www.goTravel.co.il


הכתבה מעניינת? שלחו אותה בדואר למי שתרצו

הקש בתיבה את רצף האותיות המופיע למטה:

טיולים לקהל שוחר דעת

בהדרכת מומחים בעלי שם

חברת גלובל חוויות מציעה טיולים ונופש באיכות גבוהה, לקהל מתעניין ושוחר דעת, בהשתתפות מומחים בעלי שם, במסלולים מיוחדים למגוון יעדים בעולם.


שילוב מושלם בין יעד וסגנון הטיול למדריכים ולמלווים המקצועיים, המכירים אותו היטב, עושה את כל ההבדל!
טיולים לקהל שוחר דעת
03-6210000 
צרו קשר וקבלו הצעה
לטיולים לקהל שוחר דעת

100 דולר הנחה לנוסע 
על חופשת פסח בכרתים וסיציליה
 
     
חווית מוסיקה יוונית באתונה עם שמעון פרנס

סוף שבוע של מוסיקה בהשתתפות שמעון פרנס, המוביל אותנו למחוזות אהבותיו בתרבות יוון, עם המוסיקה האותנטית, הטעימה, הלגימה והריקוד. 
כולל מופע בוזוקיה וחגיגות יום העצמאות היווני.

טיסת אל על סדירה לאתונה, 3 לילות במלון 5 כוכבים ST.GEORGE LYCABETTUS  על בסיס ארוחת בוקר + 3 ארוחות ערב בטברנות מקומיות ומופע בוזוקיה נבחר של זמר ייוני מוביל.

23-26.3.17

 
פסח במלון פאר בכרתים

פסח בכרתים במלון הפאר AMIRANDES, כולל סיורים מהנים, הרצאות מרתקות, מופעי פולקלור מקומי וגם הרכב זמרות של האופרה הישראלית.

לינה במלון מלון אמירנדס שהוא אחד ממלונות הדגל של רשת GRECOTEL, נחשב לאחד מבתי המלון המפוארים והמפנקים ביותר בכרתים. המלון בעל ארכטקטורה מדהימה, בנוי ככפר נופש ומשתרע על שטח של כ-70 דונמים. 

מרצים אורחים: 
דר' יצחק נוי, ההסטוריון ואיש הרדיו
פרופ' יורם יובל, פסיכואנליטיקאי וחוקר מוח

טיסות שכר ישירות, מלון מפואר ע"ב ארוחות בוקר וערב, סיורים לאגיוס ניקולאוס, אלונדה, ספינלונגה, רתימנו וחאניה .

11-16.4.2017

100 דולר הנחה לנוסע!

 
חופשת פסח בסיציליה

חופשת פסח בסיציליה גדושה בחוויות מיוחדות: סיורים מגוונים, נסיעות בדרכים יפות, תצפית מרהיבה מהר הגעש הפעיל והגבוה ביותר באירופה, צוקים תלולים, ים אינסופי ואוכל משובח!

מרצים אורחים:
פרופ' דן שכטמן, זוכה פרס ישראל, חתן פרס נובל וחוקר מבנה החומר.
אל"מ (במיל.) בני מיכלסון, היסטוריון ויושב ראש העמותה להיסטוריה צבאית.

טיסות שכר ישירות לפלרמו, מלון מדהים ברמה של *4 על שפת הים ע"ב ארוחות בוקר וערב, סיורים בפלרמו, טאורמינה, צ'פאלו, קטניה ולהר הגעש אטנה, ערב פולקלור מקומי, מופע מיוחד ואותנטי במלון והרצאות מעניינות של מרצים אורחים.

11-16.4.2017

100 דולר הנחה לנוסע!

     
פסטיבל הלילות הלבנים בסנט. פטרסבורג עם דר' יצחק נוי

בלילות הקיץ כשהשמש כמעט אינה שוקעת, העיר חוגגת בכל מקום ובכל פינה את פסטיבל הלילות הלבנים. תייריה ותושביה של העיר יוצאים לרחובות ליהנות מהמראות המיוחדים ולחגוג במסעדות, בתי קפה, ברים ובאתרי תיירות מפורסמים. בשעות הקטנות של הלילה רבים יוצאים החוצה לראות את הגשרים המוארים על נהר נבה מורמים, כדי לאפשר לספינות הגדולות לחלוף.

טיסות ישירות, מלון מרכזי ברמה של *4 ע"ב ארוחות בוקר וערב, סיורים וביקורים, מופע פולקלור מקומי, ביקור בהרמיטאז', נסיעה לפטרהוף, מופע באחד מהתאטראות המפורסמים בעיר, הרצאות של דר' יצחק נוי.

