טיולים במרוקו
טיולים במרוקו
כל אחד ומרוקו שלו

אתם ואנחנו מטיילים כבר 30 שנה במרוקו, זאת לא סתם אהבה, זה ממש בית. טיול מוצלח במרוקו המבטיח חוויות וריגוש חושים רבים לכל אחת ואחד מחייב היכרות מעולה עם המקומות אליהם אתם חפצים להגיע, עם מרוקו אותה אתם חולמים לפגוש.

אנחנו חברת טיולים המקפידה על הפרטים הקטנים, כך חשוב לנו להכיר אתכם עוד לפני הטיול, יחד נתאים לכם את החוויה המרוקנית המושלמת עבורכם – נבחר טיסות, בתי מלון, אוכל מעולה, פולקלור אותנטי, כלי תחבורה ומסלול עם תכנים מתאימים, נתאים את אנשי הצוות שילוו את הטיול ויבטיחו את הצלחתו.
טיול משפחות  – ג'יפונים בנהיגה עצמית

טיול משפחות – ג'יפונים בנהיגה עצמית


מרקש, רכס האטלס, מדבר סהרה.
מסע משפחתי מרגש המתאים למשפחות שאוהבות לטייל ולהכיר תרבויות, נופים, צלילים ואווירה אחרת. טיול משפחות במרוקו המתחיל במרקש האקזוטית עם חוויות לכל המשפחה ולכולנו יחד עם הרפתקאות בשוק הג'מע אל פנע', טיול טרקטורונים וביקור במתחם החושף אותנו אל מרוקו כולה. נצא למסע של ארבעה ימים בנהיגה עצמית, נחצה ארבעה מעברי הרים על רכס האטלס, בממלכת הברברים. נבקר בשווקים המקומיים, נטייל ברגל אל מפלים פראיים ונכיר מקרוב את המקומיים מכניסי האורחים. במדבר הסהרה, נטייל עם גמלים לדיונות לצפות בשקיעה ונתארח במאהל הנומאד לארוחת ערב מתחת מרבד כוכבים. 
 
טיסות נוחות, בתי מלון מתאימים למשפחות, צוות ישראלי ומרוקני, רכבים חדישים. 
7 ימים  |  אספלט, דרכים משובשות, שטח רך
 
טיול משפחות  – מיניוואן בנהיגה עצמית

טיול משפחות – מיניוואן בנהיגה עצמית


מרקש, רכס האטלס, מדבר סהרה.
טיול משפחות נינוח המתאים לכל הגילאים ולכל רמת נהיגה, קצב מתאים ודרכים נוחות. מסלול הנוגע במרוקו האותנטית והרחוקה אך נשאר באזור הנוחות המתאים לכם הורים וילדים. צוות ישראלי ומרוקני ילווה אתכם למסע קסום העובר בארץ הברברים שעל האטלס הגבוה, במישורי המדבר הרחבים ובדיונות בפאתי מדבר הסהרה, המדבר החם הגדול בעולם, נצא לטיול גמלים אל שקיעה מרהיבה ונפגוש מקומיים בביתם במדבר, חוויה בלתי נשכחת לילדים, לנו ולכם. טיול זה אינו עוד טיול משפחות, זהו טיול בו אתם לוקחים חלק פעיל, בחוויות הקנייה בשווקים, במפגשים עם ילדים מקומיים הרחק מהציוויליזציה, במרקם הטיול הנרקם בדרכים.
 
טיסות נוחות, בתי מלון מתאימים למשפחות, צוות ישראלי ומרוקני, רכבים חדישים. 
7 ימים  |  אספלט בלבד
טיול מבוגרים  – ג'יפים בנהיגה עצמית

