שייט נהרות
שייט נהרות
אפשר לטייל אחרת

ברוכים הבאים לשייט הנהרות המודרני. הקצב הנינוח, הקלאסי, של שיוט אלגנטי בנהרות גדולים, בתנאים מפנקים של המאה ה-21. 
בחופשה הזאת פורקים את המזוודות רק פעם אחת, נותנים לצוות המסור לשרת אתכם ולאוירת החופש לעטוף אתכם. 

מחלקת השייט של חברת גורדון טורס מתמחה בהזמנות שייט נהרות לכל היעדים בעולם, ועם כל חברות השייט. 

יעדים חמים
שווקי חג המולד על נהר הריין
צבעי הסתיו על הדנובה
מסע בין טירות ויין בעמק הלואר
שווקי חג המולד על הריין

שווקי חג המולד על הריין

אטרקציות מרהיבות, אתרים היסטוריים, אווירת ימי הביניים ומאכלי חג מקומיים מגוונים וטעימים – זה מה שמחכה לכם בקרוז על הנהר המלכותי של גרמניה – הריין. גלו טירות וקתדרלות, כרמים ויקבים, נופים ואגדות – וכמובן את שווקי חג המולד היפים לאורך הנהר, לכל אחד מהם אופי, טעמים וצלילים ייחודיים. גלו את המסורת המשתלבת עם הקדמה תוך שייט על הנהר היפה, בחופשה של פעם בחיים.

מפרנקפורט לקלן, בליווי מדריך ישראלי מומחה לאזור
6 לילות שייט / 7 ימי טיול
צבעי הסתיו על הדנובה

צבעי הסתיו על הדנובה

זה הסתיו שצובט בלב של כל ציניקן, במיוחד על גדות הנהר הרומנטי בעולם, הדנובה. שייט ייחודי בחלק המכושף והאגדי ביותר של הנהר, עם צבעי הסתיו, הערמונים, הטירות הנגלות בינות לערפל וכפרי היין והעיירות הקסומות ביותר שיש לדנובה להציע. נפליג בין ערים מהודרות, עיירות עתיקות, יקבים משפחתיים וכפרים קטנים וציוריים, ונראה את הדנובה בצבעיה היפים ביותר. הטיול ילווה על ידי מיקי בנדרלי, מדריכה מומחית לאזור.

מפסאו לפסאו, בליווי מדריך ישראלי מומחה לאזור
7 לילות שייט / 8 ימי טיול
הקלאסיקה של נהר הריין

הקלאסיקה של נהר הריין

מסלול השייט המקיף הזה על נהר הריין, משלב כפרי יין, טירות בראשי צוקים וערים עתיקות עם נופי טבע מרהיבים. הוא יוביל אותנו מ"הפינה הגרמנית" בעיר קובלנץ לשייט נופי מול הלורלי, המצוק עליו נרקמו אגדות עם גרמניות רבות. נגיע גם לבירת היין רודסהיים ונתוודע לקסמה הימי ביניימי של שטרסבורג. בדרך נעבור גם בקולמאר הצרפתית, בדיסלדורף, קלן, בשפייר, מיינץ, היידלברג היפה עם האוניברסיטה העתיקה בגרמניה, ופינות חמד נוספות. 
 
מדיסלדורף לדיסלדורף, בליווי מדריך ישראלי מומחה לאזור
7 לילות שייט / 8 ימי טיול
מסע של תרבויות בהודו

מסע של תרבויות בהודו

Gordon Private
 
השייט על פני חלקו התחתון המזרחי של הגנגס הוא אחד ממסעות הנהר היפים בעולם. אגן הנהר במזרח הודו הוא אזור פורה ועשיר בנופי טבע כמעט טרופיים מרהיבים. הערוץ מתפתל דרך נופי הכפר השופעים של מערב בנגל, עם חיים כפריים תוססים ועיירות, שהיו מרכזי תרבות חשובים והן מלאות מקדשים וארמונות מרשימים. לאורך הדרך מצפים לנו המסגדים העתיקים של פאראקה, מקדשי הטראקוטה בבאראנאגאר, הארמונות ואחוזות הנהר היפות של העידן הקולוניאלי במורשידאבאד. 
 
המסע מציע היכרות מקסימה עם אזור מרתק של הודו, שהטביעו בו חותם הכיבוש הצרפתי, הקולוניאליזם הבריטי, מלחמות האיסלם וההינדו וגם תנועת הארי קרישנה, שקבעה בו את מרכזה. אל כל אלה יובילו אותנו המטרופולינים המרתקים של הודו: דלהי, אגרה, ג'איפור וקולקטה (כלכותה).
 
