www.goTravel.co.il


הכתבה מעניינת? שלחו אותה בדואר למי שתרצו

הקש בתיבה את רצף האותיות המופיע למטה:

טיולים גאוגרפיים לאירופה

טיולי איכות בקבוצות קטנות

מהחברות הוותיקות והטובות בארץ לטיולי עומק איכותיים לכל קצוות הגלובוס, במסלולים מקוריים ויצירתיים, מתוך ידע וניסיון רב שנים. טיולים בקבוצות קטנות עם מדריכים מנוסים, מגע בלתי אמצעי עם תרבויות, אנשים וטבע, בצניעות וברגישות מבלי להשאיר עקבות בשטח ומבלי לשנות את חיי המקום.

טיולים גאוגרפיים לאירופה
03-6879090 
צרו קשר וקבלו הצעה
לטיולים גאוגרפיים לאירופה

  הנחות הרשמה מוקדמת
עד 3 חודשים מראש
 
     
טיול לדרומה של צרפת

אל חבל פּרוֹבָאנס היפה ואל מתחרהו המרשים חבל פֶּרִיגוֹר.
טיול בפּרוֹבָאנס הוא טיול בין ים להרים, בדרכים צרות ומפותלות מעל עמקים הטובלים בצמחיה עבותה ירוקה. טיול בין כפרים עתיקים על ראשי הגבעות, שבתיהם משתלשלים מטה כאשכולות של פרחים, ובכפר עצמו סמטאות אבן מפותלות עם אווירת ימי ביניים, טירות ובתי אחוזה מתקופת הרנסנס. 

לחבל פרובאנס המרשים יש מתחרה לא פחות יפה – חבל פֶּרִיגוּר, בו זורמים נהר הדורדון וכמה מיובליו, היוצרים קניונים עמוקים בסלע הגיר. על גדות המצוקים תלויים כפרים יפהפיים ובמעמקי הסלע חתרו המים נהרות תת קרקעיים ומערות רבות. 

גם בפרובאנס וגם בפריגור מתקיימים בכפרים ובעיירות שווקים ססגוניים, שאוצרים בתוכם את כל הצבעים, הריחות והיופי של דרום צרפת.

מספר ימים: 12 יום  
עונה מומלצת: מאי- יוני -יולי 
מדריך: רמי סימסולו

 
קרואטיה, בוסניה-הרצגובינה ומונטנגרו

טיול עומק לשלושת המדינות המרתקות והיפות ביוגוסלביה לשעבר, שם נחזה בנופים פראיים, מפרצוני ים אל מול איים ירוקים, אגמי טורקיז ושמורות טבע נדירות. לצד הטבע והנופים הקסומים נבקר בעיירות חוף בסגנון איטלקי וכפרים בלקניים, נתוודע לתרבות ולמאכלים המקומיים של הקבוצות האתניות החיות באזור זה. 

האתרים בהם נבקר הם אתרי טבע (כולל הליכות של שעה עד שלוש שעות), ביקור בערים ובעיירות מימי הביניים ותקופת הרנסאנס, עם ניחוח וונציאני מחד והשפעה טורקית עות'מאנית מאידך, ועוד. מסע גיאוגרפי, אנתרופולוגי, היסטורי ונופי. 

מסע רב תרבותי, עם הרבה חומר למחשבה על אופיים והתנהגותם של בני אנוש, ורלוונטיות הדוגמא האקס יוגוסלבית לאזורנו שלנו.

מספר ימים: 11 יום  
עונה מומלצת: מאי – אוקטובר 
מדריך: רמי סימסולו 

 
טיול לאלבניה ואגם אוכריד שבמקדוניה

באזור הבלקן מיתוס ומציאות מתערבבים זה בזה ומעצבים מהלך עז של חיים והיסטוריה סוערת ומרתקת, שאינה מפסיקה לייצר אירועים מכוננים בדברי הימים של אירופה ומזרח אגן הים התיכון.

טיול ייחודי החוצה את אלבניה לאורכה ולרוחבה – מתחיל בצפונה של אלבניה ומגיע עד לדרומה של המדינה, תוך חציית הריבריירה האלבנית. נתוודע לטבע ונופים מרהיבים, ערים ועיירות עתיקות ומבוצרות, מבנים היסטוריים מתקופות שונות, עם השפעות של כובשים ושולטים שונים. נחזה במופע פולקלור לצלילי מוזיקה אותנטית, נבקר במסעדות מקומיות מסורתיות ונטעם מן המאכלים המשובחים של המקומיים מסבירי הפנים, שייחודיים רק לאזור הבלקן.