7-11.06.17

 
שבועות באבאנו טרמה - פנינת הספא המפורסמת באיטליה

העיירה אבאנו טרמה (Abano Terme) היא אחד מאתרי המרפא  מפורסמים והידועים באיטליה. העיירה נודעת בכל אירופה בזכות סגולת המים התרמיים המקומיים ואתר הספא המפורסם. המשאב הכלכלי העיקרי של העיירה - אמבטיות מעיינות חמים ובוץ בעלות סגולות טיפול וריפוי במים חמים. המים מגיעים  ממעיינות תרמו מינרליים שמקורם בהרי הדולמיטים.

מרצים אורחים
דר' יצחק נוי אחד והיחיד, ההיסטוריון ואיש הרדיו הידוע! 
שגריר ישראל באיטליה לשעבר, אדם מיוחד בעל ידע רחב ומגוון בכל מה שקשרור באיטלה!!

טיסות ישירות לוונציה, לינה במלון ברמה של *4 על בסיס ארוחות בוקר וערב, ביקורים בוונציה, רבנה, בולוניה, סן מרינו, רימיני ומוזיאון פרארי. ערב אופרה בליווי טנורים איטלקיים, ביקורים ביקב, מפעל גבינות וסדנא ליצור זכוכית.

29.5-3.6.2017

 
פורטוגל – היסטוריה, תרבות ופאדו

חמישה עשר מיליון תיירים ביקרו בשנה שעברה בפורטוגל! ולא בכדי. המדינה הקטנה השוכנת בפאתי מערב אירופה, שרק לפני כ-40 שנה השתחררה מעול דיקטטורה נוקשה, התגלתה על-ידי תיירים מכל העולם הנוהרים אליה.

לנו הישראלים יש ערך מוסף גדול וחשוב בפורטוגל, צאצאי היהודים שאולצו להתנצר בפקודת המלך לפני 500 שנים, שבים כבמקומות נוספים בעולם, להכיר בכך שהמנהגים ה"מוזרים" והשונים, אותם שמרו אבותיהם והם בעקבותיהם, קשורים למנהגי היהדות. חלק חשוב מהמסע שלנו יעסוק בנושא זה, מיקומם כחלק מהעם, המנהגים השונים שהם שומרים ועוד.

מרצים אורחים 
הגברת קולט אביטל שכיהנה כשגרירת ישראל בפורטוגל.
ההיסטוריון ואיש הרדיו דר' יצחק נוי.

טיסות ישירות לליסבון, לינה במלונות ברמה של *4, ארוחות בוקר וערב, ביקורים וסיורים מגוונים, מופע פאדו כולל ארוחת ערב והרצאות של דר' יצחק נוי והגב' קולט אביטל!.

28.6-5.7.2017

     
מוסקבה – פינות אפלות של היסטוריה

מוזיאונים ואמנות, כנסיות ואדריכלות, תיאטרון ומוסיקה בעיר המבטאת יותר מכל את התרבות הרוסית העשירה. כיפות זהב, גילופי אבן, פיתוחי עץ ואיקונות מעטרים את הכנסיות ומבני הציבור העשירים, הארמונות והמוזיאונים.

נתוודע לתרבות הקלאסית, למבנים, לחומות, למגדלים לארמונות - כולם אבני דרך בתרבות המפוארת ובהיסטוריה הרוסית.

מרצים אורחים 
דר' יצחק נוי היסטוריון ואיש הרדיו 
פרופ' עוזי ארד לשעבר היועץ לביטחון לאומי לראש הממשלה ובכיר במוסד.

טיסות אל-על למוסקבה, לינה במלון ברמה של *4 במרכז העיר, ארוחות בוקר וערב, סיורים וביקורים רבים כולל גלריה ע"ש טרטיאקוב, שייט על נהר מוסקבה ומופע קלאסי בתיאטרון, מופע פולקלור ייחודי מקומי והרצאות מסקרנות של מרצים אורחים!.

7-12.7.2017


 
האימפריה האוסטרו- הונגרית - וינה ובודפשט

וינה היא מבחינות רבות התגלמות התרבות המערב אירופית הקלאסית בעלת ארכיטקטורה בסגנון גותי  ומודרני. בעיר וינה התגוררו גדולי היוצרים של המוסיקה הקלאסית כגון מוצרט, בטהובן וכן אבי הפסיכולוגיה המודרנית פרויד. חופשה בעיר וינה היא חוויה תרבותית וקולינרית שמציעה לשוחרי התרבות והאומנות חוויה בלתי נשכחת.

