מומחי תיירות
שלום וברכה האם נדרשת ויזה תירות למרטניק ואם כן האם חיבים לצאת מישראל עם ויזה או אפשרלקבל אותה בכניסה למרטניק בתודה מראש צביקה

שואל: צביקה סודק
קטגוריה: מרכז אמריקה

3 נובמבר, 2016
הי צביקה,

האי מרטיניק שבקריביים הוא "מחוז שמעבר לים" של צרפת, כפי שתוכל לראות בכתבה זו
http://www.gotravel.co.il/travel/?p=2742
וגם בכתבות שלנו על הקריביים
http://www.gotravel.co.il/travel/?p=1091

למיטב ידיעתי יש צורך בוויזה למרטיניק, אך את הפרטים הכי עדכניים ומדוייקים תמיד כדאי לברר בקונסוליה של המדינה, במקרה זה צרפת.
מציעה ליצור איתם קשר ולשאול
http://www.ambafrance-il.org/article9937,9937

בהצלחה,
כרמית וייס (Carmit Weiss)
מנהלת האתר והפורום



מענה ניתן רק על ידי מומחי תיירות. שואל השאלה וכל גולש הרשום לאתר רשאי להוסיף תגובה.


הצעות לטיולים

יש לנו טיול בדיוק בשבילך!




0
מגזינים שנשלחו

0
שאלות ותשובות

0
כותבים באתר

0
כתבות באתר