נחצה את הגבול למקדוניה, שם נסייר באתרים שמסביב לאגם אוכריד המרהיב. 

מספר ימים: 12 יום  
עונה מומלצת: אפריל – אוקטובר 
מדריך: ד"ר גלעד (גילי) חסקין

     
גליסיה הספרדית ופורטוגל, כולל ביקור באי הססגוני מדיירה

פורטוגל היא לא עוד מדינה החוסה בצלה של ספרד, אלא מדינה בעלת אופי משלה, גאווה לאומית, תרבות עשירה והיסטוריה מרתקת. זהו טיול מקיף לפורטוגל והאי מדיירה. 

3 לילות בליסבון, כולל ארוחת ערב במסעדה מקומית. 2 לילות בפורטו, כולל ארוחת ערב במסעדה מקומית. הפארק הלאומי פנדה גרש - "פסגת גן עדן". שייט חוויתי על נהר הדאורו, שייט ייחודי ומהנה בנהר מונדגו. סיור במחוזות אנוסי פורטוגל. חבל סרה דה אשטרלה וסיור ביער בוסאקו. סיור בעיירות מתקופת ימי הביניים. חבל אלטנז'ו, קסטלו דה ויד, מרבאו ואבורה. סיור באי מדיירה כולל פיקו דה טורה, פסגת פיקו דה אוריירו, יער אוריסילבה, סנטנה ועוד. 

מספר ימים: 15 יום
עונה מומלצת: כל השנה 
מדריך: שוקי ברנדווין

 
פורטוגל וגליסיה הספרדית, כולל ביקור באי הססגוני מדיירה

עיר הבירה של מחוז גליסיה, אשר הוכרזה ב- 1985 כאתר מורשת עולמית, מושכת אליה המוני מבקרים מדי שנה והינה מפורסמת בזכות היותה אתר עליה לרגל החשוב ביותר באירופה לנוצרים קתולים. העיר היפהפייה טומנת בחובה שפע של ברים, מסעדות, מוזיאונים, פארקים ואתרים נוספים. 

לאחר הביקור בה נשוב לפורטוגל, אשר יופייה אינו ידוע – עד שמבקרים בה. זו לא עוד מדינה החוסה בצלה של ספרד, אלא זו מדינה בעלת אופי משלה, גאווה לאומית, תרבות עשירה והיסטוריה מרתקת. 

2 לילות בסנטיאגו דה קומפוסטלה, 2 לילות בפורטו, 2 לילות בליסבון. שייט מרהיב בן מפרצוני ריאַס באחאס, שייט חוויתי על נהר הדאורו, שייט ייחודי ומהנה בנהר מונדגו. ביקור בפארק הלאומי "פנדה גרש". סיור במחוזות אנוסי פורטוגל וחבל סרה דה אשטרלה. 2 ארוחות ערב במסעדות מקומיות, כולל הופעת פאדו.

מספר ימים: 10 ימים
עונה מומלצת: כל השנה
מדריכה: נעה רגב אופק 

 
נורווגיה והפיורדים בדגש על טבע ונוף

טיול לנורווגיה לוקח אותנו אל מעבר למפת הטיולים המוכרת, אל חבלי ארץ בראשיתיים ובתוליים, שדומה כי הם אזורי הספר האחרונים שנותרו למערב אירופה. זהו טיול אל נורווגיה האחרת, שאוצרת בקרבה כמה ממראות הטבע היפים ביותר בעולם – נופי צוקים, קרחונים, כפרי דייגים, איים נידחים וערבות ארקטיות. נבקר בנקיקים ובערוצי הפיורדים המפורסמים ובשמורת הטבע הלאומית יוטנהיימן.
3  ימים באיי לופוטן, נסיעה ברכבת פלאם-מירדאל - הרכבת התלולה באירופה, הליכה מודרכת על גבי קרחון יוסטדאל למשך שעתיים, שיט על פני אגם הפשרה קרחוני, ביקור ונסיעה ב"דרך הטרולים" וב"דרך האטלנטית", שיט בין הפיורדים, סיור באוסלו.