בודפשט בירת הונגריה הנחשבת בעיני רבים כאחת הערים היפות בעולם. היא שילוב של קסם מזרח אירופאי ומודרניות מערבית. ממוקמת על גדות נהר הדנובה, עשירה בפיסות היסטוריות מרתקות. העיר זכתה במהלך השנים למבנים מרהיבים מתקופות שונות, רחובות מקסימים וגשרים רומנטיים.

מרצה אורח  
דר' יצחק נוי, היסטוריון ואיש הרדיו

טיסה ישירה לווינה וחזרה מבודשפט, לינה בבתי מלון ברמה של *4 על בסיס ארוחות בוקר וערב, סיורים מודרכים וכניסות לאתרים לפי המסלול, שייט על נהר הדנובה והרצאות של דר' יצחק נוי.

9-15.8.2017

 
מרוקו – גוונים שונים בעיני דניאל בן סימון

חוויה יוצאת דופן של טיול למדינה שבמהלך ההיסטוריה ידעה לא מעט תהפוכות, מדינת אלף לילה ולילה, מדינה בעלת מראות מיוחדים של שווקים ססגוניים, דיונות אינסופיות והרי האטלס האמתניים. 
המרצה האורח דניאל בן סימון הוא לא רק פוליטיקאי, עיתונאי, סופר, שדרן רדיו וטלוויזיה וחבר כנסת לשעבר, אלא גם יליד מרוקו שעבר עם משפחתו ממקנס לקזבלנקה ובגיל 15 עלה לבדו לישראל.
טיסות עם עצירת בינים באירופה, מלונות טובים ברמה של *4, ארוחות בוקר וערב לאורך כל המסלול (למעט ערב אחד בקזבלנקה), ביקורים במראקש, פז, רבאט ועוד, חפלות ברבריות, ערבי פולקלור מקומי, הרצאות מפי דניאל בן סימון.

5-14.09.17

     
יפן בשלכת – בהשתתפות דר' יצחק נוי

טיול לארץ השמש העולה בתקופת השלכת המדהימה, אחת התקופות היותר מיוחדות ביפן. סיורים רבים, מסלול עשיר ומסקרן, מקדשים ושווקים מפורסמים, ביקור במפעל ומוזיאון מזדה הייחודי, לינה באי הקדוש, ביקור בהירושימה ובמוזיאון השואה היפני, רכבת מהירה, שייט, רכבל, הר געש פעיל ועוד. 
הרצאות מרתקות, מדהימות ומעניינות של ההיסטוריון ואיש הרדיו דר' יצחק נוי.

טיסות עם חברת התעופה קתאי פסיפיק, מלונות טובים ברמה של *4, חצי פנסיון, סיורים וביקורים, מדריך מומחה ליעד והרצאות של דר' יצחק נוי.

28.10-8.11.17

 
ממלכת בהוטן בהרי ההימלאיה

בהוטן חבויה בחיקם של רכסי ענק מיוערים בצפיפות, למרגלות פסגות ההימלאיה העטורות שלג-עד. המדינה הזעירה היא הממלכה הבודהיסטית-הטיבטית העצמאית האחרונה בעולם.

בהוטן התפרסמה בעולם כמדינה שהעלתה את המושג אל"ג (אושר לאומי גולמי) שנועד להחליף את התלג (תוצר לאומי גולמי), המדד המקובל לבחינת תנאי החיים במדינות שונות. נכיר את הרקע התרבותי והמדיני שממנו צומח המושג הנכסף ונברר – האומנם?

טיול בהדרכת יותם יעקבסון המתמחה ביעד, מרצה, צלם ואיש אשכולות.

טיסות דרך בנגקוק עם חברת התעופה הטורקית, לינה על בסיס פנסיון מלא לאורך כל הטיול, סיורים וביקורים כולל כניסה לפסטיבל ג'קר. המחיר כולל ארגון והנפקת אשרת כניסה לבהוטן.

24.10-3.11.2017

 
סופי שבוע במלון אלמא, זיכרון יעקב - מרכז אומנויות ומלון יוקרה

סלונים חברתיים-תרבותיים ואקטואליה.


בתכנית:

20-22.4.2017

רביב דרוקר, עודד גרנות, סדנת יין וטעימות ומופע אמנותי של שי בן צור.

11-13.5.2017

אילנה דיין, יוכי ברנדס, סדנת יין וטעימות ומופע אמנותי במלון


הצעות נוספות

סיורי יקבים וקולינריה
סיורי יקבים וקולינריה
לחצו לפרטים»
טיולי שייט נהרות
טיולי שייט נהרות
לחצו לפרטים»
הפלגות גאוגרפיות (אקספדישנים)
הפלגות גאוגרפיות (אקספדישנים)
לחצו לפרטים»
צרו קשר וקבלו הצעה
לטיולים לקהל שוחר דעת