www.goTravel.co.il


הכתבה מעניינת? שלחו אותה בדואר למי שתרצו

הקש בתיבה את רצף האותיות המופיע למטה:

סיורי יקבים בחו"ל

צרפת • איטליה • ספרד

טיולים וסיורים בין שבילי יין ויקבים בארץ ובחו"ל. 
סיור קבוצתי או פרטי ברמת אירוח VIP, מפגשים עם הכורמים, הייננים ושאר העוסקים במלאכה, שיחה על היינות, סגנונות עשייה ותרבות היין בכלל. ביקור באזורי היין הקלאסיים של בורדו, ריוחה, פיאמונטה, טוסקנה או ריברה דל דוארו, סיורי יקבים ומבשלות בארץ.
סיורי יקבים בחו
צרו קשר וקבלו הצעה
לסיורי יקבים בחו"ל

הנחה של 10% וקורס יין מתנה לנרשמים לסיורי החורף 
בטוסקנה, פיימונטה ובורדו
 
     
הקלאסיקה של איטליה

סיור ליקבים הטובים בטוסקנה

כפרים ציוריים ויינות אגדיים, מפגש עם ייננים מרתקים וטעימה של יינות מהגדולים ביותר בארץ המגף. המסורת של קיאנטי וברונלו די מונטלצ'ינו לצד החדשנות של הסופר טוסקן ואזור בולגרי.

סיור בין הגבעות הירוקות של חבל טוסקנה, כפרים ציוריים ויינות אגדיים, מפגש עם ייננים מרתקים וטעימה של יינות מהגדולים ביותר בארץ המגף. טוסקנה היא כבר מזמן לא רק קיאנטי, היא חובקת מגוון רחב של זנים וסגנונות, טעמים וניחוחות ועם מסורת בת יותר מ 1,000 שנים.

נכיר את אזורי היין השונים בחבל טוסקנה ב 6 ימים מלאים בפעילות. נשמע ונטעם את ההבדלים בין הגישות השונות ואת המאבק הבין דורי שבין חדשנות למסורת. נדגום מגוון יינות משובחים: טעימות רוחב, אורך וטעימות חבית. נגלה את הסודות של האזור במפגש בלתי אמצעי עם מובילי תעשיית היין במיטב היקבים של טוסקנה. הקולינריה האיטלקית האמיתית והמסורתית תלווה את כל צעדי הסיור, ממסעדות קטנות ונחבאות המוכרות רק לתושבי המקום, לצד מסעדות מישלן משובחות!

הטיול בסגנון הכול כלול ברמת VIP Premium כולל פגישת הכרות בבית איש הענבים, לינה במלון ברמת 4 כוכבים, קוקטייל קבלת פנים, ארוחות ערב ייחודיות בדירוג "מישלן". הדרכה מלאה בעברית והדרכה עם תרגום לאנגלית מפי הייננים השונים.

סיור בן 6 ימים ו- 5 לילות 

 
סיור ל"גן העדן" של היין האיטלקי

היקבים הטובים בפיימונטה

כפרים ציוריים ויינות אגדיים, לרגלי האלפים של צפון איטליה, מפגש עם ייננים מרתקים וטעימה של יינות מהגדולים ביותר בארץ המגף. ברולו וברברסקו הם הרבה מעבר לשמות של שני כפרים באיטליה, אלו הם אזורי היין מהמרתקים והאיכותיים ביותר בעולם! 

היכרות אישית תפתח בפנינו את צוהר ליבם של אנשי היין מאחורי היקבים המוערכים ביותר בפיימונטה. נכיר את אזורי היין השונים בחבל פיימונטה, את ההבדלים בין החלקות השונות ואת הפילוסופיה המיוחדת שעומדת מאחורי הקסם הכפרי של ברולו וברברסקו. 

נטעם מגוון יינות משובחים: טעימות רוחב, אורך וטעימות חבית. נגלה את הסודות של האזור במפגש בלתי אמצעי עם מובילי תעשיית היין במיטב היקבים של פיימונטה. הקולינריה האיטלקית האמיתית והמסורתית תלווה את כל צעדי הסיור, ממסעדות קטנות ונחבאות המוכרות רק לתושבי המקום,לצד מסעדות מישלן משובחות.

הטיול בסגנון הכול כלול ברמת VIP Premium, כולל פגישת הכרות, לינה במלון 4 כוכבים, קוקטייל קבלת פנים, ארוחות ערב ייחודיות בדירוג "מישלן". הדרכה מלאה בעברית והדרכה עם תרגום לאנגלית מפי הייננים השונים.

סיור בן 6 ימים ו- 5 לילות 


 
סיור לאזור היין היוקרתי בצרפת

דרכי היין של בורדו

לאספנים, חובבי יין בנשמתם ולאלה שחוו כמעט הכול ומעוניינים להשלים את הרשימה האולטימטיבית. טיול בסגנון 5 כוכבים ובדגש אישי, באזור היין היוקרתי, החשוב והקונטרוברסלי בעולם - בורדו.
 
