טיולים למדינות הקווקז
טיולים למדינות הקווקז
תכנון וארגון טיול לנוסע העצמאי

"אקו טיולי שטח" היא מהחברות הוותיקות והאיכותיות בארץ. מאז הקמתה בשנת 1996 ועד היום היא ממשיכה להטביע את חותמה המיוחד על עולם הטיולים הישראלי, עם טיולים יצירתיים וצוות מומחים המכיר את השטח דרך הרגליים. הערכים המובילים: מקצועיות, הוגנות, חדשנות, יצירתיות ומטיילים מרוצים.


על מנת לבנות ולארגן עבורכם טיול בהתאמה אישית, נשמח להיפגש עמכם לפגישת ייעוץ ללא תשלום. נשב על מפות ותקבלו סקירה מקיפה של המסלולים המומלצים, מידע על העונות האידאליות, על פסטיבלים עממיים וגם על אזורים מיוחדים מחוץ למסלול התיירות השחוק. לאחר הפגישה תקבלו הצעה מקצועית עם מסלול מפורט, הצעת מחיר ומפת הטיול.

טיול פרטי לארמניה

טיול פרטי לארמניה


ארמניה שוכנת בחלק הדרומי של הרי קווקז ומשופעת בטבע עוצר נשימה. הארמנים יותירו בכם רושם עז, הם צנועים ונעימי הליכות ואין כמו לסעוד עמם סביב שולחן עמוס במאפים ביתיים וירקות, ולהרים שוב ושוב כוסות יין (או וודקה).

טיול פרטי לארמניה משלב מפגש עם נופים פראיים ואנשים מרתקים. זהו טיול לתרבות עתיקה והיסטוריה עשירה בחבל ארץ הממוקם בין אסיה לאירופה שמשחר ההיסטוריה היווה צומת דרכים חשוב לצבאות, סוחרים ותרבויות.
כתבה על ארמניה
טיול פרטי לאזרבייג'ן

טיול פרטי לאזרבייג'ן


טיול לאזרבייג'ן מביא את המטייל אל ארץ של ניגודים ויופי גדול, נופים מרתקים ומגוונים ביותר – מפסגות הקווקז המושלגות והיערות הירוקים לרגליהם, ועד לאזורי מדבר וערבה שבהם מחצבים רבים ותופעות וולקניות מרתקות.

בטיול עצמאי תוכלו לבקר באתרים המלמדים על היסטוריה עשירה ורבת תהפוכות, היסטוריה של מפגש בין אוכלוסיות ותרבויות טורקיות, איראניות וקווקזיות; מפגשים בין אסלאם, נצרות והמורשת הפרסית; שליטה רוסית וסובייטית מראשית המאה ה- 19. במדינה חיה כיום קהילה יהודית ייחודית, ומפגש איתה מאפשר לבחון מזווית שונה יחסים בין יהודים לסביבה מוסלמית.
כתבות על אזרבייג'ן
טיול פרטי לנגורנו קרבאך

טיול פרטי לנגורנו קרבאך


נגורנו קרבאך היא מדינה עצמאית זעירה, השוכנת בהרי הקווקז וגובלת בארמניה, אזרבייג'ן ואיראן. מדינה הררית יפהפייה ונסתרת, אשר מתגוררים בה כמאה וחמישים אלף תושבים ושטחה הוא כחצי מגודלה של מדינת ישראל.

זו הזדמנות לבקר בטיול פרטי באחד המקומות האחרונים באירו-אסיה אשר נשארו לא מתויירים. הטיול בנגורנו קרבאך יכול לשלב נסיעות ברכבי 4X4, הליכות קצרות בטבע ירוק, כפרים ציוריים, ונופי הרי הקווקז.  
הצעות נוספות

0
מגזינים שנשלחו

0
שאלות ותשובות

0
כותבים באתר

0
כתבות באתר
בעקבות המילים והצלילים
שמעון פרנס, נועם גילאור וחברים
כן, רוצה פרטים נוספים!