אוסטרליה, ניו זילנד והפסיפיק
אוסטרליה, ניו זילנד והפסיפיק
תכנון וארגון טיול לנוסע העצמאי

"אקו טיולי שטח" היא מהחברות הוותיקות והאיכותיות בארץ. מאז הקמתה בשנת 1996 ועד היום היא ממשיכה להטביע את חותמה המיוחד על עולם הטיולים הישראלי, עם טיולים יצירתיים וצוות מומחים המכיר את השטח דרך הרגליים. הערכים המובילים: מקצועיות, הוגנות, חדשנות, יצירתיות ומטיילים מרוצים.


על מנת לבנות ולארגן עבורכם טיול בהתאמה אישית, נשמח להיפגש עמכם לפגישת ייעוץ ללא תשלום. נשב על מפות ותקבלו סקירה מקיפה של המסלולים המומלצים, מידע על העונות האידאליות, על פסטיבלים עממיים וגם על אזורים מיוחדים מחוץ למסלול התיירות השחוק. לאחר הפגישה תקבלו הצעה מקצועית עם מסלול מפורט, הצעת מחיר ומפת הטיול.

טיול פרטי לאוסטרליה

טיול פרטי לאוסטרליה

אוסטרליה, מולדתם של הקנגורו הקואלות ושאר חיות הכיס, ארץ של אקליפטוסים שלא נשתלו על ידי חלוצים, אלא גדלו שם באופן טבעי. ארצם של האבוריג'ינים, הילידים המקומיים והסיפור המיוחד שלהם. 

טיול פרטי אל הנופים הדרמטיים ואל המרחבים העצומים של אוסטרליה, מחפש אחר הסיבה למה תושביה כל כך אוהבים לחיות בה. טיסות פנים יחברו אותנו בין פינות החמד השונות והמגוונות של היבשת, המדבר והרי האולגה במרכז, יערות הגשם והכפרים הטרופיים עם מסורת האבוריג'ינים בצפון, עיירות החוף של מזרח ודרום אוסטרליה, וגם מתחת לפני הים, והערים הגדולות סידני ומלבורן. 
כתבות על אוסטרליה
טיול פרטי לניו זילנד

טיול פרטי לניו זילנד

ניו זילנד היא ארץ יפהפייה, המורכבת משני איים עיקריים ושונים באופיים. הארץ מאופיינת בהרים גבוהים, אגמים קרחוניים, פיורדים, יערות עד, חופי ים פראיים וכן תופעות גאותרמיות כגון גייזרים ומעיינות חמים. בלב הנוף המדהים והשלווה האינסופית חיים אנשים מיוחדים ומסבירי פנים, הן המאורים ממוצא פולינזי, והן האירופאים שהגיעו מאוחר יותר, שיחדיו טווים את הסיפור האנושי המרתק של ניו זילנד. 

בטיול פרטי ניתן להגיע אל הפינות המרתקות ביותר בשני האיים של ניו זילנד, לחוות את הנופים המרהיבים והטבע המופלא, ולהיכנס לעומק החוויה התרבותית של המקום. הכל בקצב שתבחרו.
כתבות על ניו זילנד
טיול פרטי אל פפואה ניו גיני

טיול פרטי אל פפואה ניו גיני

על מחצית מהאי השני בגודלו בעולם, שוכנת מדינה המורכבת מכ- 800 שבטים שונים, הדוברים כמניין זה שפות שונות, כשמינית מהשפות בעולם!
7 מיליון תושבים,  75% מהם גרים בכפרים ללא חשמל או מי ברז, חייהם מתנהלים תוך דואליות מרתקת. הטבע הסובב, טרופי, ירוק ושופע, מהווה תפאורה רבת רושם, המשפיעה רבות על צורת החיים והפילוסופיה שמשקפת ומעצבת בו זמנית את התנהלות החיים.

להרפתקנים שנכונים לוותר על הנוחות לה אנו רגילים, תתאפשר גם הגעה למחוזות נידחים, בהם מלונות אינם בנמצא, ופגישה בשבטים שפחות מתורגלים במפגשים שכאלו.
הצעות נוספות

0
מגזינים שנשלחו

0
שאלות ותשובות

0
כותבים באתר

0
כתבות באתר