טיולים במרוקו


טיולים במרוקו
כל אחד ומרוקו שלו

אתם ואנחנו מטיילים כבר 30 שנה במרוקו, זאת לא סתם אהבה, זה ממש בית. טיול מוצלח במרוקו המבטיח חוויות וריגוש חושים רבים לכל אחת ואחד מחייב היכרות מעולה עם המקומות אליהם אתם חפצים להגיע, עם מרוקו אותה אתם חולמים לפגוש.

אנחנו חברת טיולים המקפידה על הפרטים הקטנים, כך חשוב לנו להכיר אתכם עוד לפני הטיול, יחד נתאים לכם את החוויה המרוקנית המושלמת עבורכם – נבחר טיסות, בתי מלון, אוכל מעולה, פולקלור אותנטי, כלי תחבורה ומסלול עם תכנים מתאימים, נתאים את אנשי הצוות שילוו את הטיול ויבטיחו את הצלחתו.
טיול פרטי מאורגן בדרך שלכם

טיול פרטי מאורגן בדרך שלכם

נמליץ על מסלול, בתי מלון, הריאד או הקסבה בה תתארחו, התפריט והקצב.
לטייל עצמאי לבד – מקומות לינה, רכב תואם, מדריכים מקומיים היכן שצריך וטיפים לדרכים, אנשי הקשר שלנו במרוקו (דוברי אנגלית, צרפתית ומרוקנית).
לטייל עצמאי עם נהג מקומי – טיול עם נהג ורכב צמוד (מרצדס ויטו חדיש), במסלול מותאם ותפור רק לכם. הנהג מסייע ומסביר, אך אינו מדריך.
לטייל עם מדריך מקומי צמוד – מדריך מוסמך יפגוש אתכם עם הנחיתה במרוקו, ילווה אתכם לאורך כל  המסלול, אותו נקבע יחדיו.
לטייל עם מדריך ישראלי צמוד – מדריך ישראלי בקיא במרוקו, מלווה אתכם לאורך הדרך כולה, מסביר בעברית וחבר למסע. 

הדרך המתאימה ביותר להתאהב, לקחת את הזמן, לטעום את מרוקו האותנטית ולהתחבר. 
טיול ג'יפים בנהיגה עצמית

טיול ג'יפים בנהיגה עצמית

טיולי ג'יפים הם הדרך האהובה עלינו לטייל.
מזמינים אתכם להצטרף אלינו למסע חווייתי מלא רגעי קסם אל מרוקו שמחוץ למסלול השחוק
אל מקומות שאוטובוס אינו יכול להגיע אליהם, אל המראות שלא כל מטייל יכול להיחשף אליהם, אל תרבויות אותנטיות, אל טעמים רחוקים ומרגשים באווירה של פעם.
טיול ג'יפים הוא הדרך הטובה ביותר לטייל בקבוצה ולהרגיש כאילו אתם לבד. הקצב הוא כמעט אישי, ומאפשר לעצור לצלם, לחוות את הרגע ולספוג את הנופים, את האנשים, את הריחות והטעמים. הטיול מתבצע ברכבים חדישים ונוחים, התורמים לחוויית נסיעה שתרגש כל חובב נהיגה מחד, ומאידך אפשרית לכל נהג ונהגת, עם או בלי ניסיון.

בטיול ג'יפים אתם תבחרו מתי להיות בקבוצה ומתי להיות לבד בג'יפ שלכם.
טיולי שורשים למרוקו

טיולי שורשים למרוקו

המומחיות שלנו במרוקו הפכה אותנו למובילים בתחום טיולי השורשים בארץ המגרב.
כבר שנים שאנחנו מלווים משפחות מאושרות אל קברי יקיריהם בבתי העלמין ואל בתי המשפחה, בתוך ה"מלאח" שנמצא כמעט בכל עיר ועיירה. אנחנו יודעים להתאים את הצוות המקומי לצרכים שלכם ואת המסלול לכדי מסלול מוצלח ונוח, כזה שלא מעמיס על ההורים המבוגרים ועל הילדים של הדור הבא המגיע להתחבר לשורשים.
עבורנו, הצוות הישראלי והצוות המרוקני, כל טיול שורשים הוא משימה מורכבת בפני עצמה
אנחנו מכינים את הטיול לפני הגעתכם, כדי שנוכל למקד לכם את הביקור בעיקר ולא בטפל.

ממליצים רבים, שכבר הפכו משפחה, הם עדות לכך שטיולי השורשים הם טיולים מלב אל לב ומקור גאוותנו.
טיולי תמריץ לארגונים וחברות

טיולי תמריץ לארגונים וחברות

גיבוש צוות, תמריץ לעובדים, צ'ופר ללקוחות.
אם אתם מחפשים חברה מעולה וצוות מיומן לטיול התמריץ הבא שלכם – אנחנו מבטיחים לכם הצלחה. אצלנו תמצאו את המענה אותו אתם מחפשים, את החופשה המושלמת בעזרתה תוכלו להשיג הצלחה תוך ארגונית.
לצוות שלנו ניסיון עשיר בעבודה עם חברות וארגונים רבים בישראל, שיוצאים לחו"ל עם העובדים או עם לקוחות נבחרים ויודעים שיש על מי לסמוך – כבר מבחירת היעד והטיסות, בתי המלון ומיקומם, התפריט המותאם לחבר'ה שלכם ומניפת האיכות שיש לנו להציע (חובשים ופרמדיקים, נגני גיטרה ומעסים, מדריכי צילום וציור, מומחים באומנות, אדריכלות, הנדסה ועוד).


כבר שנים שאנחנו יוצאים עם ארגונים גדולים וקטנים לטיולי תמריץ ומסוגלות במרוקו, וחוזרים עם צוותים מגובשים ומנצחים.
טיולי VIP יוקרתיים

טיולי VIP יוקרתיים

טיולים אלו מיועדים למטיילים המבקשים לצאת לטייל עם צוות מקצועי באופן פרטי ויוקרתי.

הניסיון וההיכרות המעולה שלנו עם היעדים מאפשרת לכם ולנו לטייל במקומות אותנטיים ובתנאים משובחים. טיולים אלו על פי רוב הינם בקבוצות קטנות מאוד (1-8 מטיילים) ובעלי תקציב גבוה מהקיים בהיצע הטיולים הסטנדרטי.
בטיול נשבץ לכם את הרכבים המתאימים לכם ואת בתי המלון המוקפדים שאנחנו מכירים כבר שנים, נאכל ארוחות שף ואוכל רחוב, ונתאים את ההדרכה והקצב במדויק לרצון שלכם. אנחנו כבר יצאנו לדרכים עם "השמנה והסולתה" של ישראל, ומכירים מקרוב את האהבות שלכם בטיול פרטי
VIP לחו"ל.

נגשים את כל החלומות שרק תעזו לדמיין, בתקציב גבוה, רמה גבוה והרבה פינוקים.
הצעות נוספות

0
מגזינים שנשלחו

0
שאלות ותשובות

0
כותבים באתר

0
כתבות באתר