שייט נהרות
שייט נהרות
אפשר לטייל אחרת

ברוכים הבאים לשייט הנהרות המודרני. הקצב הנינוח, הקלאסי, של שיוט אלגנטי בנהרות גדולים, בתנאים מפנקים של המאה ה-21. 
בחופשה הזאת פורקים את המזוודות רק פעם אחת, נותנים לצוות המסור לשרת אתכם ולאוירת החופש לעטוף אתכם. 

מחלקת השייט של חברת גורדון טורס מתמחה בהזמנות שייט נהרות לכל היעדים בעולם, ועם כל חברות השייט. 

יעדים חמים לקיץ
שייט אל נפלאות הדנובה 
מסע בין טירות ויין בעמק הלואר
מסע בין טירות ויין בעמק הלואר

מסע בין טירות ויין בעמק הלואר

מסלול שייט נהדר על נהר הלואר, הארוך בנהרות צרפת, לאורך חלקו המרכזי – עמק הלואר, אתר מורשת עולמית של אונסק"ו והמקום בו בנו אצילי ומלכי צרפת יותר מ-300 טירות מפוארות, לצד עיירות ציוריות, כפרי יין תוססים ונופי טבע שלווים ומרהיבים. שייט נינוח באזור האלגנטי והפורה ביותר בצרפת, מהבריכות בהן מפיקים את מלח הים האטלנטי, דרך טירות אצילות, יקבים מפורסמים, עיירות ציוריות, הטירה המרהיבה בה גדלה מרי מלכת הסקוטים ונקבר ליאונרדו דה וינצ'י, ועיר שזוכרת בצורה מלהיבה ומשעשעת את בכיר בניה, הסופר ז'ול וורן.

מפריז לנאנט, בליווי מדריך ישראלי מומחה לאזור
לילה במלון / 7 לילות שייט / 9 ימי טיול
שייט אל נפלאות הדנובה

שייט אל נפלאות הדנובה

הקסם הרומנטי של נהר הדנובה מפורסם בכל העולם, והטיול הקלאסי הזה יאפשר לכם לחוות אותו במלואו – בשייט נהרות על ספינה ייעודית, בתנאים של מלון פאר צף. גלו את נופי וחיי הנהר ששיכר אמנים, משוררים ומוסיקאים לאורך הדורות. בין עיירות מקסימות, ערים תוססות עם עבר מפואר, ארמונות פאר בארוקיים, כרמים ויקבים, טירות מסתוריות ומנזרים היסטוריים. נכיר את התרבות שצמחה לאורך הנהר והכל בנינוחות, כשהנוף חולף מול עינינו, מלווה במיטב המשקאות והמעדנים מעשה ידי שף הספינה.

שייט נהרות מפסאו לפסאו, בליווי מדריך ישראלי
7 לילות שייט / 8 ימי טיול
כתבה על שייט על הדנובה
שייט על המקונג - וייטנאם וקמבודיה

שייט על המקונג - וייטנאם וקמבודיה

Gordon Private

המקונג, עורק החיים האדיר של וייטנאם, מזמן למפליגים לאורכו היכרות מסעירה במינה עם וייטנאם וקמבודיה. טיול השייט הזה מוביל אל המרתקים שבאתרי שתי ארצות מופלאות. לאורך הדרך נפגוש את האנוי בירת וייטנאם, על מקדשיה ופניני האדריכלות הקולוניאלית שלה. נשוט בתוך נופיו הנפלאים של מפרץ האלונג והכפרים הצפים שלו, ובשווקים שעל המים בדלתא של המקונג. 

נבקר בעיר המקדשים העתיקה אנגקור עם מקדש אנגקור ואט – יהלום האימפריה החמרית, נכיר את פנום פן, את הו צ'י מין סיטי (סייגון), ואת אתרי הזיכרון והתיעוד של הפצע שהטביע חותם בתולדות האנושות כולה - מלחמת וייטנאם. 

את הטיול ילווה חיים הרטוב, מדריך מומחה לאזור.

האנוי / מפרץ האלונג / סיאם ריפ / אנגקור / מקונג / פנום פן / הו צ'י מין סיטי 
8 לילות שייט / 9 לילות במלונות טובים / 17 ימי טיול (3 לילות בהאנוי, 1 בתא פרטי בספינה בהאלונג ביי, 3 בסיאם ריפ, 8 בספינת נהרות, 2 בסייגון)
כתבה על שייט על נהר מקונג
מסע של תרבויות בהודו

מסע של תרבויות בהודו

Gordon Private

השייט על פני חלקו התחתון המזרחי של הגנגס הוא אחד ממסעות הנהר היפים בעולם. אגן הנהר במזרח הודו הוא אזור פורה ועשיר בנופי טבע כמעט טרופיים מרהיבים. הערוץ מתפתל דרך נופי הכפר השופעים של מערב בנגל, עם חיים כפריים תוססים ועיירות, שהיו מרכזי תרבות חשובים והן מלאות מקדשים וארמונות מרשימים. לאורך הדרך מצפים לנו המסגדים העתיקים של פאראקה, מקדשי הטראקוטה בבאראנאגאר, הארמונות ואחוזות הנהר היפות של העידן הקולוניאלי במורשידאבאד. 