את הטיול ילווה שי ניב, מדריך מומחה לאזור. 
 
שייט על מזרח הגנגס מדלהי לקולקטה.
7 לילות שייט / 2 לילות בדלהי, 1 באגרה, 2 בג'איפור, 1 בקולקטה / 15 ימי טיול
שייט על הנילוס אל מקדשי מצרים

שייט על הנילוס אל מקדשי מצרים

Gordon Private
 
כה קרוב, וכה רחוק. בואו להפלגה על הנהר החשוב באזורנו, בין שרידי תרבות בת אלפי שנים, והכל בספינת תיור ברמת חמישה כוכבים. נבקר בקהיר, נפליג בין לוקסור וקברי המלכים שלה לאסואן עם מערך הסכרים הענק והמדהים, נבקר בפירמידות, בקברי פרעונים ובמקדשים מופלאים ומרשימים. ניסע בג'יפים דרך המדבר הנובי למקדשי אבו סימבל שהוצלו ממי הסכר הגואים, נטעם ממיטב המאכלים ונחווה את מצרים העתיקה – והמודרנית – בדרך הטובה ביותר האפשרית: הפלגה נינוחה על הנילוס המרהיב. 
 
ייחודי בגורדון טורס: כולל גם ביקור בקבר תות ענך אמון המסתורי, מוזיאון אסואן והמוזיאון בלוקסור החשובים והמרשימים.
 
בליווי מדריך ישראלי מומחה לאזור
 
מקהיר, דרך לוקסור ואסואן לקהיר
3 לילות בקהיר / 7 לילות שייט / 11 ימי טיול
מסע בין טירות ויין בעמק הלואר

מסע בין טירות ויין בעמק הלואר

מסלול שייט נהדר על נהר הלואר, הארוך בנהרות צרפת, לאורך חלקו המרכזי – עמק הלואר, אתר מורשת עולמית של אונסק"ו והמקום בו בנו אצילי ומלכי צרפת יותר מ-300 טירות מפוארות, לצד עיירות ציוריות, כפרי יין תוססים ונופי טבע שלווים ומרהיבים. שייט נינוח באזור האלגנטי והפורה ביותר בצרפת, מהבריכות בהן מפיקים את מלח הים האטלנטי, דרך טירות אצילות, יקבים מפורסמים, עיירות ציוריות, הטירה המרהיבה בה גדלה מרי מלכת הסקוטים ונקבר ליאונרדו דה וינצ'י, ועיר שזוכרת בצורה מלהיבה ומשעשעת את בכיר בניה, הסופר ז'ול וורן.
 
מפריז לנאנט, בליווי מדריך ישראלי מומחה לאזור
לילה במלון / 7 לילות שייט / 9 ימי טיול
פריחת הצבעונים - שייט בהולנד ובלגיה

פריחת הצבעונים - שייט בהולנד ובלגיה

פריחת הצבעונים היא אירוע יוצא דופן, אשר קורה רק פעם בשנה לתקופה קצרה – ולכם יש כרטיסים לשורה הראשונה. הנכם מוזמנים להצטרף אלינו לחגיגת בואו של האביב וליהנות מפריחת הצבעונים המרשימה של הולנד. בנוסף למראות עוצרי הנשימה של שדות הטוליפים בגני קוקנהוף, הכנו לכם תוכנית סיורים עשירה אשר תיקח אתכם למיטב האתרים בהולנד ובלגיה. כל אלה בנוסף לערים והעיירות אמסטרדם, דלפט, האג, רוטרדם, ברוז', גנט, בריסל ואנטוורפן.
 
מאמסטרדם לאמסטרדם, בליווי מדריך ישראלי מומחה לאזור
7 לילות שייט / 8 ימי טיול
נפלאות הריין והמוזל

נפלאות הריין והמוזל

טירות בינות לכרמים על הגבעות, כפרי יין רומנטיים על גדות הנהר, ערים היסטוריות, בתים ומנזרים שכמו לא השתנו מאז ימי הביניים - בנהר הריין, וביובלו המפותל, המוזל, נמצא את כל מה שהופך שייט נהרות לסוג חופשה אהוב כל כך. שיוטנו יכלול את החלק המרכזי, היפה ביותר של ערוץ הריין: נתחיל ממינץ, נדרים עד שטרסבורג הצרפתית בדרום ונעצור בכל בערי הקהילות שחרבו. נגיע גם להיידלברג הציורית, נחלוף מול צוק לורלי המפורסם ונבקר גם בקובלנץ ורודסהיים המקסימות. 7 לילות שייט וספיגת כל המופלא בנהר המרהיב הזה.
 
