www.goTravel.co.il


הכתבה מעניינת? שלחו אותה בדואר למי שתרצו

הקש בתיבה את רצף האותיות המופיע למטה:

שייט נהרות

אפשר לטייל אחרת

ברוכים הבאים לשייט הנהרות המודרני. הקצב הנינוח, הקלאסי, של שיוט אלגנטי בנהרות גדולים, בתנאים מפנקים של המאה ה-21. 
בחופשה הזאת פורקים את המזוודות רק פעם אחת, נותנים לצוות המסור לשרת אתכם ולאוירת החופש לעטוף אתכם. 

מחלקת השייט של חברת גורדון טורס מתמחה בהזמנות שייט נהרות לכל היעדים בעולם, ועם כל חברות השייט. 

שייט נהרות
03-7659000 
צרו קשר וקבלו הצעה
לשייט נהרות

יעדים חמים לחורף
שייט על המקונג - לאוס, תאילנד ומיאנמר (דצמבר 2019)
שייט על נהר הגנגס - מסע תרבויות בהודו (ינואר 2020)
שייט על הנילוס וביקור במקדשי מצרים (פברואר 2020)
 
     
לפרטים נוספים - צרו קשר
לאוס על נהר המקונג

Gordon Private

מסלול השייט הזה מתפתל בשטחן של שלוש מהמרתקות שבארצות המזרח. הוא מוביל לאורך המקונג בשטחה של לאוס, ממנה נעבור וניגע לרגע בשתי שכנותיה ל"משולש הזהב", תאילנד ומיאנמר (בורמה). לאוס היא הקטנה שבהן, ואוכלוסייתה מועטה ומפוזרת על פני שטח גדול, הררי ומיוער בג'ונגל. התושבים מתפרנסים בעיקר מחקלאות מסורתית. נהר המקונג האדיר הוא עורק החיים המרכזי של לאוס. נכיר את התרבות המרתקת שהתפתחה על גדותיו, השופעת מקדשי עץ יפהפיים. בכפרים לאורך הדרך נפגוש קבוצות אתניות מגוונות ועם שליו וצנוע, שחי בתוך נופי טבע נפלאים. נבקר בוויינטיאן היפה של עידן הקולוניאליזם הצרפתי, ובלואנג פרבאנג – מרכז דתי ותרבותי ובירתה הישנה של לאוס בימים שבהם היתה עדיין מלוכנית. נעשה את דרכנו בהרים, על פני מפלים ויערות ונבקר בכפרים שבטיים ובמנזרי העץ המגולף המרהיבים.

את הטיול ילווה שי ניב, מדריך מומחה לאזור.

לאוס / תאילנד / מיאנמר (בורמה)
10 לילות שייט / 1 לילה במלון ברמה טובה בצ'אנג ראי / 12 ימי טיול

 
לפרטים נוספים - צרו קשר
מסע של תרבויות בהודו

Gordon Private

השייט על פני חלקו התחתון המזרחי של הגנגס הוא אחד ממסעות הנהר היפים בעולם. אגן הנהר במזרח הודו הוא אזור פורה ועשיר בנופי טבע כמעט טרופיים מרהיבים. הערוץ מתפתל דרך נופי הכפר השופעים של מערב בנגל, עם חיים כפריים תוססים ועיירות, שהיו מרכזי תרבות חשובים והן מלאות מקדשים וארמונות מרשימים. לאורך הדרך מצפים לנו המסגדים העתיקים של פאראקה, מקדשי הטראקוטה בבאראנאגאר, הארמונות ואחוזות הנהר היפות של העידן הקולוניאלי במורשידאבאד. 

המסע מציע היכרות מקסימה עם אזור מרתק של הודו, שהטביעו בו חותם הכיבוש הצרפתי, הקולוניאליזם הבריטי, מלחמות האיסלם וההינדו וגם תנועת הארי קרישנה, שקבעה בו את מרכזה. אל כל אלה יובילו אותנו המטרופולינים המרתקים של הודו: דלהי, אגרה, ג'איפור וקולקטה (כלכותה).

את הטיול ילווה שי ניב, מדריך מומחה לאזור. 

