GoTravel - מידע על יעדי טיולים וחופשות בעולם ומערכת הזמנות


אתר GoTravel מגיש כתבות ומידע על יעדי תיירות בעולם, ממקור עדכני ומהימן של מדריכי טיולים, המשיבים גם לשאלות בפורום המומחים. מגזין GoTravel ובו כתבות רבות נשלח למנויי האתר בדואר האלקטרוני אחת לחודש (חינם). במרכז ההזמנות תמצאו הצעות רבות של מומחים בתחומם, שיעזרו לכם להגשים את חלום הטיול שלכם...
יעדים ומדינות
אירופהאירופה (המשך)אפריקהאסיהאמריקהאוקיאניה

מרכז ההזמנות
טיולי ג'יפים לא חייבים להיות מסעות מאובקים בדרכי עפר אינסופיות. כיום הג'יפ הוא רכב מרווח וממוזג, בו גם הנוסעים מאחור יושבים גבוה ויכולים להשקיף על הנוף. המסלולים עליהם כתבו כאן מדריכי MEDRAFT אינם מסלולי שטח מאתגרים, אבל הם יוצאים אל מחוץ למסלולי התיירות השחוקים ומאפשרים מפגשים אותנטיים. ביעדים עליהם מספרות הכתבות - הפירנאים הספרדים, יוון ההררית, גאורגיה, מונטנגרו, ארמניה ורומניה - ניתן לטייל בטיול מאורגן או בטיול עצמאי, בעזרת מכשיר GPS מיוחד.
מרכז אמריקה היא יעד טיול מגוון, פאזל מרתק של נופים ותרבויות. יש בה טבע בתולי לצד ערים מודרניות, ילידים אינדיאנים לצד מתיישבים מערביים, הרי געש טובלים ביערות גשם, איים טרופיים ציוריים, תרבות אותנטית לצד כזו המיובאת מעבר לים, מוסיקה לטינית והרבה קצב ושמחת חיים. 
אנו מביאים כאן את המיטב של חמש מדינות - מקסיקו, גואטמלה, פנמה, קובה וקוסטה ריקה, בה נטייל בין צמרות העצים וגם מתחת למים. בסוף המגזין הצעות טיול מעניינות, לכל מי שכתבות מגזין זה יעוררו בו את תאוות הנדודים.
ריכזנו כאן מספר כתבות חדשות על יעדים קרובים לטיול סתווי. שני יעדים באגן הים התיכון - יוון ומרוקו - מדינות חמות שהסתיו הוא זמן נפלא לבקר בהן. יעד שהותאם לילדים - פריז, ויעד למטיילים שראו עולם ומחפשים מדינה קרובה ומרתקת - מקדוניה. שתי כתבות על כפרי נופש ביעדים שונים באירופה, אפשרות נפלאה לשבוע של טיול ומנוחה. לסיום שתי הצעות לטיולים קרובים במדינות הבלקן ובמרוקו, שהסתיו הוא הזמן המתאים ביותר לטייל בהן.
קיץ לא פשוט עובר עלינו כאן. קשה להרים ראש ולחשוב על טיולים. ואולי דווקא בשל כך אנחנו רוצים להציע לכם מספר יעדים נפלאים לטיולי קיץ וסתיו (פורטוגל, שוויץ, יוון, רומניה ותאילנד) וגם יעד אחד שמתאים לחורף ולאביב (לאוס), אך בגלל החגיגות המתקיימות בו כדאי למהר ולהזמין כבר עכשיו.
בסוף המגזין תמצאו מבצעים בהנחות גדולות על שתי הפלגות מיוחדות.
בניסיון לשמור ככל הניתן על השגרה והשפיות... מגזין TOP 10 מביא את עשרת המומלצים לשישה יעדי טיול - איטליה, צרפת, מקדוניה, גואטמלה, קוסטה ריקה ואלסקה, ולשני סוגי טיול - שייט גאוגרפי וספארי צלילה, המקיפים את כל קצוות תבל - ובמקרה זה זו ממש זו לא הגזמה.
הממליצים, כולם מדריכי טיולים מהמובילים בתחומם, מביאים כאן לא רק יעדי טיול, אלא גם מגוון חוויות מיוחדות, חגיגות ואירועים, מאכלים מיוחדים ויין לקינוח. לא אוסיף מילים, כי במגזין זה קודם כל מדברות התמונות, ולכבודן הוספנו בכתבות חידוש - גלריית תמונות מתחלפת - חגיגה לעיניים.
אני אוהבת לתכנן טיולים. פעם הייתי יושבת ימים על ימים, פותחת מפות, סורקת עשרות אתרי אינטרנט, בחיפוש אחר מסלולים ומקומות חדשים. אבל היום אין לי את הזמן הדרוש לתכנון טיולים. במיוחד אם נוסעים עם הילדים, אז אני אוהבת שהכל מתוכנן ומאורגן מראש, בלי יותר מידי הפתעות. 
לכן אני כל כך מתלהבת מהפתרון של טיול עצמאי בעזרת מכשיר GPS מיוחד, בתוכו ריכזו את המסלולים, האטרקציות, מקומות לינה, עצות וטיפים. ביחד עם מדריכי הטיולים של חברת MEDRAFT, ריכזנו כאן שש כתבות, כל אחת מספרת על מסלול טיול כזה, המתאים למשפחות - ובעצם לכל אחד.
קירגיזסטן ודרך המשי - יעדים שהיו מסתוריים עבורי לפני תחילת העבודה על כתבות מגזין זה, ובמהלכה משכו אותי כבחוטי קסם.
קירגיזסטן ודרך המשי - יעדים שאוצרים בתוכם נופים מהגבוהים והמרשימים בעולם, תרבות המשמרת קסם של ימים רחוקים, בליל פנים, מנהגים ואמונות.
קירגיזסטן ודרך המשי - יעדים שכדאי למהר ולצאת לטייל בהם, לפני שיתגלו על ידי המוני התיירים והקסם יתפוגג.
שלום אורח
 

אנטארקטיקה והקוטב הצפוני
חופשות סקי
טיסות ישירות לאפריקה
טיול לאלסקה וקנדה