טיול מבוגרים – ג'יפים בנהיגה עצמית


מרקש, ארבעה מעברי הרים על האטלס, מדבר סהרה.
טיול ג'יפים במסלול מרתק ומלא מראות דרמטיים, נחצה ארבעה מעברי הרים על רכסי האטלס וניכנס אל תוך הסהרה (לילה אחד במאהל), נסיעה על דיונות ודרכי שטח מרגשות. רכבי טויוטה לנד קרוזר או גרנד שירוקי, חדישים ונוחים. הצוות המלווה, משולב מדריך ישראלי ומדריך מקומי, ילוו אתכם אל מרוקו האותנטית והרחוקה במסע מסעיר את כל החושים, את הנפש. נטעם אוכל רחוב ואוכל ביתי מקומי, נכיר את השווקים בהרים, נפגוש חברים הרחק מהבית ונטייל הרחק מההמון והמסלול השחוק. ,נפתח ונסיים במרקש, האקזוטית והמסעירה, זאת שרוצים לחזור אליה שוב ושוב.
 
טיסות נוחות, ג'יפים חדישים, מסלולים ייחודיים, לינה במקומות ייחודיים, סיפור דרך מרתק.
8 ימים  |  אספלט + שטח
טיול קולינרי במרוקו  – לטעום את כל המראות

טיול קולינרי במרוקו – לטעום את כל המראות


מרקש, קזבלנקה, מקנס, פס, רכס האטלס
המטבח המרוקני עשיר ומגוון כמו הארץ עצמה, כמו התרבות בכל מקום ומקום. מסע קולינרי זה ילווה אתכם אל סיפורה של מרוקו בדרך הטעמים, נכיר את התבלינים בשווקים, את הירקות וצמחי התבלין יחד עם הסוחרים בשווקים, נלמד על התאמתם למטבח המקומי, נפגוש קצבים באטליזים, את הסוחרים בשווקי הדייגים ואת המטבחים והטבחים. את אוכל הרחוב הנראה לעין ונבקר במקומות אותם מכירים המקומיים, שם מוגש האוכל לעיתים על נייר חום וטעמו משובח, נפגוש בשווקי אוכל מוכרים וכאלה שלא, כמו שוק האוכל בנמל בקזבלנקה ומסעדת פועלים לא מוכרת בפאתי מרקש. את המסע ילוו צוות ישראלי ומרוקני צמוד ובקיא, נעבור יחד סדנאות בישול ורגעי קסם יחד.
 
כולל סדנת בישול, סיור תבלינים מודרך, טעימות אוכל רחוב, סיפור אהבה עם המטבח המקומי.
7 ימים  | מיניבוס
טיול נוודים צעירים – מרוקו בראש צעיר עם

טיול נוודים צעירים – מרוקו בראש צעיר עם "אוהד הנווד"


ROAD TRIP MOROCCO
מסע עם "אוהד הנווד" במרוקו, מרקש, רכס האטלס, מדבר הסהרה, חופי האוקיאנוס האטלנטי.
מסע נודד במרוקו, מתאים לצעירים במיוחד לקצב, למראות ולתקציב. זהו מסע ייחודי לבני 20 עד 35 הרוצים לטייל במרוקו באופן מאורגן אך המתאים לרוח הטיול של החבר'ה, כזה שלא ממהרים בו וכזה שיודע לעצור ולשמור את הרגע, מסע בו תנאי הלינה החשובים הם האווירה ולא הנוחות, מסע בו יש זמן להכיר את עצמנו ואת החברים. המסע יוצא ממרקש וחוצה את רכס האטלס, אל מדבר הסהרה שילווה אותנו לכל אורך הדרך אל האוקיאנוס האטלנטי, שם נתפוס מרגוע על החופים הנמתחים. ארבעה עשר ימים בנהיגה עצמית עם צוות צעיר ומקצועי שילווה אתכם בדרך, בכל דרך.
 