שייט על מזרח הגנגס מדלהי לקולקטה.
7 לילות שייט / 2 לילות בדלהי, 1 באגרה, 2 בג'איפור, 1 בקולקטה / 15 ימי טיול

 
לפרטים נוספים - צרו קשר
שייט על הנילוס אל מקדשי מצרים

Gordon Private

כה קרוב, וכה רחוק. בואו להפלגה על הנהר החשוב באזורנו, בין שרידי תרבות בת אלפי שנים, והכל בספינת תיור ברמת חמישה כוכבים. נבקר בקהיר, נפליג בין לוקסור וקברי המלכים שלה לאסואן עם מערך הסכרים הענק והמדהים, נבקר בפירמידות, בקברי פרעונים ובמקדשים מופלאים ומרשימים. ניסע בג'יפים דרך המדבר הנובי למקדשי אבו סימבל שהוצלו ממי הסכר הגואים, נטעם ממיטב המאכלים ונחווה את מצרים העתיקה – והמודרנית – בדרך הטובה ביותר האפשרית: הפלגה נינוחה על הנילוס המרהיב. 

ייחודי בגורדון טורס: כולל גם ביקור בקבר תות ענך אמון המסתורי, מוזיאון אסואן והמוזיאון בלוקסור החשובים והמרשימים.

בליווי מדריך ישראלי מומחה לאזור

מקהיר, דרך לוקסור ואסואן לקהיר
3 לילות בקהיר / 7 לילות שייט / 11 ימי טיול

     
לפרטים נוספים - צרו קשר
סתיו קלאסי על נהרות הריין והמוזל

מסלול שייט נפלא העובר בנופי הריין, הנהר הגדול והחשוב ביותר באירופה המערבית, ויובלו המתפתל, נהר המוזל. נופים המזכירים סיפורי אגדות, בתנאים הראויים לאצילים על ספינה ברמת 5 כוכבים. את הנופים, התרבות וההיסטוריה שתחלוף לנגד עינינו נחווה מתוך ספינה חדישה ומרווחת, יפה ואינטימית, בתאים מרווחים עם מרפסת צרפתית, וניהנה מארוחות מפנקות מעשה ידיו של שף הספינה.

במהלך השייט יתקיימו שני קונצרטים ווקאלים עם הפרימה דונה של עולם האופרה הישראלי - הסופרן אירה ברטמן, והפרימו מאסטרו של עולם המוזיקה הקלאסית הישראלי - המלחין, הפסנתרן והמנצח גיל שוחט.

מקלן לקלן, בליווי מדריך ישראלי מומחה לאזור
8 לילות שייט / 9 ימי טיול / כולל שני קונצרטים קלאסיים במהלך השייט!

 
לפרטים נוספים - צרו קשר
פריז והמיטב של נורמנדי

שייט יפה ומרתק על נהר הסיין, בין נופיה ואתריה המרהיבים של נורמנדי, חבל ארץ הקרוי על שם הנורמנים, "אנשי הצפון", שבט ויקינגי שהתיישב באזור במאה ה-10. חופי נורמנדי היו המקום בו בחרו כוחות הברית לנחות ב-D-DAY, נורמנדי גם נתנה לנו את הקלבדוס, הסיידר וגבינת הקממבר. 

את כל אלה ועוד הרבה דברים יפים ומעניינים נגלה בשייט בספינת נהרות נוחה ומפנקת,  עם ארוחות משובחות ומופעים מוסיקליים ייחודיים עבורנו, בתנאים של מלון פאר.

בליווי החצוצרן אריק דוידוב

מפריז לפריז, שייט נהרות בליווי מדריך ישראלי מומחה לאזור.
7 לילות שייט / 8 ימי טיול

 
לפרטים נוספים - צרו קשר
במעלה הריין מאמסטרדם לבזל

מסלול שייט נהדר על כמעט מלוא אורכו של הריין, המשלב כפרי יין וערים עתיקות עם נופי טבע מרהיבים. נתחיל בתעלות אמסטרדם היפה, ומשם דרך קלן וקובלנץ לקניון הריין המרהיב. 

נראה את צוק לורליי המפורסם ונעצור בעיירת היין הקסומה רודסהיים. אחרי שפייר החשובה למסורת היהודית והיידלברג, נגיע לחבל אלזס רווי היין וקסמן הימיביניימי של שטרסבורג וקולמר. 

טיולינו יסתיים בעיר החשובה בזל.

בליווי האומן ננסי ברנדס והזמרת שירלי הוד

מאמסטרדם לבזל, בליווי מדריך ישראלי מומחה לאזור.
7 לילות שייט / 7 ימי טיול

     
לפרטים נוספים - צרו קשר
טירות ועיירות על הריין, המיין והמוזל

טיול שייט מפתיע ומיוחד בשלושה נהרות, בין נופים מרהיבים, עיירות עתיקות, טירות וכרמים. 

בטיול שייערך ביוני יתקיימו שתי הופעות של ינית אסולין, אומנית יוצרת, זמרת וסופרת. ינית, המנהלת קריירת שירה בינלאומית מזה כחמש-עשרה שנים, שרה בעשר שפות.

