הזמנות לחופשה שלך
הזמנת בתי מלון - מדריך למשתמש

הזמנת בתי מלון באתר הוטלס קומביינד
מדריך קצר למשתמש
מאת: ירדן גור


לפני הטיול הבא עליכם לטובה, בוודאי תמצאו את עצמכם משקיעים זמן רב בבחירת בתי מלון, במספר רב של אתרי אינטרנט. אפשר לחסוך זמן ואנרגיות, על ידי שימוש באתר אחד המרכז את כולם, ובעברית - אתר הוטלס קומביינד.


אתר ההשוואות האינטגרטיבי הוטלס קומביינד, מקבץ את כל אתרי ההזמנות, אלו שאתם בוודאי מכירים (Booking.com, Hotels.com, Agoda.com ועוד) ואלו שסביר להניח שעדיין לא, ומוצא עבורכם את העסקה המשתלמת ביותר.
 
כך נראה חלון החיפוש:

מומלץ להכניס נתונים לניסיון, ולהתנסות בחלון התוצאות שיפתח לכם עם הטיפים שבהמשך הכתבה

 

הוטלס קומביינד – נעים להכיר!

אתר הוטלס קומביינד (Hotels Combined) נולד מתוך הצורך ליצור שפה אחידה ופשוטה להשוואת תנאים ומחירים בין בתי מלון שונים בכל העולם. האתר משמש מנוע חיפוש, המאגד בתוכו את כל המחירים המוצעים עבור אותו בית מלון באתרים שונים, ומציג את ההצעה המשתלמת והרלוונטית ביותר עבורכם, כפי שעושה בתחומים אחרים אתר זאפ.

לפני שתתחילו לחפש את בתי המלון המתאימים לטיול שלכם, מומלץ לקרוא ולקבל מספר טיפים.

להשוואת מחירי בתי מלון והזמנת מקום לחצו כאן >>  (יפתח בעמוד חדש ותוכלו להתנסות, אך מומלץ לקרוא עד הסוף)
 

הוטלס קומביינד – איך זה עובד?

לנוחותכם חילקנו לארבעה שלבים.

1.  הזנת הנתונים
דף הבית מוצג באנגלית או בעברית ומציג חלון חיפוש גדול ונוח, בו מזינים את פרטי החופשה המתוכננת: יעד, תאריכי הגעה ועזיבה ומספר האורחים (אם אינכם יודעים עדיין תאריכים מדוייקים, סמנו "אין לי תאריך מדויק").

 
הוטלס קומביינד - השוואת מחירי בתי מלון והזמנת מקום

בכתבות באתר GoTravel הוספנו לנוחותכם לינקים לבתי מלון במקומות המתוארים בכתבה.
הלינקים חוסכים לכם את שלב הזמנת המקום ומובילים אתכם אל החלון הבא:

 
הוטלס קומביינד - השוואת מחירים והזמנות

2. קבלת התוצאות
לאחר שלחצתם על כפתור ה"חיפוש" יחלפו מספר שניות בהן מנוע החיפוש של האתר יבצע חיפוש באתרי הזמנת בתי המלון הטובים ביותר. כשיסיים, תופיע רשימה של אכסניות, חדרי אירוח ובתי מלון במגוון רמות, הזמינים עבורכם ביעד ובתאריכים שהזנתם.

 
הוטלס קומביינד - השוואת מחירי בתי מלון והזמנת מקום

3. מיון וסינון התוצאות
א. מיון התוצאות - מעל הרשימה מופיע תפריט מיון שמאפשר לסדר מחדש את המקומות שנמצאו. המיון משנה את סדר בתי המלון המופיעים ברשימה לפי קריטריונים לבחירתכם:
דירוג פופולריות, מספר כוכבים, מחיר, מרחק מאתר מסוים וחוות דעת הגולשים (פרמטר חשוב, שרצוי שיהיה מעל 7.0).
ב. 
סינון התוצאות - מימין לרשימה תוכלו לסנן את בתי המלון לפי מספר רב של קריטריונים:
דירוג כוכבים, מחיר, דילים, קרבה ליעדים שונים, שם המלון או הרשת, סוג האירוח, דירוג אורחים, שירותים שונים במלון (ארוחות, ספא, אינטרנט ועוד) ועוד.
הסינון יסיר מהרשימה בתי מלון שאינם עומדים בקריטריונים שבחרתם, ובכך יצמצם וימקד עבורכם את האפשרויות הרלוונטיות.