נפגוש ייננים מהשורה הראשונה, נתענג מחוויה של פעם בחיים עם היינן והפילוסוף של היין, מר Francois Mejavill יינן יקב Chateau Tertre Rotebeuf. טעימות יין אין ספור, אשר ישולבו בהסברים מנומקים על אודות ה- Terroir של בורדו מפי הייננים עצמם. נראה, נלמד ונטעם את הטכניקות השונות של הכנת הבלנדים, המהווים גורם חשוב בייצור יינות האיכות. 

היכרות אישית עם יינני בורדו תפתח בפנינו את שעריהם, מרתפיהם וליבם של מיטב השמות הגדולים. נבקר, נטייל ונטעם יינות מאזורי היין החשובים של בורדו, נלמד להכיר את החלוקה הגיאוגרפית של האזורים והכפרים החשובים, נכיר מקרוב את הטרואר של בורדו על כל מרכיביו, נבקר במסעדות הנחשבות והחשובות ביותר באזור בורדו, כגון הביסטרו המככב במקום גבוה ברשימת 50 מוסדות הביסטרו החשובים בצרפת. 
 
הכל כלול ברמת VIP Premium, מלון 4 כוכבים, כולל קוקטייל קבלת פנים, ארוחות ערב ייחודיות בדירוג "מישלן". הדרכה בעברית והדרכה עם תרגום לאנגלית מפי הייננים השונים, טעימות של היקבים המובילים וסיור מודרך בעיר בורדו.

סיור בן 6 ימים ו- 5 לילות


     
ספרד של מסורת ושל קידמה

היינות של ריברה דל דוארו

בין גבעות מוריקות ועמקים זרועי כרמים, נסייר ביקבים המובילים שבאזור היין מהחשובים בעולם - ריברה דל דוארו. היקבים הטובים ביותר בספרד מתפרסים על פני עמק דוארו הידוע ביינותיו בעלי פוטנציאל ההשתבחות הארוך והאופי הייחודי, סגנון מובחן ומדויק המגיע לשיאו ביינות הענקיים של ריברה דל דוארו.
 
סיור מרגש במרתפים עתיקים, טעימת יינות ענקיים וחוויה בלתי נשכחת. כל פרט נלקח בחשבון בהקפדה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר. נפגוש ייננים מהשורה הראשונה באזור היין החשוב ריברה דל דוארו. נתענג בחוויה של פעם בחיים, בקצב נעים וכיפי (3-4 יקבים ביום) כך שנוכל לתת דגש לכל יקב ויין, לשאול שאלות ולערוך דיון ללא צורך לרוץ ממקום למקום כאחוזי תזזית.
 
היכרות אישית עם אנשי היין והקולינריה באזור תפתח בפנינו את שעריהם, מרתפיהם וליבם של מיטב השמות הגדולים. נבקר, נטייל ונטעם יינות מיצרני היין החשובים של האזור, נכיר מקרוב את הטרואר על כל מרכיביו וחשוב לא פחות, נבקר במסעדות הנחשבות והחשובות ביותר באזור . 

הטיול בסגנון הכול כלול ברמת VIP Premium כולל פגישת הכרות, לינה במלון אלגנטי, כולל קוקטייל קבלת פנים, ארוחות ערב ייחודיות בדירוג "מישלן". הדרכה מלאה בעברית והדרכה עם תרגום לאנגלית מפי הייננים השונים, טעימות של היקבים המובילים וסיור מודרך באזור.

סיור בן 6 ימים ו- 5 לילות


 
מפגשי טועמים עולם

צרפת, איטליה, ספרד, אוסטרליה, ניו זילנד ומדינות יין נוספות, בסדרת מפגשים חובקת עולם. ההיסטוריה, תנאי האקלים, מאפייני היינות, שיטות הייצור וזני הענבים האופייניים לכל מדינה ואזור. הסדרה כוללת טעימות של כ-40 יינות מכל מרחבי עולם.

ספרד ופורטוגל - סדנת יין לאוהבי העולם הישן והטוב. מריוחה ועד פורטו והכל בשלוש שעות.
צרפת - אזורי היין הנחשבים של צרפת במבט רחב: בורדו, בורגונדי ועמק הרון.
איטליה - סדנת יין המקיפה את עולם היין האיטלקי ומתמקדת באזורים הנחשקים והמבוקשים ביותר.
אוסטרליה, ניו-זילנד ודרום אפריקה - סדנת יין חובקת עולם המתמקדת ביינות העולם החדש.
ארה"ב ודרום אמריקה - סדנת יין אמריקאית לגמרי, כל היבשת נגלית דרך כוס היין.
גרמניה ואלזאס - סדנת יין לבנה לגמרי, עם היינות המרגשים ביותר מהאזורים הצפוניים באירופה.

 

הצעות נוספות

טיולים וחופשות בשוויץ
טיולים וחופשות בשוויץ
לחצו לפרטים»
הפלגות גיאוגרפיות
הפלגות גיאוגרפיות
לחצו לפרטים»
שייט נהרות
שייט נהרות
לחצו לפרטים»
צרו קשר וקבלו הצעה
לסיורי יקבים בחו"ל