מספר ימים: 12 יום  
עונה מומלצת: יוני – ספטמבר 
מדריך: גיל יניב  

     
טיול לאיסלנד ארץ "הקרח והאש"

מגוון מסלולים / אטרקציות ואפשרויות ב"ארץ בראשית" זו. בהתאם לעונה, מספר הימים ואופי הטיול. 
חציית האי מדרום לצפון, דרך הרמה ההררית והגעשית "דרך קיולור" המרהיבה וההסטורית. שמורת עמק ת'ורסמורק, "ארץ הצבעים". שמורת לנדמנלאוגר והמעיינות החמים. שמורת הר הגעש לאקאגיגאר. שמורת קלדרת אסקייה. שיט לאיי ווסטמן, כולל שיט חווייתי מסביב למצוקי האי האיימי. שיט ברכב אמפיבי בלגונת הקרחונים. ביקור באגם מיוואטן והלגונה הכחולה של הצפון, אתר המעיינות החמים בצפון איסלנד. ביקור בחוות דשא איסלנדית טיפוסית. 

ביקור בשלל המפלים המרהיבים של איסלנד. רכיבה מרתקת על אופנועי שלג, כולל קבלת ציוד מתאים. ביקור בחממות לגידול ירקות וביקור בחוות סוסים איסלנדית טיפוסית. אוטובוס שטח המתאים לנסיעה בשטח וחציית נחלים. טיסת פנים מאקוריירי לריקאוויק- במסלול הרלוונטי.  

מספר ימים: 11 - 16 יום  
עונה מומלצת: כל השנה (כל עונה ומאפייני הטיול שלה)
מדריכים: אליק שחף, ד"ר תמר שק, גיל יניב   

 
מקיף אירלנד - מדבלין עד בלפאסט

מסע רב תרבותי בנופיו של אי האזמרגד באביב.
הטיול לאירלנד הינו המקיף ביותר וכולל בתוכו גם את איי אראן, ששומרים על תרבותם הייחודית כבר שנים רבות. אירלנד היא פנינה ירוקה שעדיין לא נשחקה ואתם מוזמנים להצטרף לחוויה נהדרת באי האזמרגד.

הטיול המקיף ביותר המוצע בשוק הישראלי. טיול פריחות ייחודי בעונת האביב, המשלב הליכות מרתקות בטבע, הפלגה לאיי אראן וביקור באי הגדול אישמור, ביקור בחמשת הפארקים הלאומיים שהוכרזו באירלנד וסיור באתרים פרהיסטוריים ובאתרי מורשת עולמית. 

דרום אירלנד: טבעת קרי וצוקי מוהר המרשימים, יום טבע בחבל קונמארה, ביקור ושייט במערות הנטיפים מארבל ארץ'. צפון אירלנד: בלפסט וביקור באתר ברו נא בוין, ביקור במזקקת ויסקי וטעימות. ארוחת ערב במסעדה מקומית טיפוסית בדבלין.

מספר ימים: 11 יום     
עונה מומלצת: מאי – אוקטובר
מדריך: גיל יניב

 
בולגריה - הרי רילה בעקבות טבע, הסטוריה ומה שביניהם

בולגריה הינה מדינה מגוונת עם שילוב מרתק של טבע פראי, המשובץ ברכסי הרים מיוערים, אגמים כחולים ונחלים שוצפים, מערות קרסטיות ומעיינות חמים המשובבים את הגוף והנפש. בעמקים הירוקים נחבאים כפרים הרריים מסורתיים וציוריים, עם שרידים של ממלכות מן ההיסטוריה הקדומה, שתושביהם משתמשים בשיטות עיבוד ובמלאכות שנעלמו זה מכבר מעולמנו. עליהם מתווספות ערים מימי-הביניים, שבמרכזיהן העתיקים נראה כאילו הזמן עמד מלכת.

מעל כולם מרחפת הרוח הבולגרית, אותה נפגוש בכל מקום אליו נפנה; גם ללא ידיעת השפה, ניווכח שהעם הבולגרי הינו עם חם ונדיב ואוהב חיים, למרות התלאות שהיו מנת חלקו במהלך ההיסטוריה. קסם הבלקן מתחיל כאן....טיול מושלם לאוהבי טבע ולכת/

מספר ימים: 8 ימים   
עונה מומלצת: יולי – ספטמבר
מדריכה: סיון גוטמן

     
יוון ההררית – מסלוניקי לאתונה

טבע וערים עתיקות, מיתולוגיה ומשלי מוסר לצלילי הבוזוקי והאוזו. טיול ליוון ההררית, בין סלוניקי ואתונה, הוא טיול המלהיב את כל החושים: את חוש הראייה עם הנופים המדהימים והלא מוכרים של צפון מערב יוון היבשתית (הרים מושלגים, יערות, נהרות שוצפי מים ופריחה נהדרת), את חוש הטעם והריח עם האוכל היווני עם האוזו והטברנות הקטנות, המלווים במוסיקה יוונית וריקודים לצלילי הבוזוקי, ואת ההיסטוריה והמורשת שהפכו את התרבות היוונית העתיקה לערש התרבות המערבית.

