מומחי תיירות
שלום פרופ' פוטסמן אני עובד במערב אפריקה כ3 חודשים. הפסקתי להשתמש בלריאם לאחר שהחלו לי טינטונים חזקים באוזן ימין. עבר יותר מחודש מאז שהפסקתי והטינטונים לא פסקו, רק נחלשו טיפה. חיפשתי רבות באינטרנט שאלתי רופאים ישראלים, (גם רופא אא"ג) ולא מצאתי פתרון ספציפי מה עלי לעשות ? בתודה, אביב לרנר

שואל: אביב לרנר
קטגוריה: בריאות מטיילים

7 אפריל, 2014
שלום אביב. התופעה מוכרת. להלן 2 סימוכין. התרופה יכולה להשאר זמן רב בתאי המוח, כך שאינני יודע כמה זמן זה יימשך אצלך. צריך להיות במעקב אא"ג.
Reversible hearing loss in temporal association with chemoprophylactic mefloquine use.

Wise M, Toovey S.

Travel Med Infect Dis. 2007 Nov;5(6):385-8. Epub 2007 Oct 26.

PMID:17983978[PubMed - indexed for MEDLINE]
Related citations
Select item 10687269
2.[Mefloquine and ototoxicity: a report of 3 cases].

Fusetti M, Eibenstein A, Corridore V, Hueck S, Chiti-Batelli S.

Clin Ter. 1999 Sep-Oct;150(5):379-82. Review. Italian.

פרופ. ישראל פוטסמן
מרפאת מטיילים בי"ח בני ציון
http://www.b-zion.org.il/pages/983.aspx




מענה ניתן רק על ידי מומחי תיירות. שואל השאלה וכל גולש הרשום לאתר רשאי להוסיף תגובה.






0
מגזינים שנשלחו

0
שאלות ותשובות

0
כותבים באתר

0
כתבות באתר