנו יוצאים לטיולים במרחק לא רב.
כתבה על טיולי כוכב

היכן להזמין בתי מלון, דירות וצימרים

את כל בתי המלון מומלץ להזמין מראש דרך הוטלס קומביינד, שעושים עבורכם השוואת מחירים ומציגים לכם את האפשרויות הרלוונטיות והזולות ביותר עבורכם, לפי התאריך שבחרתם ויעד הטיול.
מדריך קצר להזמנת בתי מלון


מספר צפיות: 16728
63660
מגזינים שנשלחו

0
שאלות ותשובות

0
כותבים באתר

0
כתבות באתר
טיולים וחופשות באפריקה
חוויה אפריקאית בעיצוב אישי
כן, זה מעניין אותי!