GoTravel - מידע על יעדי טיולים וחופשות בעולם ומערכת הזמנות


אתר GoTravel מגיש כתבות ומידע על יעדי תיירות בעולם, ממקור עדכני ומהימן של מדריכי טיולים, המשיבים גם לשאלות בפורום המומחים. מגזין GoTravel ובו כתבות רבות נשלח למנויי האתר בדואר האלקטרוני אחת לחודש (חינם). במרכז ההזמנות תמצאו הצעות רבות של מומחים בתחומם, שיעזרו לכם להגשים את חלום הטיול שלכם...
יעדים ומדינות
אירופהאירופה (המשך)אפריקהאסיהאמריקהאוקיאניה

מרכז ההזמנות
נתחיל בקרנבל המפורסם של ונציה, ונשלים אותו עם שלושה מאחיו האיטלקים, הקטנים יותר והפחות ממוסחרים. נמשיך אל שוויץ המושלגת, לחגיגות סילבסטר מיוחדות. משם נדרים אל הריביירה הצרפתית, לחגיגות הססגוניות בעיר ניס. את פרק אירופה נסיים בבולגריה, בפסטיבל שיגרש עבורנו סופית את החושך והקור של החורף. נבקר בקרנבלים של האי הקריבי טרינידד ובקולומביה הקסומה, איברי גוף מתנועעים במקצב לטיני חם. נסיים בפסטיבל ההודי הענק קומבה מלה, שנערך אחת לארבע שנים, ויתקיים בספטמבר 2015.
גלישת סקי היא בילוי ממכר. גם אני התמכרתי. אבל משום שרבים כל כך לא מבינים על מה המהומה, בחרתי להציג כאן את עולם הסקי מזוויות שונות, שיתרמו למי שכבר מכיר ויחברו את מי שעדיין לא.
אדם קרני, מנהל אתרי הסקי בחברת SkiDeal, יתן טיפים למי שמתלבט האם, איך והיכן להתחיל, ינפץ מספר מיתוסים שאולי עצרו בעדכם עד כה, ויספר על בילויים נוספים שמציעים אתרי הסקי השונים.
אני אביא לכם הפעם חוויות, נופים והמון המלצות, מחופשת סקי בסלה רונדה (איטליה), שהנופים הדרמטיים של הרי הדולומיטים הופכים אותו לאחד מהיפים שבאתרי הסקי בעולם.
מרכז אמריקה היא יעד טיול מגוון, פאזל מרתק של נופים ותרבויות. יש בה טבע בתולי לצד ערים מודרניות, ילידים אינדיאנים לצד מתיישבים מערביים, הרי געש טובלים ביערות גשם, איים טרופיים ציוריים, תרבות אותנטית לצד כזו המיובאת מעבר לים, מוסיקה לטינית והרבה קצב ושמחת חיים. 
אנו מביאים כאן את המיטב של חמש מדינות - מקסיקו, גואטמלה, פנמה, קובה וקוסטה ריקה, בה נטייל בין צמרות העצים וגם מתחת למים. בסוף המגזין הצעות טיול מעניינות, לכל מי שכתבות מגזין זה יעוררו בו את תאוות הנדודים.
בניסיון לשמור ככל הניתן על השגרה והשפיות... מגזין TOP 10 מביא את עשרת המומלצים לשישה יעדי טיול - איטליה, צרפת, מקדוניה, גואטמלה, קוסטה ריקה ואלסקה, ולשני סוגי טיול - שייט גאוגרפי וספארי צלילה, המקיפים את כל קצוות תבל - ובמקרה זה זו ממש זו לא הגזמה.
הממליצים, כולם מדריכי טיולים מהמובילים בתחומם, מביאים כאן לא רק יעדי טיול, אלא גם מגוון חוויות מיוחדות, חגיגות ואירועים, מאכלים מיוחדים ויין לקינוח. לא אוסיף מילים, כי במגזין זה קודם כל מדברות התמונות, ולכבודן הוספנו בכתבות חידוש - גלריית תמונות מתחלפת - חגיגה לעיניים.
קירגיזסטן ודרך המשי - יעדים שהיו מסתוריים עבורי לפני תחילת העבודה על כתבות מגזין זה, ובמהלכה משכו אותי כבחוטי קסם.
קירגיזסטן ודרך המשי - יעדים שאוצרים בתוכם נופים מהגבוהים והמרשימים בעולם, תרבות המשמרת קסם של ימים רחוקים, בליל פנים, מנהגים ואמונות.
קירגיזסטן ודרך המשי - יעדים שכדאי למהר ולצאת לטייל בהם, לפני שיתגלו על ידי המוני התיירים והקסם יתפוגג.
שלום אורח
 

חבילות לשוויץ
טיולים לבלקן
קומבה מלה
חופשות סקי