המסע מציע היכרות מקסימה עם אזור מרתק של הודו, שהטביעו בו חותם הכיבוש הצרפתי, הקולוניאליזם הבריטי, מלחמות האיסלם וההינדו וגם תנועת הארי קרישנה, שקבעה בו את מרכזה. אל כל אלה יובילו אותנו המטרופולינים המרתקים של הודו: דלהי, אגרה, ג'איפור וקולקטה (כלכותה).

את הטיול ילווה שי ניב, מדריך מומחה לאזור. 

שייט על מזרח הגנגס מדלהי לקולקטה.
7 לילות שייט / 2 לילות בדלהי, 1 באגרה, 2 בג'איפור, 1 בקולקטה / 15 ימי טיול
שייט על הנילוס אל מקדשי מצרים

שייט על הנילוס אל מקדשי מצרים

Gordon Private

כה קרוב, וכה רחוק. בואו להפלגה על הנהר החשוב באזורנו, בין שרידי תרבות בת אלפי שנים, והכל בספינת תיור ברמת חמישה כוכבים. נבקר בקהיר, נפליג בין לוקסור וקברי המלכים שלה לאסואן עם מערך הסכרים הענק והמדהים, נבקר בפירמידות, בקברי פרעונים ובמקדשים מופלאים ומרשימים. ניסע בג'יפים דרך המדבר הנובי למקדשי אבו סימבל שהוצלו ממי הסכר הגואים, נטעם ממיטב המאכלים ונחווה את מצרים העתיקה – והמודרנית – בדרך הטובה ביותר האפשרית: הפלגה נינוחה על הנילוס המרהיב. 

ייחודי בגורדון טורס: כולל גם ביקור בקבר תות ענך אמון המסתורי, מוזיאון אסואן והמוזיאון בלוקסור החשובים והמרשימים.

בליווי מדריך ישראלי מומחה לאזור

מקהיר, דרך לוקסור ואסואן לקהיר
3 לילות בקהיר / 7 לילות שייט / 11 ימי טיול
פאר מלכותי בעמק האלבה

פאר מלכותי בעמק האלבה

שייט נהרות קסום שלוקח אותנו עמוק לתוך עמק האלבה הציורי, על ערי הפאר שלו ושכיות החמדה לאורך הנהר. נתחיל בברלין, העיר שעוצמתה לא פגה עם השנים, נחוש בהשפעתו של פרידריך הגדול על דרזדן, ונהנה מסלעי החול בתצורות מרהיבות ומדהימות בהרי האלבה. פורצלן מעולה יחכה לנו בעיר מייסן (Meissen), ואילו פוטסדאם (Potsdam) תרעיף ניחוחות של פאר מלכותי על כל שיוטנו. המסע יסתיים בפראג, "עיר מאה הצריחים" ואחת הערים היפות ושופעות התרבות באירופה.

שייט נהרות מברלין לפראג, בליווי מדריך ישראלי מומחה לאזור.
8 לילות שייט + 1 לילה בברלין / 10 ימי טיול
פריחת הצבעונים - שייט בהולנד ובלגיה

פריחת הצבעונים - שייט בהולנד ובלגיה

פריחת הצבעונים היא אירוע יוצא דופן, אשר קורה רק פעם בשנה לתקופה קצרה – ולכם יש כרטיסים לשורה הראשונה. הנכם מוזמנים להצטרף אלינו לחגיגת בואו של האביב וליהנות מפריחת הצבעונים המרשימה של הולנד. בנוסף למראות עוצרי הנשימה של שדות הטוליפים בגני קוקנהוף, הכנו לכם תוכנית סיורים עשירה אשר תיקח אתכם למיטב האתרים בהולנד ובלגיה. כל אלה בנוסף לערים והעיירות אמסטרדם, דלפט, האג, רוטרדם, ברוז', גנט, בריסל ואנטוורפן.

