טיולים למרכז אסיה
טיולים למרכז אסיה
טיולים מאורגנים ומסלולים למטייל העצמאי

חברת הטיולים תרבויות עולמי מתמחה בטיולים למדינות מרכז אסיה - טיולים גיאוגרפיים חוויתיים, טיולי ג'יפים, טרקים, תרבות, פסטיבלים מוסיקאליים, והתמחות מיוחדת בדתות ורוחניות, בהובלת זאב בן אריה, חוקר דתות ותרבויות ומדריך וותיק ומוערך, וזאב לווין, מבכירי המומחים למדינות מרכז אסיה.

כל הטיולים בקבוצות קטנות או בטיול עצמאי-מאורגן, המתוכנן לפי דרישות המטיילים.

חדש! טיול אל חגיגות הנורוז באוזבקיסטן,
טיולים לאוזבקיסטן והרי פמיר
* מחירים מיוחדים לקבוצות
* הנחה בתכנון מסלול
חגיגות הנורוז באוזבקיסטן וחג פורים בבוכרה

חגיגות הנורוז באוזבקיסטן וחג פורים בבוכרה


נורוז (Nowruz) הוא החג המרכזי בתרבות האיראנית והתורכית של מרכז אסיה, התחלה של שנה חדשה המלווה בריפוי, התחדשות וטקסים. 

נשתתף בחגיגות הנורוז באוזבקיסטן ופורים עם יהדות בוכרה, נגלה את הערים האגדתיות של חיווה, בוכרה סמרקנד. בדגש המיסטיקה האסלאמית, סופים, והקהילה היהודית, וגם שווקים, אנשים נפלאים, אדריכלות, היסטוריה ודת. 
כתבה על חגיגות הנורוז באוזבקיסטן
טיולים לאוזבקיסטן

טיולים לאוזבקיסטן


ארץ עם מורשת תרבותית עשירה, הערים היפות ביותר לאורך דרכי המשי: חיווה, בוכרה וסמרקנד, מרכז של אימפריות נוודים אדירות בימי הביניים, בתי ספר למיסטיקה אסלאמית וחד'ית, אדריכלות ואמנות אלף לילה ולילה, קהילה יהודית עתיקה.

טיול עצמאי
טיול לקבוצות
טיול לחג הנורוז
כתבות על אוזבקיסטן
מסתרי רכס פמיר - מסע להר קף

מסתרי רכס פמיר - מסע להר קף


המסע ייקח אותנו לאחד המקומות הנידחים בעולם - הרי פמיר. האזור מקודש לדת האיראנית הקדומה – זרתוסתרא, כיום חיה שם כת מיסטית שיעית בשם איסמעילים. טג'יקיסטן היא מקור התרבות הפרסית הקדומה, השירה והמוזיקה. נחשף לשיחת הציפורים של עטר, והמיסטיקה הצופית. הטיול הוא ברכבי שטח - גיפים, עם קטעי הליכה קצרים, חלק מהימים נסיעות ארוכות ותנאי לינה בסיסיים, אבל החוויה אדירה. נשלב ביקור בסמרקנד – הפנינה של מרכז אסיה, הרי הפאן, דושנבה, ואתרים נפלאים אחרים.

מדריך: זאב בן אריה
תאריכים: קיץ 2020
טיולים לטגיקיסטן

טיולים לטגיקיסטן


הארץ עם ההרים הגבוהים ביותר בעולם (לאחר ההימלאיה), הקרחונים הנרחבים ביותר (לאחר אנטרקטיקה), נוף קדומים מדהים באזורים נידחים של הרי פמיר – גג העולם, אבל גם ערש התרבות הפרסית, מקור השירה והמוזיקה, המיסטיקה והדת, מפגש בין מזרח למערב בעמקי הנהרות, תרבויות עתיקות ומסתוריות. אלכסנדר מוקדון בילה כאן מיטב שנותיו ונשא לאישה את רוקסנה.

טיול גיפים להרי פמיר
טרק להרי הפאן
טיול מוזיקאלי - טגיקיסטן מקור השירה הפרסית
טיול בדגש רוחני להרי פמיר
טיול לטגיקיסטן משולב עם אוזבקיסטן
טיולים לטורקמניסטן

טיולים לטורקמניסטן


אחת הארצות הסגורות בעולם, הנהנית מעושר של הגז הטבעי, מרחבי ערבה ריקים, הרים על גבול איראן, מקום מושב תרבויות עתיקות, לב האימפריה הססנית, שילוב של חדש וישן.

טיול ראשוני לטורקמניסטן, משולב בדרום מערב אוזבקיסטן

טיולים לקזחסטן

טיולים לקזחסטן


הארץ הגדולה והמפתיעה במרכז אסיה. לא רק ערבות אינסופיות, אלא גם הרים נישאים ואגמים, נופים ירוקים אלפיניים ליד אלמטאי, נפלאות גיאולוגיות של האדמה: הרי חימר, דיונות מזמרות, נקיקי מפוסלים ועקבות געשיים בשמורות הטבע הנפלאות, ערים אגדתיות בסגנון אלף לילה ולילה מזרחי, וקדמה מפתיעה בבירה החדשה אסטנה, ארכיטקטורה מודרנית מהחלל החיצון, וגם בסיס שיגור טילים, את כל אלו ועוד תוכלו למצוא בקזחסטן.

טיול בעיר הבירה החדשה אסטנה.
טיול בערים העתיקות לאור נהר הסי דריה.
טיול סביב העיר אלמטאי, הבירה הקודמת של קזחסטן לרגלי הרי טיאן שיאן הנישאים.
הצעות נוספות

0
מגזינים שנשלחו

0
שאלות ותשובות

0
כותבים באתר

0
כתבות באתר
בעקבות המילים והצלילים
שמעון פרנס, נועם גילאור וחברים
כן, רוצה פרטים נוספים!