מפרנקפורט לפרנקפורט, בליווי מדריך ישראלי מומחה לאזור
7 לילות שייט / 8 ימי טיול
כתבה על שייט על נהר מוזל
במורד הריין לחבל אלזס

במורד הריין לחבל אלזס

מסלול שייט נהדר על הריין, המשלב כפרי יין וערים עתיקות עם נופי טבע מרהיבים. נתחיל במפלי הריין המרשימים שבשוויץ, ונבקר גם בחבל אלזס רווי היין והמיוחד, שעבר מגרמניה לצרפת ובחזרה לאורך הדורות, ולקסמן הימיביניימי של קולמר ושטרסבורג. נבקר בעיירה שהיא אחת ממרכזי היין באזור – רודסהיים. נעשה גם שייט נופי בקניון הריין מול צוק לורלי, ונעצור לסיור בעיר קובלנץ. נחזה בקתדרלה המפורסמת של קלן ונבקר גם בתעלות אמסטרדם היפה.
 
מבזל לבזל, בליווי מדריך ישראלי מומחה לאזור
8 לילות שייט / 9 ימי טיול עם מופעים מוסיקליים והרצאות – בלעדי בגורדון טורס!
שייט אל נפלאות הדנובה

שייט אל נפלאות הדנובה

הקסם הרומנטי של נהר הדנובה מפורסם בכל העולם, והטיול הקלאסי הזה יאפשר לכם לחוות אותו במלואו – בשייט נהרות על ספינה ייעודית, בתנאים של מלון פאר צף. גלו את נופי וחיי הנהר ששיכר אמנים, משוררים ומוסיקאים לאורך הדורות. בין עיירות מקסימות, ערים תוססות עם עבר מפואר, ארמונות פאר בארוקיים, כרמים ויקבים, טירות מסתוריות ומנזרים היסטוריים. נכיר את התרבות שצמחה לאורך הנהר והכל בנינוחות, כשהנוף חולף מול עינינו, מלווה במיטב המשקאות והמעדנים מעשה ידי שף הספינה.
 
מפסאו לפסאו, בליווי מדריך ישראלי מומחה לאזור
7 לילות שייט / 8 ימי טיול
כתבה על שייט על הדנובה
אגמי זלצבורג ונהר הדנובה

אגמי זלצבורג ונהר הדנובה

טיול ייחודי ומרתק המשלב בין שייט מקיף על הדנובה לשכיות החמדה של אוסטריה. נכיר לעומק את אזור האגמים של חבל זלצבורג בין אגמיו הכחולים, ההרים המרשימים והכפרים המטופחים. נתאהב בטרסות היין של עמק הוואכאו הנחצה על ידי נהר הדנובה, בין עיירות מרשימות לכפרים עתיקים, נזכה גם ליהנות מהערים השוקקות בודפשט המלכותית ווינה - בירת האלגנטיות, האופרה, השניצל והשטרודל.
 
מווינה לפסאו, בליווי מדריך ישראלי מומחה לאזור
7 לילות שייט / 2 לילות במלון / 10 ימי טיול
צ'כיה, דרום בוהמיה ושייט על הדנובה

צ'כיה, דרום בוהמיה ושייט על הדנובה

טיול ייחודי ומרתק במיוחד, המשלב בין סיור בפראג וחבל בוהמיה שבצ'כיה, לבין שייט נהרות מקסים במעלה ובמורד החלק הכי רומנטי של הדנובה. נתחיל בפראג, נמשיך לקוטנה הורה בצ'כיה, ואז ניסע לפסאו שבגרמניה ונעלה על ספינת שייט נהרות מפנקת. נשוט במורד הדנובה דרך עמק ווכאו הרומנטי עד בודפשט, ובחזרה. כולל עצירות בווינה, ברטיסלבה ופינות חמד אחרות על גדות הנהר היפה באירופה. ניהנה מסיורים מודרכים מאלפים ומשפע חוויות תרבותיות וקולינריות.
 
מפראג לפראג, בליווי מדריך ישראלי מומחה לאזור
2 לילות בפראג / 7 לילות שייט / 10 ימי טיול
הצעות נוספות

0
מגזינים שנשלחו

0
שאלות ותשובות

0
כותבים באתר

0
כתבות באתר
\
שווקי חג המולד על הריין
מקומות אחרונים בשייט נהרות
כן, רוצה פרטים נוספים!