שייט נהרות מאמסטרדם לאמסטרדם, בליווי מדריך ישראלי מומחה לאזור.
7 לילות שייט / 8 ימי טיול
טירות, עיירות ויין על הריין

טירות, עיירות ויין על הריין

מסלול השיט המקיף הזה על נהר הריין, משלב כפרי יין, טירות בראשי צוקים וערים עתיקות עם נופי טבע מרהיבים. הוא יוביל אותנו מ"הפינה הגרמנית" בעיר קובלנץ לשייט נופי מול הלורלי, המצוק עליו נרקמו אגדות עם גרמניות רבות. נגיע גם לבירת היין רודסהיים ונתוודע לקסמה הימי ביניימי של שטרסבורג. בדרך נעבור גם בקולמאר הצרפתית, בדיסלדורף, קלן, בשפייר, מיינץ, היידלברג היפה עם האוניברסיטה העתיקה בגרמניה, ופינות חמד נוספות. 

מדיסלדורף לדיסלדורף, בליווי מדריך ישראלי
7 לילות שייט / 8 ימי טיול
במורד הריין לחבל אלזס

במורד הריין לחבל אלזס

מסלול שייט נהדר על הריין, המשלב כפרי יין וערים עתיקות עם נופי טבע מרהיבים. נתחיל במפלי הריין המרשימים שבשוויץ, ונבקר גם בחבל אלזס רווי היין והמיוחד, שעבר מגרמניה לצרפת ובחזרה לאורך הדורות, ולקסמן הימיביניימי של קולמר ושטרסבורג. נבקר בעיירה שהיא אחת ממרכזי היין באזור – רודסהיים. נעשה גם שייט נופי בקניון הריין מול צוק לורלי, ונעצור לסיור בעיר קובלנץ. נחזה בקתדרלה המפורסמת של קלן ונבקר גם בתעלות אמסטרדם היפה.

מבזל לבזל, שייט נהרות עם מדריך ישראלי מומחה לאזור
8 לילות שייט / 9 ימי טיול עם מופעים מוסיקאלים והרצאות – בלעדי בגורדון טורס!
נפלאות הריין והמוזל

נפלאות הריין והמוזל

טירות בינות לכרמים על הגבעות, כפרי יין רומנטיים על גדות הנהר, ערים היסטוריות, בתים ומנזרים שכמו לא השתנו מאז ימי הביניים - בנהר הריין, וביובלו המפותל, המוזל, נמצא את כל מה שהופך שייט נהרות לסוג חופשה אהוב כל כך. שיוטנו יכלול את החלק המרכזי, היפה ביותר של ערוץ הריין: נתחיל ממינץ, נדרים עד שטרסבורג הצרפתית בדרום ונעצור בכל בערי הקהילות שחרבו. נגיע גם להיידלברג הציורית, נחלוף מול צוק לורלי המפורסם ונבקר גם בקובלנץ ורודסהיים המקסימות. 7 לילות שייט וספיגת כל המופלא בנהר המרהיב הזה.

שייט נהרות מפרנקפורט לפרנקפורט
7 לילות שייט / 8 ימי טיול, עם מדריך ישראלי מומחה לאזור
כתבה על שייט על נהר מוזל
אגמי זלצבורג ונהר הדנובה

אגמי זלצבורג ונהר הדנובה

טיול ייחודי ומרתק המשלב בין שייט מקיף על הדנובה לשכיות החמדה של אוסטריה. נכיר לעומק את אזור האגמים של חבל זלצבורג בין אגמיו הכחולים, ההרים המרשימים והכפרים המטופחים. נתאהב בטרסות היין של עמק הוואכאו הנחצה על ידי נהר הדנובה, בין עיירות מרשימות לכפרים עתיקים, נזכה גם ליהנות מהערים השוקקות בודפשט המלכותית ווינה - בירת האלגנטיות, האופרה, השניצל והשטרודל.

מווינה לפסאו, בליווי מדריך ישראלי מומחה לאזור
7 לילות שייט / 2 לילות במלון/ 10 ימי טיול
צ'כיה, דרום בוהמיה ושייט על הדנובה

צ'כיה, דרום בוהמיה ושייט על הדנובה


טיול ייחודי ומרתק במיוחד, המשלב בין סיור בפראג וחבל בוהמיה שבצ'כיה, לבין שייט נהרות מקסים במעלה ובמורד החלק הכי רומנטי של הדנובה. נתחיל בפראג, נמשיך לקוטנה הורה בצ'כיה, ואז ניסע לפסאו שבגרמניה ונעלה על ספינת שייט נהרות מפנקת. נשוט במורד הדנובה דרך עמק ווכאו הרומנטי עד בודפשט, ובחזרה. כולל עצירות בווינה, ברטיסלבה ופינות חמד אחרות על גדות הנהר היפה באירופה. ניהנה מסיורים מודרכים מאלפים ומשפע חוויות תרבותיות וקולינריות.

מפראג לפראג, עם מדריך ישראלי מומחה לאזור
2 לילות בפראג / 7 לילות שייט / 10 ימי טיול
הצעות נוספות

0
מגזינים שנשלחו

0
שאלות ותשובות

0
כותבים באתר

0
כתבות באתר