www.goTravel.co.il


הכתבה מעניינת? שלחו אותה בדואר למי שתרצו

הקש בתיבה את רצף האותיות המופיע למטה:

חופשות וטיולי אופניים

לכל המשפחה ולרוכבים מנוסים

מחלקת טיולי האופניים בחברת הטיולים הוותיקה אקו טיולי שטח, בניהולו של נעם תדהר, מוותיקי ענף טיולי האופניים בארץ, מציעה חופשות אופניים במסלולים קלים ונוחים לכל המשפחה וטיולי אופניים לרוכבים מקצועיים.


טיולים עצמאיים או קבוצות מאורגנות,. טיול כוכב או טיול מתגלגל – לכם נשאר רק להחליט איך ולאן.

חופשות וטיולי אופניים
072-3951216 
צרו קשר וקבלו הצעה
לחופשות וטיולי אופניים

     
חופשת אופניים לאורך הדנובה מסלול מלינץ לוינה

ניקוי ראש אמיתי בדווש רגוע במורד המתון של נהר הדנובה, ערים מימי הבינים, טירות עתיקות, יערות וכרי דשא ירוקים. לינה בעיירות ציוריות, בפנסיונים משפחתיים מקסימים, עם הרבה אוכל טוב יין ובירה. כיף אמיתי וחוויית חיים לכל המשפחה, לזוגות, קבוצות קטנות ולכל מי שמחפש חופשה בסגנון אחר.

כולל סיור בעיר ווינה, אופני טורינג, אירוח חצי פנסיון, העברת הציוד לאורך המסלול, ספר מפות ותדריך מקצועי.

בלעדי: מפגש מקדים בארץ עם מומחה לדנובה.

7 ימים, יציאה מיוני עד סוכות


 
חופשת אופניים לאורך הדנובה מסלול מווינה לבודפשט

מסלול קלאסי בו זוכים הרוכבים לחוות את השילוב שבין הנוף הטבעי על גדות הדנובה, לערי הכרך החשובות לאורך הנהר. וינה, ברטיסלבה ובודפשט הן ערים יפהפיות, בעלות היסטוריה מרתקת. טיול המתאים גם לזוגות, משפחות וקבוצות קטנות - אין צורך להיות רוכב מקצועי. חוויה מרתקת של היסטוריה, תרבות ונופים.

כולל אירוח חצי פנסיון, אופני טורינג עברת הציוד לאורך המסלול, ספר מפות ותדריך מקצועי.

בלעדי: מפגש מקדים בארץ עם מומחה לדנובה.

8 ימים, יציאה מיוני עד סוכות


 
חופשת אופניים באלפים של סלובניה

חופשת אופניים מושלמת במסלולי רכיבה במגוון רמות וסגנונות . 6 ימי  הדרכה מלאים, על ידי צוות מדריכים מקצועי, בעל הכשרה מאיגוד האופניים האנגלי. לינה בחווה אקולוגית-אורגנית שממוקמת אל מול נוף חלומי. סינגלים נסתרים מהעין, כפרים מנומנמים ומסעדות מקומיות עם אוכל מקומי משובח. חלקו השני של הטיול באזור אגם בלד, אל מול האלפים היוליאניים, עם רכיבות סביב אגם בלד הציורי ועמק בוהין הקסום. נופים אלפינים מהיפים שיש באירופה, רכיבה בשמורת טריגלב המרשימה ובמכרות נטושים, כשפנסי ראש מאירים את הדרך.

אירוח מפנק על בסיס חצי פנסיון.


     
טיול אופניים ברכס הקרפטים ברומניה

מאות רוכבים אינם טועים.. באחד המסלולים הפופולריים ביותר, בין ההרים הנישאים של רכס מדהים ביופיו. הרבה הפתעות, מפגשים מקומיים וחווית רכיבה משובחת. אחד ממסלולי ה- XC המרתקים בעולם, בעלייה עם רכבלים לנופים אלפיניים. מסלול משולב עם דרכי ג'יפים, כבישים צדדיים, דרכי יער וסינגלים זורמים.

מקומות לינה איכותיים, תפריט מעולה ואפשרות בילוי בעיר הנופש ברשוב.

אירוח על בסיס פנסיון מלא, מדריך ישראל עם ליווי לוגיסטי מעולה.

5 ימים


 
טיול אופניים בהרי בולגריה

בבולגריה שילוב ייחודי של טבע פראי, נוף ציורי וחגיגה אמיתית של אוכל טוב, יין משובח ומפגש עם תושבי הבלקן הססגוניים. רכיבה בין עיירות ציוריות, מעיינות חמים, עמקים ירוקים ומערות נסתרות. הצצה לביתיהם של תושבי כפרים חייכנים, אירוח חם וטעימות ממטעמי הבלקן. שבילים הררים שחוצים את רכסי ההרים רודופי, פירין ורילה. רכיבה בדרכי ג'יפים נידחות ולעיתים על שבילי הליכה (Single Treks).

אירוח על בסיס פנסיון מלא, מלון מפנק בעיירת הסקי בורובץ, רכבלים בפארק האופניים בבורובץ, העברות והקפצות, ליויי לוגיסטי והדרכה מקצועית.

5 ימים


 
טיול אופניים בגאורגיה

טיול אופניים ייחודי ומרתק בארץ גיזת הזהב, בחבל ארץ בתולי ומדהים שהוסתר שנים מעבר למסך הברזל. רכיבה ברכס הרי הקווקז הגבוה, המתנשאים לגבהים אדירים, על דרכים היסטוריות, שמעליהן מצודות ומנזרים ציורים. אוכל מקומי משובח ומפגשים עם התושבים הגיאורגיים מכניסי האורחים. הובלה על ידי מדריך מנוסה מצוות אקו, ליווי של צוות לוגיסטיקה מקומי מקצועי.

אירוח מלא++, לינה במלונות ופנסיונים נוחים, ברמת תיירות טובה, העברות בוואן נוח וממוזג, ג'יפ ליווי ומשאית לתמיכה לוגיסטית.

8 ימים


הצעות נוספות

ספארי צלילה
ספארי צלילה
לחצו לפרטים»
חופשות סקי
חופשות סקי
לחצו לפרטים»
טיולים וחופשות בשוויץ
טיולים וחופשות בשוויץ
לחצו לפרטים»
צרו קשר וקבלו הצעה
לחופשות וטיולי אופניים