4. בחירה והזמנה
זהו שלב המעורר חששות רבים ולכן הקדשנו לו את הפרקים הבאים.
להשוואת מחירי בתי מלון והזמנת מקום לחצו כאן >>  (יפתח בעמוד חדש ותוכלו להתנסות, אך מומלץ לקרוא עד הסוף)
 
 

כיצד לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר?

כל בלוק ברשימה שלפניכם מוקדש לבית מלון מסוים. מתחת לשם בית המלון (או סוג אחר של מקום לינה) מופיעה רשימה קצרה של מחירי החדרים ומה הם כוללים. לעיתים הבדלים במחירים נובעים מכך שהמחיר אינו כולל ארוחת בוקר או אפשרות לביטול ההזמנה. מחירים גבוהים יותר כוללים בדרך כלל את שני אלה, או משקפים חדרים ברמה גבוהה יותר.
פרטים חשובים נוספים שמופיעים לכל מלון:
א. קישור למפה של האזור ומיקום המלון.
ב. ממוצע ציוני חוות הדעת של הגולשים.

כעת עומדות בפניכם שתי אפשרויות:
א. אם החלטתם שזה המקום בשבילכם, אתם יכולים לבחור מרשימת החדרים את החדר המתאים ביותר, בתנאים שנראים לכם, ופשוט ללחוץ עליו ולהיכנס לדף ההזמנה.
ב. אם אתם עדיין מתלבטים ורוצים להביט בתמונות בית המלון ולשמוע עוד על המתקנים, הפעילויות ורשימת השירותים שהוא מציע, אתם יכולים ללחוץ על שם בית המלון או על התמונות שמופיעות בצד ימין. כעת תגיעו לדף בעברית שמתאר את המלון בפירוט ומציג את החדרים הזמינים בו ואת מחיריהם בכל אתר.

כל שנותר לכם הוא להזמין את החדר על ידי בחירת ההצעה המתאימה ולחיצה על כפתור "להזמנה".

הוטלס קומביינד
זו ההודעה שתקבלו - אל תבהלו, אתם בדרך הנכונה...
 
 

הזמנת החדר – יציאה מהוטלס קומביינד לאתר המבוקש

משמצאתם את החדר המתאים, בתאריכים וביעד הרצויים, מנוע החיפוש של הוטלס קומביינד יעביר אתכם לאתר שסיפק את ההצעה שבחרתם. יופיע המסך אותו תוכלו לראות למעלה, עליו יצוין שאתם מועברים לאתר המבוקש. לאחר 4-5 שניות ייטען דף ההזמנות של האתר ותוכלו להזין את הפרטים ולהשלים את ההזמנה.

שימו לב לכך שאין מדובר בדף של הוטלס קומביינד כי אם בדף של אתר אחר שהוטלס קומביינד איתרו עבורכם, עם ההצעה המשתלמת ביותר. זהו דף שונה ולא תמיד בעברית. זה לא אמור להטריד אתכם מפני שהגעתם בדיוק לדף שרציתם להגיע אליו, עם ההצעה שכבר בחרתם מראש. כאן תמצאו שוב את פירוט החדרים, תבחרו בדיוק את החדר המועדף עליכם, ותלחצו על כפתור ההזמנה, עליו בדרך כלל יהיה כתוב: "להזמנה", "המשך",
"Book now", "הזמינו עכשיו" וכו'. בין אתרי הזמנת בתי המלון השונים יש הרבה הבדלים, יש בהם אתרים ידידותיים יותר ויש פחות. הדבר החשוב ביותר לזכור בשלב זה הוא שהגעתם להצעה המשתלמת והרלוונטית ביותר עבורכם.

בתוך שניות ספורות יופיע דף הזנת פרטים אישיים ומספר כרטיס האשראי. הזנת הפרטים הכרחית על מנת לבצע את ההזמנה, אך במקרים רבים כרטיס האשראי (או אמצעי תשלום אחר) יחויב רק בעת השהייה. חשוב לבדוק היטב את תנאי הביטול של ההזמנה, וכן אם התשלום הוא און-ליין או במקום האירוח, כדי להימנע מאי נעימויות. בדף התשלום תתבקשו להזין את כתובת המייל שלכם, אליה יישלח אישור ההזמנה, אותו מומלץ להדפיס ולהביא איתכם למלון.