בטיול שייערך בספטמבר יתקיימו שתי הופעות של עודד טמסוט. מופע אקוסטי, מרגש של הקלסיקות של שנות 60/70, והשירים והסיפורים מאחורי להקת החיפושיות.

מסלול דומה קיים גם בכיוון ההפוך, מטרייר לווירצבורג. (יציאה בתאריך 1 ביולי 2019)

מווירצבורג לטרייר, שייט בשלושה נהרות בליווי מדריכים ישראליים מומחים לאזור.
6 לילות שייט / 7 ימי טיול

 
לפרטים נוספים - צרו קשר
שייט בעמק נהר דואורו בפורטוגל

שייט נהרות קסום בעמק דואורו, חבל ארץ ייחודי שהוא מאזורי גידול היין המוכרים הראשונים בעולם. גבעות תלולות עטויות טראסות גפנים עוטפות את הנהר, לצד עיירות ציוריות וחוות גידול ענבי יין סורתיות.

מפורטו היפהפייה בשפך הנהר דרך הנופים, העיירות הקטנות, ההיסטוריה ובעיקר הנוף הלא מתועש (מבנה העמק אינו מאפשר בניה מרובה), הופכים את הטיול לאחד המרתקים והמיוחדים שאפשר. 

לפני השייט נטייל במשך יומיים בליסבון ואתרים נוספים. 

שייט מליסבון לפורטו
9 לילות / 9 ימי טיול (2 לילות בליסבון + 7 לילות שיט)
יוני-יולי 2019
בליווי רעיה גיא, מדריכה מומחית לאזור

 
לפרטים נוספים - צרו קשר
יפן - איים של יופי

Gordon Private

השייט בין איי יפן הוא מסע מסעיר חושים. הוא מוביל אל טוקיו, קוֹבֶּה וקיוטו, עריה הגדולות של יפן, השופעות אוצרות היסטוריים לצד אדריכלות חדשנית ותרבות רחוב פרועה וכובשת. 

לאורך הדרך תתגלה תפארתה הקיסרית של יפן וטביעות האצבע המרהיבות של ימי השוגונים, טובלות בנופי טבע נפלאים. נחווה ערי נמל מרתקות ושווקי דגים ופירות ים, שהם חוויה ויזואלית וגסטרונומית מאלפת, ונתוודע אל פניני אמנות יפנית ובינלאומית באוספי מוזיאונים מרשימים וביצירות מופת של אמנות סביבתית.

השייט ילווה על ידי גבי זהר, מדריך מומחה לאזור. 

מטוקיו לטוקיו (דרך הונג קונג) 
לילה במלון / 14 לילות שיט / 17 ימי טיול 

     
לפרטים נוספים - צרו קשר
שייט על המקונג - וייטנאם וקמבודיה

Gordon Private

המקונג, עורק החיים האדיר של וייטנאם, מזמן למפליגים לאורכו היכרות מסעירה במינה עם וייטנאם וקמבודיה. טיול השייט הזה מוביל אל המרתקים שבאתרי שתי ארצות מופלאות. לאורך הדרך נפגוש את האנוי בירת וייטנאם, על מקדשיה ופניני האדריכלות הקולוניאלית שלה. נשוט בתוך נופיו הנפלאים של מפרץ האלונג והכפרים הצפים שלו, ובשווקים שעל המים בדלתא של המקונג. 

נבקר בעיר המקדשים העתיקה אנגקור עם מקדש אנגקור ואט – יהלום האימפריה החמרית, נכיר את פנום פן, את הו צ'י מין סיטי (סייגון), ואת אתרי הזיכרון והתיעוד של הפצע שהטביע חותם בתולדות האנושות כולה - מלחמת וייטנאם. 

את הטיול ילווה חיים הרטוב, מדריך מומחה לאזור.

האנוי / מפרץ האלונג / סיאם ריפ / אנגקור / מקונג / פנום פן / הו צ'י מין סיטי 
8 לילות שייט / 9 לילות במלונות טובים / 17 ימי טיול (3 לילות בהאנוי, 1 בתא פרטי בספינה בהאלונג ביי, 3 בסיאם ריפ, 8 בספינת נהרות, 2 בסייגון)

 

הצעות נוספות

טיולי יין וקולינריה
טיולי יין וקולינריה
לחצו לפרטים»
טיולים לגיל הזהב
טיולים לגיל הזהב
לחצו לפרטים»
טיולים וחופשות בשוויץ
טיולים וחופשות בשוויץ
לחצו לפרטים»
צרו קשר וקבלו הצעה
לשייט נהרות