www.goTravel.co.il


הכתבה מעניינת? שלחו אותה בדואר למי שתרצו

הקש בתיבה את רצף האותיות המופיע למטה:

טיולים קולינריים בחו"ל

טועמים עולם עם שפים מובילים

מחלקת טועמים עולם מבית "אשת טורס" מבשלת טיולים קולינריים ליעדים נבחרים, בהובלת שפים ומומחי אוכל מובילים:
מאיר אדוני, צחי בוקששתר, רן שמואלי,  
ניר צוק, גיא פרץ, משה בראל ועוד

הטיולים מתאימים לקהל מגוון, החל במטיילים המעוניינים בהיכרות ראשונה עם עולם הקולינריה, ועד חובבי בישול ואוכל טוב. בכל יעד יכירו המטיילים מקרוב את הקולינריה המקומית וישתתפו באופן פעיל בחוויית הבישול.  
טיולים קולינריים בחו
03-7771045 
צרו קשר וקבלו הצעה
לטיולים קולינריים בחו"ל

     
טיול קולינרי לוולנסיה עם השף צחי בוקששתר

מאפיינים רבים יש למטבח של ולנסיה, עיר נמל ספרדית לחופי הים התיכון. בין מאפייניו הבולטים אנו מוצאים את האורז, שמתחבר להמצאת תבשיל הפאייה שנולד ממש כאן, התפוזים , אגוזי הצ'ופה , היינות הוולנסיאנים, ואחד השמות הידועים ביותר בלקסיקון הספרדי ובלקסיקון הקולינריה הבינלאומית בכלל - הטאפאס.

את כל אלה נחווה ונטעם, בסדנאות אוכל, מסעדות אוטנטיות מרגשות ושווקים ססגוניים. נבשל ונטעם מהעונג הצרוף של האוכל המקומי.

 
טיול קולינרי לסיציליה עם "איש הפסטה" משה בראל

סיציליה, אשר עריה וכפריה פרוסים על חוף הים למרגלות הר הגעש אתנה, התפרסמה אמנם בעלילות גיבורי המאפיה, אך טומנת בחובה גם תרבות אוכל עשירה, אתרי תיירות וחופים קסומים. כמיטב המסורת האיטלקית, הסיציליאניים ידועים בקנאותם למסורת הקולינרית, שהיא כולה הערצה ואהבה לגידולי האדמה הטריים ולתנובת הים התיכון. 

בטיול זה נחלוק כבוד לתרבות ולמסורת שהתפתחה באי, ובעיקר נשים דגש על נקודת המבט המרגשת של האוכל הסיציליאני. נטייל בין כפרים מסורתיים הנטועים על ראשי ההרים, נבקר בעיירות חוף הדוניסטיות, נאכל במסעדות שף מובילות,  נלמד לבשל את מנות הדגל של סיציליה, נשוטט ונטעם את אוכל הרחוב האופייני ונקנח במתוקים המיוחדים לאי.

 
טיול קולינרי לאמיליה-רומאניה עם השפים רן שמואלי ומאיר אדוני


איטליה, כמה כתרים נקשרו לראשה - נופים מהיפים בעולם, מוסיקה, רומנטיקה... ואוכל!!! הקולינריה המופלאה של מחוז אמיליה-רומאניה תהיה נקודת המבט המרכזית בטיול שכולו עונג צרוף, כמו שהאיטלקים יודעים לבשל. 

המחוז שידוע כמולדת הפרמז'ן, הפרושוטו והחומץ הבלסמי, הנותן כבוד למסורת המטבח המקומי, עם חומרי הגלם שכולם עולים לשולחן האוכל על פי עונות השנה, ריחות השדות והכרמים ויופייה העתיק והמרגש של ארץ המגף.

     
טיול קולינרי לעיירת הקייט באטומי עם שף מקומי

במוקד הטיול תעמוד הקולינריה הגאורגית המסורתית, המשלבת את תנובת האדמה והים, ישן לצד חדש, הכפר לצד העיר. נתמקם בבטומי, עיר נופש לחופי חוף הים השחור בגאורגיה, המציעה חוויה קולינרית קווקזית יוצאת דופן, בשילוב טיולים וחיי לילה. 

נצא לסיורים בסביבה ונחווה את הכפרים ושמורות הטבע, נתארח אצל משפחות מקומיות ונטעם את מאכליהן המסורתיים, נהנה מסדנאות בישול עם שפית מקומית, נבקר בחוות ייחודיות שמסורת החקלאות וגידולי האדמה השתמרו בהן שנים רבות, נסעד במסעדות אוטנטיות ונשמח את ליבנו במשקה הצ'צ'ה המקומי. כל אלה טובלים בנוף הקסום של יערות וכרמים למרגלות הרי הקווקז. 

 

הצעות נוספות

טיולים ופסטיבלים בבלקן
טיולים ופסטיבלים בבלקן
לחצו לפרטים»
הפלגות גאוגרפיות
הפלגות גאוגרפיות
לחצו לפרטים»
סיורי יקבים בחו
סיורי יקבים בחו"ל
לחצו לפרטים»
צרו קשר וקבלו הצעה
לטיולים קולינריים בחו"ל