 

בעיות אפשריות בהזמנת החדרים

אם לא הגיע אליכם מייל המאשר את הזמנתכם, ייתכן שההזמנה לא הושלמה. יכולות להיות לכך מספר סיבות: החשוד המידי הוא טעות הקלדה והזנת פרטי אשראי לא נכונים או לא מלאים או כתובת מייל שגויה. טעות משתמש נוספת היא שבתום הזנת הפרטים לא לחצתם על כפתור "סיים" או "המשך", שמעביר אתכם לדף אישור ההזמנה. בעיה נוספת עשויה להיות באתר עצמו – לעתים בשל תקלה זמנית בקשתכם לא הוזנה למערכת ולכן לא קיבלתם אישור על כך.
 

נקודות חשובות בעת הזמנת בתי מלון

לסיכום, אספנו כאן עבורכם נקודות שכדאי לחשוב עליהן בעת ביצוע ההזמנה:
מיקום – כדאי לוודא במפה (קישור אליה מופיע מתחת לשם בית המלון) שבית המלון שבחרתם קרוב במידה מספקת לאזור שבו אתם מתכננים לבלות את רוב זמנכם או נגיש לתחבורה.
האם המחיר כולל ארוחת בוקר? אם לא מצוין שהמחיר כולל את הארוחה, משמעות הדבר שהוא אינו כולל אותה. לרוב ניתן להזמין ארוחת בוקר בתוספת תשלום, באתר שבו מופיעה ההצעה.
עד מתי ניתן לבטל את ההזמנה, אם בכלל? שימו לב שפעמים רבות בהן המחיר הוא נמוך משמעותית, מדובר בהזמנות שלא ניתן לבטל ללא תשלום קנס. במקרים רבים ישנה אפשרות ביטול ללא קנס, עד 24 או 48 שעות לפני התאריך שהוזמן. רצוי מאוד להיות ערניים לכך ובמידת הצורך לבטל את ההזמנה בזמן. ביטול הזמנה הוא בדרך כלל קל ופשוט ונעשה דרך אישור ההזמנה שנשלח אליכם במייל (מופיע קישור לביטול).

האם התשלום הוא באתר דרך כרטיס האשראי שהוזן, או בזמן השהייה? בחלק מבתי המלון התשלום הוא רק בתום השהייה וכרטיס האשראי שהזנתם ישמש כערבון בלבד. במקרים אחרים הכרטיס יחויב דרך האתר ולא תתבקשו לשלם בבית המלון. חשוב לבדוק מה הסידור עבור בית המלון שהזמנתם לפני ההזמנה. בכל מקרה, פרט זה יופיע על גבי אישור ההזמנה.
בקשות מיוחדות – בעת ההזמנה בדרך כלל יש אפשרות להזין בקשות מיוחדות, כגון: מיטת תינוק, חדר שפונה לנוף וכו'. בתי המלון משתדלים להתייחס לבקשות אלו.

 

קשה להאמין שפעם הזמנו אחרת

הוטלס קומבינד הוא כלי נוח ואמין, שמפנה זמן ואנרגיות להתעסקות בטיול עצמו. אין ספק שכאשר עובדים קצת עם האתר ומבינים את הרעיון מתמכרים אליו.

לאחר שתנסו, גם אתם כבר לא תזכרו שפעם היתה דרך אחרת להזמנת לינה...
 

להשוואת מחירי בתי מלון והזמנת מקום לחצו כאן >>

 

כתבות על בתי מלון ברחבי העולם


ירדן גור
 
אודות הכותבת
ירדן גור - אוהבת ים וטבע, מדריכת צלילה וטיולים בעולם. בעבר התגוררה במקסיקו ובארה"ב. כיום משתדלת להגיע ולטייל בכל מקום שבו ניתן לצלול.מספר צפיות: 10503
59910
מגזינים שנשלחו

0
שאלות ותשובות

0
כותבים באתר

0
כתבות באתר
מסלולי טיול לבחירתכם
בהתאמה אישית ובקצב שלכם
כן, זה מעניין אותי!