3 ארוחות ערב ייחודיות בטברנות מקומיות. סיורים רגליים ושייט ביום טבע מקסים באגם פרספה. מסלול המשלב אתרים היסטוריים ייחודיים מתקופות שונות. חבל אפירוס, צפון מערב יוון - כפרי זגוריה. סיור ברצועת החוף המערבי של יוון, כף סוניון ומקדש פוסידון.

מספר ימים: 10 ימים
עונה מומלצת: אפריל – יוני, ספטמבר –אוקטובר 
מדריכים: ד"ר נעמה וילוז'ני, נעה רגב אופק

 
טיולי צילום ליעדים נפלאים באירופה

טיול צילום לרומניה 
טיול ייחודי ומקיף, המציע טבע בראשיתי משופע ביערות-עד אינסופיים, עיירות עתיקות בטרנסילבניה, שכמו נשלפו היישר מימי הביניים, טירות אימתניות וססגוניות בהרי הקרפטים, הלקוחות מעולם האגדות, ומחוזות חקלאיים הנראים כאילו הזמן עמד בהם מלכת. למי שרוצה לראות ולצלם איך חיו בעבר, רומניה היא מקום נהדר לכל צלם המחפש אותנטיות בנוסף לנוף מרהיב. סדנת צילום המיועדת לחובבי צילום בעלי רצון לפתח את  מיומנויות הצילום הדוקומנטרי וצילום נוף אנושי. הדרכה אישית על ידי מדריכי צילום. 

טיול צילום לקרואטיה וסלובניה
מעטות המדינות המשלבות אוצרות טבע רבים כל כך כמו קרואטיה וסלובניה, עם שלל הזדמנויות לזוויות צילום נהדרות, המנציחות את הנופים הנהדרים שבה. טיול ייחודי ומקיף, המציע טבע בראשיתי משופע ביערות, אגמים, מפלים שוצפים, עיירות עתיקות, הנראות כאילו עדיין חיות את ימי הביניים, כאילו הזמן עמד מלכת.

מספר ימים: 7 - 10 ימים   
עונה מומלצת: יוני – אוקטובר
מדריכים: אלון קירה וסוזי אביב, אסי דבילינסקי  


 
טיולי טרקי באירופה

טרק בהרי הטטרה הסלובקים והפולנים
טרק ייחודי ומאתגר בהרי הטטרה הגבוהים, מהטטרה הסלובקים אל הטטרה הפולנים.

טרק מהפירנאים הצרפתיים לפירנאים הספרדים
טרק מרהיב בשמורת אגואסטורטס , קניון אורדסה ושמורת גברני. לינה בבתי הארחה מקומיים ובקתות הרים.

טרק בבולגריה – הרי רילה ופסטיבל האחווה הלבנה
טרק למיטיבי לכת, המשלב טבע ונוף עם נגיעה היסטורית ואנתרופולוגית, לינה בבקתות אלפיניות ואכסניות צנועות.

טרק באלבניה – מסע אל האלפים האלבנים
הרי האלפים האלבנים במקומות נידחים על גבול אלבניה-מונטנגרו. לינה בבתי מקומיים ובאכסניות צנועות. כולל טיול פריחות.

טרק לגאורגיה - חבל סוואנטי 
כפרים מבודדים עם מגדלי שמירה, מסע בזמן אל נופים מדהימים וכפרים ציוריים. לינה בבתי משפחות מקומיות.

הצעות נוספות

טיולים לאפריקה
טיולים לאפריקה
לחצו לפרטים»
טיולים לאסיה ואוקיאניה
טיולים לאסיה ואוקיאניה
לחצו לפרטים»
טיולים לאמריקה הלטינית
טיולים לאמריקה הלטינית
לחצו לפרטים»
צרו קשר וקבלו הצעה
לטיולים גאוגרפיים לאירופה