www.goTravel.co.il


הכתבה מעניינת? שלחו אותה בדואר למי שתרצו

הקש בתיבה את רצף האותיות המופיע למטה:

שייט נהרות

אפשר לטייל אחרת

ברוכים הבאים לשייט הנהרות המודרני. הקצב הנינוח, הקלאסי, של שיוט אלגנטי בנהרות גדולים, בתנאים מפנקים של המאה ה-21. 
בחופשה הזאת פורקים את המזוודות רק פעם אחת, נותנים לצוות המסור לשרת אתכם ולאוירת החופש לעטוף אתכם. 

מחלקת השייט של חברת גורדון טורס מתמחה בהזמנות שייט נהרות לכל היעדים בעולם, ועם כל חברות השייט. 

צרו קשר לקבל הצעה מפורטת >>
שייט נהרות
03-7659000 
צרו קשר וקבלו הצעה
לשייט נהרות

מבצע חבר מביא חבר - זוג שירשם ויביא חברים יקבל במתנה:
50-100 אירו לנוסע (במסלולי השייט באירופה) 
100 אירו לנוסע על מסלול השייט על המקונג (וייטנאם)
 
     
שירה בציבור בנהרות ותעלות אירופה עם אפי נצר

מסלול שייט נפלא העובר בנופי הנהרות החשובים שבלב אירופה, המזכירים סיפורי אגדות, בתנאים הראויים לאצילים על ספינה ברמת 5 כוכבים. נפליג על 5 נתיבי מים מרהיבים: הנהרות ריין, מוזל, מיין והדנובה, ותעלת המיין-דנובה. נבקר בערים תוססות ומודרניות, בעיירות ציוריות, טירות על ראשי הגבעות וכפרים עתיקים, ביניהם קלן, קובלנץ, פרנקפורט, נירנברג, רודסהיים ובמברג. את הנופים, התרבות וההיסטוריה שתחלוף לנגד עינינו נחווה מתוך ספינה חדישה, יפה ואינטימית, בתאים מרווחים עם מרפסת צרפתית ומארוחות מפנקות מעשה ידיו של שף הספינה.

את הערבים בספינה ילווה זמר מקומי, ובנוסף נהנה משני מופעים מיוחדים של אפי נצר! 

מקלן לרגנסבורג
8 לילות שייט / 9 ימי טיול
תאריכים: 4-12/10/2018

 
פאר מלכותי בעמק האלבה - מפראג לברלין

שייט קסום בעמק האלבה הציורי, מפראג היפה, דרך צורות אבן החול המרהיבות של צוקי בסטאי, דרזדן של פרידריך הגדול, הפורצלן העדין והייחוד של מייסן, פוטסדאם וארמון סנסוסי ועוצמתה הלא מוטלת בספק של ברלין. השייט נערך בספינות נהר חדישות, ולסיורים במקומות השונים מתווספים קונצרטים על הספינה ותנאים ומזון באיכות של 4 ו-5 כוכבים. השייט נמשך 8 ימים. 

קיימים מסלולים בשני הכיוונים וכן שייט עם מדריך ישראלי מומחה לאזור. 


 
דרקונים ושווקים צפים - וייטנאם וקמבודיה כולל שייט על המקונג

מסע השייט על המקונג בין ויאטנם וקמבודיה יגלה לכם את הנופים המרהיבים והתרבויות הייחודיות בשתי מדינות שלאורך נהר המקונג. ההפלגה בספינת נהרות חדישה ואינטימית, המעוצבת בסגנון צרפתי קולוניאלי מפנק. 
מהערים התוססות של וייטנאם לכפרים והמקדשים השלווים של קמבודיה, דרך נופים עוצרי נשימה שביניהם מחבר הנהר, עורק החיים של האזור. בקמבודיה תתרשמו מהמקדשים המרשימים באנגקור ואט ומפנום פן, הבירה שבנויה בסגנון צרפתי קולוניאלי. בווייטנאם תבקרו בשווקים הצפים בדלתא של המקונג, ותסיירו בהו צ'י מין סיטי התוססת, שם תטעמו את האוכל של המטבח המקומי שנחשב לאחד מהמשובחים בעולם.
המסלולים כוללים גם קטע ללא שייט בצפון וייטנאם, לחוות את הקסם המיוחד של הרובע העתיק של האנוי, ואת המראה האגדי של אלפי האיים במפרץ הא לונג. 

