טיולים למצרים
טיולים למצרים
קהיר ועמק הנילוס

חברת "בריזה – אמנות הטיול" היא מהחברות המובילות בתחום "הטיולים הגיאוגרפיים". 
גאוות החברה על צוות מדריכיה, חלקם מספסלי האקדמיה, תאבי מסעות ושוחרי טבע. המדריכים הטובים בארץ מצאו בבריזה בית חם ותומך, ומוקד מרענן ומחדש במסלולי הטיולים לרחבי העולם. אין ספק שהמדריך "עושה את ההבדל", והתאמתו לקבוצה היא סוד ההצלחה של כל טיול וטיול.

טיולים לקהיר ועמק הנילוס

טיולים לקהיר ועמק הנילוס

טיסה של שעה ורבע ונחיתה בקהיר, לתחילתו של אחד הטיולים המרגשים ביותר שאפשר לעשות בעולם.
מפגש עם הפירמידות בשולי קהיר, שייט על הנילוס, היכרות עם המקדשים המדהימים של מצרים הקדומה ומפגש מחודש עם המקומיים מסבירי הפנים,  הם חוויה שאין דומה לה.

לכל המפגש עם מצרים יש כמובן קשר הדוק עם ישראל, זו של היום וזו של תקופת התנ"ך.
טיול בן 9 ימים מפגיש אותנו עם כל המרתק והמסעיר, היפה והמיוחד של מצרים. חלקו הראשון של הטיול נערך בשייט על הנילוס, בתנאים מפנקים, וחלקו השני בנסיעה.

המיוחד בטיולי בריזה: רמת בתי המלון ומיקומם המרכזי – קרוב לנילוס בקהיר, הספינות המפנקות, הארוחות וההדרכה. טיסות פנים למקדשי אבו סימבל, עושות את ההבדל.
טיול חובה לכל ישראלי באשר הוא.
טיול לדלתת הנילוס ועמק הנילוס

טיול לדלתת הנילוס ועמק הנילוס

טיול המשלב בין עמק הנילוס לאלכסנדריה ודלתת הנילוס, בואכה חופי הים התיכון, מאפשר מבט מקיף  על כל  המרחב הגאוגרפי-היסטורי שהוא מצרים של היום, לצד מצרים בעבר.
לאלכסנדריה יש גם "נקודה יהודית" חשובה, הודות לקהילה היהודית ששיגשגה בה מאז המאה ה- 19 ומנתה מעל 15,000 איש ואשה, שעלו ברובם לארץ עם תום מלחמת השחרור.

בטיול שלנו יש הזדמנות נדירה ויוצאת דופן להכיר ולהתרשם מנפלאות העולם העתיק כפי שהשתמרו במצרים בצורה שאין לה אח ורע בעולם. הטיול משלב בין מצרים הקלאסית למצרים החדשה והוא עשיר באתרים קדומים, נופי מדבר בלתי רגילים ומפגש עם החיים העכשוויים של עמק הנילוס הפורה. 

מסלול ארוך מהרגיל - 11 יום.

מצרים לבני גיל הזהב ו- 70 פלוס

מצרים לבני גיל הזהב ו- 70 פלוס

בטיול המותאם למטיילים מבוגרים, חייבים להתקיים כמה תנאים: מסלול טיול נינוח ולללא "ריצות", בתי מלון מתאימים (ללא מדרגות), תחבורה נוחה והדרכה סבלנית ומתחשבת. 

הטיול לעמק הנילוס, בשילוב 4 לילות על ספינת נהר, הוא הזדמנות נדירה ויוצאת דופן להכיר ולהתרשם מנפלאות העולם העתיק, שהשתמרו במצרים בצורה שאין לה אח ורע בעולם. מעבר להיכרות עם אתרים ומקדשים עתיקים, נגלה גם את נופי עמק הנילוס הפורה, על הפלאחים העובדים בשדותיו. 

בלי פראזות ובלי מילים גבוהות; מי שלא ראה את הפירמידות בגיזה, טייל במקדשי לוקסור וכרנך, טס לאבו סימבל – מקדשו העצום של רעמסס השני, ומי שלא ביקר בשוק ח'אן אל חלילי – חייב לעשות כן.
זוהי אחת התרבויות שהשפיעו באופן הכי דרמטי על חיינו בארץ ישראל מאז ימי קדם.
הצעות נוספות

0
מגזינים שנשלחו

0
שאלות ותשובות

0
כותבים באתר

0
כתבות באתר