בראש צעיר וגם המחיר, בליווי אוהד הנווד, הקסם המרוקני עם אווירת סיני והרוח שבהודו.
 14 ימים  |  נהיגה עצמית
טיול יוקרה בהתאמה אישית – מרוקו VIP

טיול יוקרה בהתאמה אישית – מרוקו VIP


טיול יוקרה בליווי אישי צמוד העונה על כל המשאלות שלכם במרוקו.
טיול פרטי המתאים ללקוחות המעוניינים לצאת אל מרוקו בליווי צמוד ואישי עם מדריך מקומי ו/או מדריך ישראלי. אנחנו מכירים את מרוקו היטב, הצוות המקומי שלנו בקיא בחוויות שלנו כבר שנים ארוכות וכך נשמח לתפור עבורכם את החוויה המרוקנית עליה חלמתם, בתי מלון מהאגדות, מסלולים מותאמים רק לכם, בשטח ובעיר. השמיים אינם הגבול עבורנו במרוקו, טיסה בכדור פורח, טיול מסוקים, סוויטה במדבר עם שמפניה, בילויים ברמת VIP (כניסות מהירות למועדונים) ודאגה לכל פרט. לצאת אתנו לטייל זאת הבטחה להצלחה, זאת הבטחה לתחילתה של ידידות מופלאה. השקט שלכם, זאת האהבה שלנו.

טיסות מותאמות, הדרכה וליווי צמוד, בתי מלון בוטיק יוקרתיים, קולינריה בנגיעה אישית, מסלולים ייחודיים.
טיולי נשים בנהיגה עצמית – ROAD TRIP MOROCCO

טיולי נשים בנהיגה עצמית – ROAD TRIP MOROCCO


רכסי האטלס, מדבר סהרה, שווקים, אומנות וחוויות שנשים אוהבות.
כבר שנים ארוכות אנחנו יוצאים עם טיולי נשים במרוקו, מסלול שמתאים לכן בנות, כזה שנוגע בנקודות הנשיות של כל אחת ואחת , באותן נקודות שעושות לנו את הקסם בטיול לארץ רחוקה, רק אנחנו, נשים. נתחיל את הביקור במרקש, בחוויות בשווקים, בגני מז'ורל ומוזיאון איב סן לורן, נחצה את האטלס ונפגוש נשים מקומיות במרקם חייהן היום יומי, נתפנק בחוויות חמאם, בנהיגה בדרכי נוף ובבתי מלון מהאגדות. מוזיקה מדברית וטיול גמלים, חינה וסיפורי אהבה של שבטי ההרים וצוות מיוחד של מלח הארץ, ישראלי ומרוקני שיעשה הכל שיהיה לכן רק טוב. טיול בנהיגה עצמית מאפשר להיות יחד תמיד ולחוד כשנוח.
 
בתי מלון בוטיק, סדנת ריקודי בטן, חוויות חמאם, ארוחות בטוב טעם, צוות מושלם.
טיולי גיבוש, תמריץ ומסוגלות – להצליח בכל דרך

טיולי גיבוש, תמריץ ומסוגלות – להצליח בכל דרך


מניפת חוויות מנצחות במרוקו, ניסיון מוכח של שנים רבות. 
טיולי הגיבוש והתמריץ במרוקו, אותם פיתחנו לאורך שנים יחד עם האירגונים המובילים במשק, מאפשרים לכם ולנו לבחור חוויות ממניפה רחבה ולהצליח להשיג את המטרות בהן מושקעים משאבים רבים. מרוקו, אותה אנחנו מכירים כבר 30 שנה, היא גן עדן לטיולים שכאלה – אם חשקה נפשכם במקבץ חוויות במרקש וסביב לה, או אם נחצה את הרי האטלס במסע פראי ובג'יפים בנהיגה עצמית אל תוך הסהרה, המדבר החם הגדול בעולם. "מסעות מסוגלות", הם מוצר חדיש – מתאים לארגונים שרוצים לפרוץ את תקרות הזכוכית מעל ראש הצוות שלהם, להעביר להם את מסר ה"מסוגלות" בדרך השטח, במסע לגילוי עצמי של הצוות שלכם, מנהלים, מוכרנים, יועצים ומשרדי עו"ד שחייבים להיות יעילים כיחידה אחת על מנת ליצור תלכיד שיתופי נכון.
 
מבחר טיסות ובתי מלון, ניסיון רב שנים בהובלת פרויקטים גדולים מאוד, צוות מקומי מעולה וספק נהדר.
הצעות נוספות

0
מגזינים שנשלחו

0
שאלות ותשובות

0
כותבים באתר

0
כתבות באתר