אורך השיוטים המוצעים כשבועיים, ויש כאלה עם מדריך ישראלי מומחה לאזור. 

     
בארץ הטירות והפיות - שייט נהרות על הריין והמוזל

השייט בנהרות הריין והמוזל הוא נסיעה בזמן: כפרים מצועצעים שטירות מסתוריות מתנשאות בראשי הגבעות מעליהם, כרמי יין על גבעות פוריות, פונדקים קטנים בצד הנהרות המתפתלים בדרכם. מאמסטרדם ועד בזל, עם שטרסבורג וקולמר מהצד הצרפתי או קלן וקובלנץ במורד הנהר בתוך גרמניה, דרך צוק לורליי, הריין מציע מגוון אפשרויות ומסלולים, יובלו, המוזל, המתפתל דרך כפרים עתיקים, יקבים וטירות מהאגדות, מטרייר הרומאית ודרך קוכם המכשפת – לטיולים המשלבים את שני הנהרות יש קסם מיוחד. אנו מציעים מגוון מסלולים בכל חלקי הנהרות הללו, כולל כאלו המשלבים שייט בתעלת המיין-דנובה, שהפכה את אירופה לדרך שייט אחת. 

מגוון מסלולים (כולל עם מדריך ישראלי), שארכם לרוב כשבוע. 

 
אלגנטיות נוסח העולם הישן - שייט על הדנובה

לדנובה, הנהר הזורם לרוחב מרביתה של אירופה, מהיער השחור ועד הים השחור, היסטוריה עשירה וקסם מיוחד שלא נעלמו גם היום. לאורך כמעט 3,000 הקילומטרים של הנהר פזורים אוצרות התרבות והטבע של 10 מדינות שונות. מערי הבירה ההדורות והאלגנטיות כמו בודפשט ווינה, דרך הכפרים, העיירות והטירות שיצאו הישר מסיפורי אבירים ונסיכות מימי הביניים, וכלה ביפי הטבע הדרמטי של "שערי הברזל" במזרחו של הנהר. מגוון של מסלולי שייט באורכים משתנים, עם או בלי הדרכה בעברית: משיוטים בני שבוע בין גרמניה, אוסטריה, הונגריה וחזרה, ועד לשייט נהרות המגיע עד סרביה, בולגריה ורומניה. 
ישנם גם שיוטים המנצלים את תעלת המיין-דנובה כדי לחבר בין שייט על הריין המפואר לדנובה האלגנטית. 

 
צבעונים, טחנות רוח, שוקולד ובירה - שייט נהרות אביבי בין הולנד לבלגיה

שיוטי האביב לאורך נתיבי המים של הולנד ובלגיה מביאים אתכם אל המיטב של ארצות השפלה בשיא הפריחה: כפרי הדייגים הציוריים שליד אמסטרדם, תצוגת הפרחים העונתית המרהיבה בגני קוקנהוף בהולנד, מערכת טחנות הרוח של קינדרדייק. בבלגיה תתוודעו אל התרבות הפלמית בערים העתיקות אנטוורפן, גנט וברוז', וכמובן אל השוקולד ודברי המאפה הבלגיים המפורסמים. שייט שהוא חגיגת אביב אחת גדולה, בין גאוני הציור ברייקסמוזיאום למערכות הסכרים הגאוניות בדלתא של הריין. 

אורך השיוטים המוצעים נע בין שבוע לשבועיים, כאשר ישנם גם מסלולים עם מדריך ישראלי מומחה לאזור.

     
נהר הזהב של פורטוגל - שייט על נהר הדואורו

מפורטו היפהפיה על חופי האטלנטי ועד סלמנקה שבספרד, טיול השייט בנהר הדואורו מספקים חווית גילוי ראשונית ומבט בלתי אמצעי אל נופים פראיים, עוצרי נשימה ובלתי מתועשים (מבנה העמק אינו מאפשר בניה מרובה או כבישים מהירים). מעבר לנופים שנדמים כמימי הביניים, מבצרים, מצודות וכפרים לראשי גבעות ומצוקים, טראסות הנפרסות על גבעות תלולות ויקבים כפריים קטנים. יקבים אלו, הקווינטס, הם חלק ממה שנתן לעמק את תהילתו כאזור היין המוכרז הראשון בעולם. כאן מגדלים את זני הענבים הייחודיים המשמשים לייצור יין הפורט. היקבים שולחים את חביות היין בסירות במורד הנהר, עד עיר הנמל שלחוף האוקיינוס. 

הטיולים נמשכים כשבוע או יותר, וחלקם כוללים סיור בליסבון ומקומות נוספים בפורטוגל. ישנם מסלולים עם מדריך ישראלי מומחה לאזור.

 
משדות הלוונדר ליקבי הבוז'ולה - שייט על נהרות הרון והסון

השייט הקסום והרומנטי על נהרות הרון והסון עובר בפינות החמד של חבליה היפים של צרפת – בורגון, אוברן-רון-אלפ ופרובאנס, שם מחכים לנו כרמים, יקבים ותרבות יין מפותחת, קולינריה עשירה ומענגת חך, שרידי העבר הרומי המפואר ונופים הנעים משדות לוונדר סגולים שאינם נגמרים ועד מצוקים וקניונים פראים, לצד כרמי ענבים וזיתים. נבקר בכרם של ייקב בוז'ולה וביקבים של שאטו נוף דו פאפ, בערים ליון, אביניון וארל, ניסע ברכבת קיטור בתוך קניון פראי, נתרשם מהאור המיוחד שואן גוך כל כך אהב. השייט ילווה במיטב מעדני ויינות האזור, על פני נוף הכרמים של בורגונדי ומרחבי הלבנדר הסגולים של פרובנס. 

קיימים שיוטים באורכים משתנים של שבוע או יותר, כולל כאלה בליווי מדריך ישראלי מומחה לאזור.

 
בין העיר היפה לחופי הפלישה - שייט נהרות על הסיין

מסע שייט נהרות על הסיין משלב את כל התענוגות של צפון צרפת – אמנות, תרבות, אוכל טוב, נופים מרהיבים וביקור בפריז, העיר הרומנטית ביותר בעולם. בשייט מפריז לנורמנדי וחזרה נעבור בעיירות ציוריות עם מבצרים עתיקים כמו לז אנגלי והטירה העתיקה שבמרומי צוקיו, רואן היפה, מקום עלייתה של ז'אן ד'ארק על המוקד וגינת חבצלות המים המפורסמת של קלוד מונה בכפר ז'יברני. נורמנדי נתנה לנו את הקלבדוס, הסיידר וגבינת הקממבר, כמו גם אתרי הנחיתה ההיסטוריים לפלישה ששחררה את אירופה, ואנו נבקר גם בהם. 

השייוטים בספינה מפוארת ונמשכים כ-7-9 ימים. 
ישנם גם שיוטים עם מדריך ישראלי מומחה לאזור. 

     
לשוט עם דרקונים - טיול בסין כולל שייט נהרות על היאנג צה

מוצעים מספר טיולים ברחבי סין הכוללים בתוכם שייט נהרות ארוך ומשמעותי על נהר היאנג צה האדיר. וכך ניתן לשלב בין אתרי התיירות המבוקשים כמו העיר האסורה, החומה הסינית, צבא חיילי הטרה קוטה בשיאן או מתחם המקדשים הבודהיסטים בג'ין הורה עם שייט נהרות בין שנחאי, ננקינג וצ'ונקינג, כולל מעבר בחמשת תאי השייט של סכר שלושת הערוצים, הגדול בעולם, ושייט בנוף הקדומים הפראי והמדהים של שלושת הערוצים. 

אורך המסלולים הכוללים שייט נע בין שבועיים לשלושה, וישנם טיולים הכוללים מדריך ישראלי מומחה לאזור. 


 

הצעות נוספות

הפלגות גאוגרפיות
הפלגות גאוגרפיות
לחצו לפרטים»
טיולים לגיל הזהב
טיולים לגיל הזהב
לחצו לפרטים»
טיולים וחופשות בשוויץ
טיולים וחופשות בשוויץ
לחצו לפרטים»
צרו קשר וקבלו הצעה
לשייט נהרות